Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Radeon 7500 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dr.Momo


Dr.Momo
tag

Cső!
Az lenne a probléma, hogy az all in wonder radeon 7500 64Mb DDR, nagyon lassu egy csomó játékba. Az alap órajele lassabb mint a sima radeon 7500 -é, talán ez lehet a probléma, vagy csak már nagyon elavult, és lassú? Szerintem NFS HP2 -nek simán kéne rajta futni.
(legujabb driver,win-XP, Abit SD7-533 alaplap (SIS645), p4@2.4Ghz,256Mb DDR PC2700)

(#2) Hacked_3900


Hacked_3900
csendes tag

akkor vmi nagyon nem jo nalad, nalam 1700+xp es radeon 7500 vigan szalad az nfshp2 800ban, driver gondok? nekem nem eredeti ati a kartyesz, lassabbak is az orajelei sajna:( de ez olyan sokat nem nyom a latban szvsz

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#3) robekri válasza Hacked_3900 (#2) üzenetére


robekri
addikt

''de ez olyan sokat nem nyom a latban szvsz'' így van csak a tuningnál lehet jelentősége!:) (nem akarok off-olni:( )

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) Kosh Naranek válasza Dr.Momo (#1) üzenetére


Kosh Naranek
tag

Már lassú (a két pixel pipe miatt) és igen avitt (a Dx7 miatt). Javaslom, hogy cserélj egy 9000Pro-ra (a sima 9000 nem éri meg), vagy várj a 9500Pro-ra.

(#5) Dr.Momo


Dr.Momo
tag

Jah, csak az a kaki, hogy ha meg digiznem kell akkor cserelgessem mindíg a videjo kártyát??? Ez tök gáz. Egy all in wonder 9700 meg k. drága, meg nem is lehet kapni...

(#6) Kosh Naranek válasza Dr.Momo (#5) üzenetére


Kosh Naranek
tag

Sajna a 8500-as szériától kezdődően már csak az AIW-ben van video in funkció. Tehát vagy ilyet veszel vagy lemondasz a sebességről. Esetleg egy külön videodigiző kártya az olcsóbbak közül nem felel meg?

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Radeon 7500 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.