Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Rack help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tottu


Tottu
senior tag

Hi!
Az egyik haverommal cseréltünk racket.Amikor beraktam a gépembe a winyóját akkor megnéztem hogy a bios felismerte-e a winyót és igen.Azonban amikor beléptem a Win-be akkor nem láttom a winyó tartalmát.Ez mitől lehet?Egyébként őnála is ugyan ez a bibi.Megnéztem hogy a jumper jó áll-e és avval se volt semmi gond.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#2) Bigya válasza Tottu (#1) üzenetére


Bigya
őstag

HI!

Milyen meghajtó, milyen oprendszer?
Milyen ledugás?

(#3) Maladar válasza Tottu (#1) üzenetére


Maladar
tag

Csak egy ötlet, nálam 20 gigással szokott lenni h a Win nem látja, egyszerűen win ben új hardw hozzáadása, autómatikus , és egyből felismeri h új hardw seaget v akármi és már használható is.

(#4) [w]


[w]
őstag

az említett probléma megoldása engem is felettébb érdekelne!
fenti variáció viszont nem jön be :(

cmdr PETER W. VOLKOV

(#5) drwho


drwho
tag

Hi!

#2 kérdés fennt áll.

Mert ha pl xp-t és ntfs filerendszert használsz, és egy w98-as gépben akarod használni akkor a bios simán felismeri viszont a w98 nem.
Mert nem kezeli az ntfs-t.


Szal, több info kéne!

(#6) Tottu


Tottu
senior tag

Az a helyzet hogy nekem 98-om van neki meg XP.
De mingyárt kipróbálom azt az automatikus hozzáadást.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#7) Tottu


Tottu
senior tag

nekem se sikerült evvel

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#8) Tottu


Tottu
senior tag

Másnak nincs vmi ötlete?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Rack help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.