Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) debanti


debanti
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni valakitől!
A vinyóm amit rackban használok elkezdett kattogni, de nem másolás közben hanem csak úgy üresjáratban. Tudom hogy nem mai darab de azért szeretném még használni. A vinyót kivettem a rackből de úgy is kattog néha.Mi lehet vele a gond?

(#2) fene_vad


fene_vad
senior tag

mivel akut maxtoritis-a meg nem lehet, szvsz siman megoregedett...

(#3) anulu válasza debanti (#1) üzenetére


anulu
félisten

halódik a kicsike :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) steve@prhw válasza debanti (#1) üzenetére


steve@prhw
őstag

Idézem egy másik topicbeli hozzászólásomat:

Szedd le a powermax nevezetű maxtoros tesztprogramot (más vinyóhoz is jó...). Készít neked egy bootfloppy-t, azzal újraindítva tesztelheted a drágaságot. Nyomass rajt egy full tesztet, ha szerinte OK, akkor lehet másfele nézelődni (gyanítom, hogy nem lesz az...)

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#5) Flashy


Flashy
veterán

www.ultimatebootcd.com mindenféle tesztprogi, bootoló cdimage-ben.
itt most nem maxtoritis hanem quantumitis, a maxtorok azóta szarok amióta megvette a cég a quantumot :)

(#6) fene_vad


fene_vad
senior tag

:)))
bar mondhattam volna MALTORITIS-t is, nekem a vegstadiumban mar a bios is maltor-t irt maxtor helyett...:DDD

(#7) xcbiker válasza steve@prhw (#4) üzenetére


xcbiker
addikt

nem fogja kijavítani.
Ha az AS egyszer megkattan akkor annak lőttek.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8) wnix válasza debanti (#1) üzenetére


wnix
senior tag

és melegszik is ?

az egyik IBM vinyóm is pár évvel ezelőtt elkezdett kattogni (szvsz mert nagyon melege volt), de mióta hűtőm, azóta semmi baj vele... 6 éves a kicsike (10GB) és 4 éve csak akkor nem kattog ha hűtőm....

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#9) CsendPenge válasza debanti (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Van a rack-ben hűtés? Amúgy más vinyóval is van gond a rack-ben, vagy csak azzal az egyel? Amúgy nem egy mai darab :)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.