Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) diliqtya


diliqtya
csendes tag

Hi, vettem egy 2,4-es celeron d-t, van hozzá egy msi 865pe neo2-v lapom, szóval elhoztam, kipróbáltam működött minden ahogy kellett, maj tuningulni kezdtük a rendszert. 3,5GHz-nél megálltunk mert azt vettem észre, hogy terhelés alatt sípol,ciripel vmi a gépben és hosszas keresgélés, alkatrészcsere után úgy tűnik, hogy a procim a bűnös, bár a kellemetlen zajokat leszámítva fagyás, hiba nélkül müxik rendesen. Kérdésem az lenne, h. miért teszi amit tesz és ez ellen mit lehet tenni? Előre is thx.

[Szerkesztve]

MP

(#2) Nimda válasza diliqtya (#1) üzenetére


Nimda
addikt

Nem a proci sipol hanem valószinüleg a kondik és/vagy a tekercsek...az okát nem tudom...:DDD...annyit tehetsz,hogy visszaveszed az órajelet...különben meg:[link]

[Szerkesztve]

(#3) Nimda válasza Nimda (#2) üzenetére


Nimda
addikt

Eh...lejárt az idöm...szal még annyit,hogy a tápkörnél van a jelenség...

(#4) dokar válasza diliqtya (#1) üzenetére


dokar
addikt

biztos elkoptak a prociban a fogaskerekek és amikor ezek elcsúsznak egymáson, akkor csikorgó hang keletkezik, ha magasabb órajelen járatod a procid, akkor gyorsabban pörögneknak a fogaskerekek és így jobban halható a nyikorgás :DDD :DDD :DDD

bocs, de ezt nem tudtam kihagyni

extra - SEXRay

(#5) pg012345 válasza dokar (#4) üzenetére


pg012345
senior tag

:DDD ez jó :DDD szerintem lehet a táp sípolt az szokott

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#6) vedini


vedini
őstag

kondik, vagy táp nyiszoroghat, nálam 60C nél sípolnak a pwimc kondik, se alatta se felette :DDD

workworkwork...

(#7) pg012345 válasza vedini (#6) üzenetére


pg012345
senior tag

nekem egyszer azok felmentek 75 fokig és nem sípoltak de újraindul a gép most már csak 30 valahány fokossak :)

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#8) vedini válasza pg012345 (#7) üzenetére


vedini
őstag

nekem is venti hűti, észbontó a sípolás amit a kondik kiadnak, egyébként furcsa hogy mozó alkatrész nincs benne és ilyen típusu hangot ad ki

workworkwork...

(#9) diliqtya válasza diliqtya (#1) üzenetére


diliqtya
csendes tag

Kösz a segítséget. :)

MP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.