Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neoclone


neoclone
csendes tag

Hali a prince of persia 3-mat felraktam de nem akar elindulni megnézem a mappáját és a ubisoft mappa üres pedig oda telepítettem le akartam törölni a start menüből de ott sem reagált se a playre se az uninstallra hanem csak kiírja az xp hogy hibát talált és semmi mást nem tudok tenni ha berakom a dvd-t akkor csak a play felirat van ahol installnak kéne lennie. Így tehát nem tudom se felrakni se törölni csak a formázás jöhet szóba de azt nem akarom. Segítsetek hogy lehetne letörölni valahogy mert az egyértelmű hogy olyan helyen van amihez nem tudok hozzáférni de ha legalább blokkolni tudnám az is jó lenne és akkor újra megpróbálhatnám a telepítést. A rendszervisszaállítás sem segít és ráadásul nem foglalt el semmi helyet install után.

(#2) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Te nyilván ebbe a topikba akartál kérdezni, csak nem találtad: [link]. Amúgy ez nem a harmadik rész, hanem már a hatodik. A harmadikat még nem az UbiSoft adta ki (Prince of Persie 3D, 1999).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.