Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Próba

Hozzászólások

(#5651) Wyll


Wyll
őstag

ok

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#5652) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Eddigi egyéni arcképek (2011.09.08.):

04ahgy Abu85 Ace Ventura Achill3uS adalbert1 14adam ADAM1337 adamssss Adi aDM|RaL^ aero. Aggregátor aginor Agostino Agyzuzo _ak_ akaido akosf akoska07 Algieba alien_ AlyArkhon Alvin_ti4200 amanoba amargo AMATŐR AMD_ok AMD Power [amne] anaqer AND1 Andie anjani182 ANT antikomcsi anulu aram01 ArchElf Archer Aréna-blog Ariadne Arnold2 Atomgeszi attisx audi100td AXisBOLD aya _az babicsbalu bacsis Badman 4ever Bagira01 Bagoly bajnokpityu bakosgabor57 Balinov ballington baluka26 band1103 bandus Barthezz2 Bash Batman Bazsesz BEE beencee belaazallat benedekcoBenmartin Beri betyarr Biaggio Bibby bigmasterg Bigya biker bim BioNiCMaN BITBOYS B-L-A-C-K bLaCkDoGoNe Black Dragon BloodRay BloodyEddie bluechip blueMerle bobace BobChemistry bobsurf Boci_83 Bog bognar110 bolcsodal bolondember Bon3ss boogie84 Bordoi Borosz Boxer001 BR4D brownus Brumi˘ b-type Bubee82 Bubu79 buherka Bulitt busman ByB bzoley Cadal cain69 Calogero canniball Cathfaern C.Brigante C0d3r Celtic ciry ^Clown Club col -conrad- cowboy_bebop CptMisi CPT.Pirk c41r0^ Creative997 CriticalHit Criton Csabee. Csapi007 csapos2 csigi csongi csontváz csudri cucka Cyberpunk cszn C4mp3r daa-raa Daemon09 Daffni2 dangerzone danilla daninet dante3 Dany007 darál0w DarkByte Dark KillerX Darth_Revan Dassler dave93 David75 Daweee dbius DeadMeat Def26 DeFranco deicide Depression diablo1984 Dictator^ didyman Diego! Digital DigitXT Dilikutya Dirtyz divot Djuree Dj Sügi DM-Fan doc Dodi72 dokar dokee78 Doki16 domi007 DonLeo DonMedve donw3ga D1Rect Dr.Én D4rkm4n DroneZ^ DrSoul Dtomi dudika10 duffbeer Dufresne dunc Dyno Dzsekó Eagle16 Eagl3 Earl 007 eastsider EczkE eddie17 Edenyke elfelejtette elit_hun Elrood emre emvy engusz Enjoy ent Enton Erdei88 erdoke escie Esmein éN79 eziskamu Face8814 F-ECT$ FefeeX FehérHolló Fejo fenergie84 Feree13 Fercsa ffodi Fiery Findzs FireKeeper fi:zi'k Flashback fLeSs FoBCRaistlin föccer Foglalt név forceberg FRENK1988 Frenky89 frescho Frigo F34R gabipaci GabN73 GAbre g4dg3t Gambit Garfield G@ben gbors Gebriel GeneraL_XTX GeniusHU gege71.hu _George geprombolo Gergő_ Gerisz gerlaip gery03 gfefe Gh0sT Giot Goose-T gooool Gorneck23 gozso grabber Grafiqs greatchaos Gubro gYaLo gyiku Gyufaaa Gyuri27 Gyusz hackeeeee Hack3er h.adam.92 Hasek 7Heads Drago Hedgehanter heihachi helkis hemaka Henk Henker2 Hequila HERR Z hoffman_ Hold hossszú Hujikolp hunfatal Hun'reeth Hunter2 I_Am Ice!? icecave Iginotus Ijk Inarus Incognito .:InnoMan:. Integra Inv1sus Iscariah iSTYLE iwu Jadro jagada Janesz Janoska26 Játékos j.bravo JColee jegenye77 jeges Jégkokó jer1cho JetiRulez Jhonny06 Jim Tonic JJános joecontra joey7 joey20 Jofi81 johnjohn joi29 jones965 Jorus joshua7 juliabrilke kaller1 kamikaze boci Kanczy KaraDani Kareszovics Karma Kasza08 Kazimír kelzsoca kem keopsz KERO_SAN kexksz kételkedem Khaal khalox Kicsirics77 KicsiUbul Kidus kisza25 klambi Klemens KMan ko9 Kombat Kommy Konflikt Korcsii korpicschess koxx kovsol kp78 KPepe kraftxld KrenAtesz .:Kristian:. krómX kulerr kymco Kvazár LackoMester ladybug Lajkó L_ajos LamaCube lapa Laraxior Lasy [lAyCsI] LeC LEFTHORSE1 legiaap Lenry lesaux levi1392 leviske lezso6 -=Libria=- lipi67 littlelion21 ll-kobe localhost Loha Lompos48 lorcsi Lord Vader LordVader80 Lord Zero Lorenzo9 Loretto lsc LucifeI2 ludsimon luw2win L|zsidoboz MaciG Macilaci457 Macka madarasz92 madgie mad1 Major Major maláj Manitou Mappa marcias Mariann294 Markgx10 MarKoo maross marsu mayerlaci mave13 mephi666 Mercutio_ meroly mindfreak MmDorian Móci moha21 mokus1 moongoose moonman MoP_FX 57 Morden24 Mosqu!to Motion_Blur mpierre Mr.Csizmás Mr.Grincs mrlujoak MUŁĐER mukibuci munky Muton mycso <MZ/X> nap Napfénysüti Narancs Narxis Neck need negyedes Neró Ndruu 8nemesis8 nemma Neonoize™ nesa <NewL>Newyorker ngabor2 nike_ Nimrod No-kia -NOKIA- NoLF Nordic nrgia nRu3 ntomka Nunder nygma Nyugdíjas nyunyu N-vidi-A Obi-1 OC Olcsi Oliverda ollie Oly oO7 orbano oregcsóka orichalcos oxox Overlocker [oWn]f4te Panther Papa-Georgo Parci Pá pcguru1 Pecc Peet210 pegazus PeliScan PEPE85 peterkeT peterszky Petie peti_s _Petya_ phanzetomox philoxenia PhoenixK PH-User picur220 pigatt pilóta pincehely pisztoly pityeszka Plag Plazer plus44 [pod]Diablo poffsoft Polacheck Polesz polip polonic Pompi PostMan PowerBuldog PPeter ProEvoFan Prof01 proper pschio Psychonaut Ptech ptiboy Pubszon pulsar PuMbA puttputt qdak Qorthral Qru Quan-Chi Quiksilver Racecam raczger radi8tor1 Ragadozó ragazzo Ramius raskolnikoff rdi Reac^ Recon Recon666 ReJim Renwick Retekegér rétisün RexpecT Rez_Grof Rhino666 Ricardo Richter36 rii RIOS Gépház Ripper03 rizso rlazol rob210 Robaj robyeger rocket róland rolko RootRulez Rossi RoyalFlush RpPRO Rubbi rumos14 runner 125 rup1u5 Rusi Saccco sagesz93 Saint_ Salvador20 Samus Sanya Sareth Sárpac Sátán44 sbazsi schawo Sdi Sefter sekli sephi _seth_ sh4d0w Shadowfax sheratan shev7 Shim Shkiz0 Shodan shteer Sianis Sicilian Sickboy25 Sidaries Silent77 simonzé Sipi sirály12 Sirandrish Sir Riccio sith7 Sk8erPeter Skizz Skynet258 Slayer Valor slett27 SLYM smartshop.hu smiti sNORh Soak somé Sonja Sopi SpeedR Speed(R) Speeedfire spyduck ssolitude Stalker-2572 Ste stevve sto1911 Str8 sk8r subaruwrc Sub-ZeRo Superman Sweet Lou 6 syC Syl SymbianOS Szabesz szab.tamszacsee szasanyi szicsu SzlobiG Szten Márs t1 tariattila TayRol Tel Elek TESCO-Zsömle TheChos3nOne The DJ TheSilencer Thomas1 Thrawn Thulcandra Thunderzolee Tibiajax tildy Tim82 tiv61us tiv83us tjb007 ToBeY toldy Tom5 t|-|om! Tomate tomcsi23 tome.jr Tomi 16 tomic TommyGun Toness tope torz on borz total90 tothbe Tothgera30 Totyi trassher TRob1 tr00p3r t-shirt Tündér 2011 t-unit tupacamaru tuskooo Tüzi Type-R tzsolesz udi Undoroidupc on-line vadászcsiga vakondka VAN der BOSS Vandit. Vangelis vans? várnarancs Vasinger! v!ct0y vedini venember83 Vigneau Vikthor Viktor0610 virkir Vistaboy Viszlát Vladi _Volkovy_ V.Stryker v.tom V_Zoli vzsryl [w] werttzui west westcoastog westlake WesTM whitezo88 Wictor WillChi Winne Winner_hun WonderCsabo wwhy XaraX X@b3e Xelo Xirtam Xpod yakuza.tora Yaye Ye_Nő yetike Yutani zack Zájec zazahoho z0d1AK Zebu zed1983 Zé_Mester Zenty - = Zk = - zodoZoli1222 zolynet zoo8800 zozzant 30z.Samu Źşë' zsiga667 zsirfecske Zsoccc Zsu_zuchy

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5653) Mukorka


Mukorka
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5654) EmberXY


EmberXY
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#5655) ittakary


ittakary
nagyúr

[O]-(C)(/C)-[B]

[ Szerkesztve ]

(#5656) PhoenixK


PhoenixK
őstag

[O]--[B]

[M](C)[O]-(C)-[B](/C)[/M]

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#5657) ittakary válasza PhoenixK (#5656) üzenetére


ittakary
nagyúr

egyszerűen nem sikerül :DDD

(#5658) D1Rect


D1Rect
félisten

[O]-[C]-[B]

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5659) D1Rect válasza ittakary (#5657) üzenetére


D1Rect
félisten

"-=Bes..rsz Mire Elvégzed=-" :P

Én 7p alatt oldottam meg. :))

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5660) qfm válasza D1Rect (#5659) üzenetére


qfm
senior tag

Továbbra is két alap megoldás van:D Úgy csináltad mint én, csak másképp csoportosítva. rt06 megoldása egyedül árválkodik még.

Elkiabáltam, közben Winner_hun úgy oldotta meg, mint rt06. :K

[ Szerkesztve ]

(#5661) D1Rect válasza qfm (#5660) üzenetére


D1Rect
félisten

Én nem tudom visszafejteni, nekem pont ugyanolyannak néz ki. :)

Igen, ők cheaterek, a fórum születése óta itt vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5662) EmberXY


EmberXY
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#5663) EmberXY


EmberXY
addikt

[O]--[B]
Én is feladom... :DDD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#5664) Neró


Neró
őstag

aww lol

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#5665) zoo8800


zoo8800
veterán

:O

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#5666) tomcsi23 válasza zoo8800 (#5665) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mindenkit idehoz ez a sz@r. :DDD

LOL. :D

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#5667) D1Rect válasza tomcsi23 (#5666) üzenetére


D1Rect
félisten

Jó kis játék. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5668) Korcsii válasza D1Rect (#5667) üzenetére


Korcsii
őstag

csak tudnám mi :D lemaradtam valamiről?

(#5669) D1Rect válasza Korcsii (#5668) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5670) Korcsii válasza D1Rect (#5669) üzenetére


Korcsii
őstag

hehe... kösz :D

[O]-[C]-[B]

(#5671) ittakary válasza Korcsii (#5670) üzenetére


ittakary
nagyúr

Valaki mondja már el hogyan :D

(#5672) Korcsii válasza ittakary (#5671) üzenetére


Korcsii
őstag

ismerni kell a PH! bbkód kezelő algoritmusának sajátosságait ;)

[ Szerkesztve ]

(#5673) Wyll


Wyll
őstag

[O]-[C]-[B]

qfm: :((

Na mosmá' tényleg jó remélem :C

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#5674) qfm válasza Korcsii (#5672) üzenetére


qfm
senior tag

Inkább a hibáit :)

(#5673) Wyll

Nem jól írtad le:D Próbáld újra:D

[ Szerkesztve ]

(#5676) EmberXY


EmberXY
addikt

:):):):):):):U:U:):):):):):) :o :):):):):U:U:U:):):):):U
:U:U:):U:U:):U:U:):):U:U:U:) :o :U:U:U:):):U:U:):):U:U:)
:U:U:):U:U:):):):):):):):):) :o :):):):):U:):U:):):U:U:)
:U:U:):U:U:):U:U:):):U:U:U:) :o :U:U:U:):U:U:):):):U:U:)
:U:U:):U:U:):U:U:):):):):):) :o :):):):):U:U:U:):):):):U

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#5677) zoo8800 válasza tomcsi23 (#5666) üzenetére


zoo8800
veterán

Egy próba Mekk úrtól? :)

rip and tear, until it is done

(#5678) Wyll válasza zoo8800 (#5677) üzenetére


Wyll
őstag

mekkúr - ezt most véletlen kimondtam... :DDD :DDD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#5679) zoo8800


zoo8800
veterán

HÁHHHHÁÁÁÁÁÁÁ

[O]-[C]-[B] :))

rip and tear, until it is done

(#5680) EmberXY válasza zoo8800 (#5679) üzenetére


EmberXY
addikt

Valaki lelőhetné már a poént... :DDD
Mindjárt fogom, és képként illesztem be. :DDD

Up the Irons!

(#5681) Korcsii válasza EmberXY (#5680) üzenetére


Korcsii
őstag

neem, nem lőjük le, mert nem éri meg :)

(#5682) zoo8800 válasza EmberXY (#5680) üzenetére


zoo8800
veterán

még mit ne :DD

rip and tear, until it is done

(#5683) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Akkor újra nekiállok:
[O]--[B]

Most már kezd idegesíteni...
[O]-(C)-[B](/C)[/M]

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#5684) EmberXY válasza zoo8800 (#5682) üzenetére


EmberXY
addikt

[O]--

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#5685) PhoenixK válasza PhoenixK (#5683) üzenetére


PhoenixK
őstag

[O]-[C]-

[O]--[B]

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#5686) PhoenixK válasza PhoenixK (#5685) üzenetére


PhoenixK
őstag

Már közel járok: -> annyira mégsem...
[O]-[C]-[B]

[O]-[C]-[B]

[O]-[C]-[B]

SIKER!!! [O]-[C]-[B]

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#5687) Ocarina


Ocarina
aktív tag

[ O ]-[ C ]-[ B ]
Majdnem.
:DD

Váááá
[O]-[ C]-

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#5688) EmberXY


EmberXY
addikt

Leegyszerűsítjük a problémát... :DDD

Up the Irons!

(#5689) Neró


Neró
őstag

[ O ] - [ C ]- [ B ]

majdnem...

[O]--[B]

feladom..

[I][O]-(C)-[B][/I]
[B][O]-(C)-[B][/B]
[U][O]-(C)-[B][/U]
[S][O]-(C)-[B][/S]

[O]--[B][/P]

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#5690) rt06 válasza EmberXY (#5688) üzenetére


rt06
veterán

ez igy az itcafe szurke hatteren annyira nem mukodik jol

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#5691) EmberXY válasza rt06 (#5690) üzenetére


EmberXY
addikt

A logoutra van optimalizálva... :DDD

Up the Irons!

(#5692) ixtom


ixtom
tag

...

[ Szerkesztve ]

(#5693) tomcsi23 válasza zoo8800 (#5677) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mekk úr már próbálkozott egy 4-5 verzióval mobilról, de eredménytelenül. :DDD

mint most. :C

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#5694) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

próba

[ Szerkesztve ]

(#5695) Воланд


Воланд
titán

hfhfh

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5696) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

teszt

[ Szerkesztve ]

(#5697) grabber


grabber
addikt

[O]-(C)-[B](/C)

[ Szerkesztve ]

(#5698) grabber


grabber
addikt

Passzolom,még sem vagyok kocka :D

[ Szerkesztve ]

(#5699) rt06


rt06
veterán

[O]-[C]-[B]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#5700) polonic


polonic
félisten

(P:C)(/P)

A játék március 18-án jelent meg PC-re.
Az összes eddig megjelent DLC-t tartalmazza a PC-s verzió (Animus Project Update 1.0, Animus Project Update 2.0 és The Da Vinci Disappearence).
Támogatfa az ATI Eyefinity és az Nvidia 3DVision technológiákat.

A Brotherhoodnak a története onnan folytatódik, ahonnan a második résznél vége lett.

Desmondék tovább keresik a Piece of Eden-t Ezio emlékein keresztül.

A helyszín Róma. Róma hatalmas területtel rendelkezik a játékban, már magában háromszor nagyobb, mint a második rész Florence-éje.

Tehát, Ezio Rómába utazik, hogy tovább folytassa a küzdelmet a Borgia-kkal szemben.

Desmonddal ismét lehet a jelenben is tevékenykedni. Itt már akármikor ki lehet szállni az Animusból.

Róma rendelkezik bolthálózatokkal (kovácsműhelyek, szabók, méterárusok és művész galériák), amiket fel lehet és ajánlott is újítani. Ezáltal bevételhez lehet jutni. Először fel kell oldani a bolthálózatokat. Következő pontban az info.

Róma különböző területekre van osztva, amiket a Borgia őrtornyok védenek. Ezeket a tornyokat lerombolva felszabadítjuk a területeket. Ez után lehet csak a boltokkal folgalkozni. Plusz még feladatokhoz jutunk így és földalatti járatok is megnyílnak, amik segítségével gyorsan lehet utazni a egyik helyről a másikra.

Lehetőség van emberek toborzására, hogy bérgyilkosokat képezzünk belőlük. Különbőző feladatokkal lehet ellátni őket, amik jutalmat érnek.

A Brotherhood az első az AC játékok közül, amiben multiplayer is szerepel.
Vannak rangsorolt és privát mérkőzések, gyakorlás a kezdőknek, szintlépés és fejlődés, perk-ek és streak-ek, képességek és jutalmak megszerzése, testreszabhatóság több elmenthető profilban.

Minimális rendszerkövetelmény:

Operációs rendszer: Windows® XP (32-64 bit) / Windows Vista® (32-64 bit) / Windows 7® (32-64 bit)
Processzor: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ vagy AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7®
Videókártya: 256 MB DirectX® 9.0 kompatibilis kártya Shader Model 3.0 vagy jobb támogatással (lásd a listában)
Hangkártya: DirectX 9.0 kompatibilis hangkártya
DirectX Verzió: DirectX 9.0
DVD-ROM: DVD-ROM duplarétegű meghajtó
Merevlemez: 8 GB szabad hely

Ajánlott rendszerkövetelmény:

Processzor: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHz vagy AMD Athlon 64 X2 6000+ vagy jobb
VIDEÓKÁRTYA: GeForce 8800 GT vagy ATI Radeon HD 4700 vagy jobb
HANGKÁRTYA: 5.1-es hangkártyák

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Próba
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.