Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#348) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

sziasztok!
egyszerűen néha már annyira ideges tudok lenni ettől a játéktól hogy arra szavak nincsenek. a fifát anno azért hagytam abba mert voltak olyan meccsek ahol bármit csináltál a nálad sokkal gyengébb ellenféltől is ki tudtál kapni. eddig a pesbe nem volt ez jellemző, de mostmár egyre többször fordul elő a 19ben. főleg amikor sok meccset nyerek zsinórban. és igazából ezért vagyok ideges, mert a játék elkezd máshogy viselkedni, máshova passzol, amit 10/10x berúgok azt mellérúgja stb. van benn pár órám és tudom hogy viselkednek a játékosok, figyelni kell az olyan apróságokra hogy merre áll amikor passzol, milyen formában van stb, de egyszerűen hihetetlen. a legrosszabb az egészben hogy a 700 + os ratingos embereket 10/9x verem és utána jönnek az ilyen világtalan 300+os kilépők akiktől kapok egy gólt és 32 kapufával a végén de kikapok 0-1-re. szóval a kérdésem az lenne hogy csak nekem kéne abbahagynom ezt a kurva játékot, vagy más is tapasztal hasonlót ? : D
egyébként imádom a játékot, olyan dolgokat meg lehet csinálni ami hihetetlen, nagyon realisztikus és élvezetes, kivéve amikor elkezd megőrülni a játék, gondolom azért hogy balanszoljon, vagy nem tudom

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.