Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Powermagic honlap

Hozzászólások

(#1) xTREem


xTREem
tag

hali!

egy kérdés: szerettem volna megnézni a www.powermagic.com honlapot de nem elérhető. van valami tippetek hol keressem? egyáltalán, ez egy gyártó vagy fantázianév? mert radeonban van powermagic, powercolor, meg ki tudja még mennyi fajta. help!

(#2) xTREem


xTREem
tag

senki?

(#3) rudi válasza xTREem (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Minek kellene a weboldal? Hátha tudunk segíteni anélkül is...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Trak válasza xTREem (#1) üzenetére


Trak
addikt

Ezért képes voltál topikot nyitni?:)
A http://www.google.co.hu oldal egy jó kis keresőt takar. A cégnevekre a legkönnyebb keresni, mert általában az lesz a legelső találat.
próbáld ki, írd be az általad említett akármelyik gyártót, és meg fogod kapni az oldalt.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#5) xTREem válasza Trak (#4) üzenetére


xTREem
tag

no, vagyok. ha ilyen láma lennék be sem kapcsolnám a gépet. gondolhatod, első dolgom a kereső volt: powermagic, powercolor, stb. sőt, mindezek előtt még a ph fórumát is átböngésztem a témát illetően. találtam is egy topicot, amiben a www.powermagic.com volt megadva de ezen a címen nem jön le oldal. egyébként kösz az segítséget. a kártyán található pn-kódból megtudtam a gyártót, amiről még sosem hallottam. tehát a kártya valami űber-noname.

kösz!!!

(#6) devast válasza xTREem (#5) üzenetére


devast
addikt

Bővebben: link
Hüje topic zárható.

(#7) Boyfish válasza xTREem (#5) üzenetére


Boyfish
senior tag

a digit-life internetes oldalon is van PowerMagic kártya tesztelve, korrekt kártyák nagyon

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Powermagic honlap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.