Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Power quest partition magic help lecci (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) toza


toza
senior tag

fat 32 boot records kinezete erdekelne rohattul..ptedit32.exe ben babralnek....egy 80 gb s maxtoron ahol szektor hiba miatt elszallt minden...jolenne beirni megfelelo adatokat hatha eszhez ter mer hogy sok babralas miatt elszaltak...

(getdata,meg egyeb programok lattyak meg talalok is ezt azt ,de nagyon kohog,es hatha ez segit..lecci vki egy kepet vagy vmi helpet lecci!!koszi...)



szoismetles rulz..


[Szerkesztve]

szegyen a futas,de faraszto...

(#2) Rio.G


Rio.G
csendes tag

Hali! van 1 hatalmas problémám!!!!!! van 1 80-as vinyóm és 2 particóra van osztva: 1 c meg 1 d . a D-n van minden cuccom a C-n csak a windows. A c meghajtó csak 6Gb és gondoltam hozzá dobok pár gigát még a Partition Magic-el. Már elkezte csinálni amikor hirtelen áramszünet lett!!!!! Azután amikor visszajött az áram akkor gondoltam nem fogok hozzáadni a C-hez inkább semmit és elkeztem formázni. mikor fölttette a windows-t, és bejött nem látta a D meghajtót!!!!! Az hittem beszarok :)
Tehát az lenne a kérdésem hogy vissza lehetne e hozni a cuccokat mert nagyon fontos lenne!!!!!! Gondolom ha megformáznám akkor elmenne minden... Esetleg valami progesz nem létezik ami vissza hozná a cuccokat formázás nélkül is? vagy valami ami látja a D-t? Nagyon fontos lenne!! Elöre is Kössz!!!!!!!

(#3) levis4 válasza Rio.G (#2) üzenetére


levis4
tag

Szia!

Mail ment! :)

(#4) rlazol


rlazol
addikt

van egy olyan, h Partition magic topic
[link]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

rlazol linkelte a megfelelő témát, a topikot zárom.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Power quest partition magic help lecci (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.