Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Poctar


Poctar
senior tag

Hmm... Ilyet még sose írtam. Azt hiszem itt az ideje elkezdeni. Sajnos a kezdet nem fog sokáig tartani, mert álmos vagyok (már nem látok semmit).
Nem szeretek álmos lenni, főként ha egyedül kell aludni.
Csak tudnám, hogy mit fogok álmodni. Tegnap este pl két feje volt egy teknősbékának. Az egyik szelíd, a másik harapós volt.
Az ahát csigáimat meg a vízből mentetem ki.
Akárhogy is, de szeretek álmodni. Szerintem ez az egyik legjobb dolog a világon. Persze csak akkor, ha nem számítok pár ezer dolgot...:U
Na megyek és nézegetem még egy kicsit a ph-t, aztán go: Slepp.

(#2) Poctar


Poctar
senior tag

Sietek haza és nem megy a ph. Valahogy eltelt az idő, de unalmas volt. tettem, vettem és most itt írok. Már nem láttok a fáradságtól. Reggel 8kor (vagyis hajnalban) kell kellnem. Hosszú lesz a holnapi (mai) napom is. Sajnos pár napig nem leszek ph közelben. Peddig kezdek már függő lenni. Annó még alig ph-tam. Ma meg szinte végig itt lógog. Na de most már lógás helyett ugrok egy felyest az ágyba.

(#3) Poctar


Poctar
senior tag

Ritkán vagyok erre. Remélem szeptembertől már mindennap net elött lehetek, ha nem akkor marad az olvasás. Most olvastam ki StarCraft:Ámokfutás című könyvet. Nagyon jó! Ajánlom mindenkinek. Most próbálom beszerezni a többi részt is. Most már csak egy StarCraft Film hiányzik. Azthiszem most megyek Sc-zni, bár menni kéne boltba és fogdokihoz is...
Na de majd kiderül mi lesz. Most Sc.Start.Join.Bnet

(#4) Poctar


Poctar
senior tag

Álmos vagyok. Aludnom kéne, de még nincs kedvem. Sajnos most már lassú net elött vagyok és ezért nem tudok StarCraftozni bneten. Tegnap este volt egy 2v2-es gamém az egyik Fastest Possible mapon. Nagyon jó volt a game, mert nyertünk, de nem akráhogy. Elsőként kicsit lassú voltam, de aztán szólt a szövöm, hogy csináljak már vmit. Ekkor megembereltem magam. A végén én mentetem meg és nekem volt köszönhető, hogy nyertünk. Az utoljára maradt ellenséget (Zerg) kb 20 percig kellett ostromolni, mire sikerült behatolni a bázisára. Nagyon élvezetes volt a game. Sokkal jobb harcolni, mint gyorsan lerohanni a másikat egy pillanat alatt. Szóval nagyon jó game volt. A végén életben hagytuk az enemy-t és szövre léptünk vele. Megérdemelte, mert nagyon jól játszott.

A mai nap végre hozzászóltak a mambo-s topicomhoz. Végre valaki. Azt hittem már, hogy itt a ph-n senki sem ismeri a mambo-t. Szerencsére tévedtem.

Hú most láttom, hogy melletem van egy KitKat csoki, mely arra vár, hogy megegyem.

[Szerkesztve]

(#5) Poctar


Poctar
senior tag

Mai nap nem tettem mást, mint a tesóimra vigyáztam. Persze közben gépeztem. Elkezdtem készíteni egy új weblapot, melyen főként StarCraft-os dolgaim lesznek megtalálhatók. Sajnos nem sokat halladtam még vele. majd csak kedd-től fogok vele jól haladni. Ezt símán szerkesztem, semmi extra. Miután elkészültem a teljes oldallal, akkor megszerkesztem Mambo segítségével is.
Az este egész jó volt, mert kaptam apámtól egy Nec e616-os mobiltelefont. Nagyon jó!!! Nagyon tetszik. :D Tulajdonképpen magának vette, de lecsaptam rá. :D
Sok dolog van benne, nem beszélve a 3G-ről...
Azt hiszem nem fogok sokat aludni ma, mert telózok.
Most még Ph-zok egy kicsit, Robotzsaru 7 helyett, aztán jön a teló buhera:)

[Szerkesztve]

(#6) Poctar


Poctar
senior tag

Ez egy hosszú nap volt. Már nem is láttok. Ma kicsit jobban megismertem a telóm (Nec e616V) Még mindig nagyon jó. Még van rá 3 nap gari. Mindent ki kell próbálnom ez idő alatt. Legjobban azon vagyok, hogy webkamera-ként is tudjam használni. Akkor addig nem is kellene másik teló, még ez el nem romlik. Miért nincs a közelemben 3G-s hálózat?

Ma lecseszett a bnőm, mert nem vettem semmit a névnapjára. Végeredményképem igaza van, hogy ez így nem jó. A mentségem az, hogy a nevenapján össze voltunk veszve és csak utánna békültünk ki. Azóta eltelt már pár nap és még nem adtam neki semmit. Elterveztem már pár dolog, de mindig közbe jött vmi. Ezért azt hiszem marad a jó öreg virág.

Mindjárt itt a suli, remélem fel vesznek. Ha igen, akkor jön a koli és munka keresés. Ha nem jön össze a munka, akkor marad a diákhitel,de ezt egyre kevésbé akarom.

Mivel nem jutt eszembe semmi, ezért megyek lekapcsolom a mobilt a netről, mert még le kell menteni a képeket róla.

ui.:Az embert az teszi ami és nem az aki.

[Szerkesztve]

(#7) Poctar


Poctar
senior tag

Ma biztos ideges lett a bnőm, mert lemondtam a találkánkat. Gépet kellet telepítenem és nem lehetet elhalasztani. Írtam neki 4sms-t de semmi válasz. Remélem semmi baja vagyis ''csak'' haragszik.
Egyre jobban Ph őrült leszek. Már itt vagyok egy ideje, de most kezdem igazán felfedezni az etárolt ''tudást''.
A telefonomat még mindig nem tuoom webkamerának használni. Sőt tegnap este még a telefonkönyvemől is megszabadultam. Szerencsére megvannak a telszámok.

Melyikhez vagyunk közelebb a Tik-hez vagy a Tak-hoz? Tik-Tak

Már annyira fáradt vagyok, hogy semmi sem jutt eszeme,
Na mentem alukálni.

(#8) Poctar


Poctar
senior tag

Végre gyors net elött vagyok. Alig vártam.
Ma megcsinálom a mambo-s oldalamat. párszor már készítettem mambo segítségével weblapot, de sose raktam fel netre.
Ma próbáltam ki a VoipBuster progit. Tényleg lehet ingyen telefonálni. Sajnos csak 2 percig. De nem aggódok ezen, hisz ingyen van. Ez már magában sem rossz.
Este BroodWar-al kéne nyomni Bneten. Jön valaki?

Miért várjuk nyáron a hideget, télen meg a meleget? Normálisak vagyunk? Nekünk embereknek semmi sem jó. Miért van ez?

(#9) Poctar


Poctar
senior tag

Már megint itt vagyok. Ez azt jelent, hogy már megint éjszaka van és kevesen vannak a Ph elött. Bár az is lehet, hogy én írok olyan topicba amelyik(ek)ez kevesen látogatják meg. Ma elmentem a fogdokihoz és nem tömte be a fogam. Azt mondta, majd 1 hét múlva. Remélem most már tényleg meg lesz ez a fog, mert már 1 hónapja járok a fogdokikhoz.
Már megint nem szerkesztettem a weblapom. Bár volt dolgom, mert az itthoni gépet kellet helyrehozni. Egész délután telepítetem. Most meg azt tervezem, hogy Sc-zek, de mivel nincs feltelepítve, így marad a weblapszerkesztés. Mivel kezdek álmosodni, ezért nem fogok sokáik jutni.

Melyik az igaz? Ez vagy Az?

(#10) Poctar


Poctar
senior tag

Leher, hogy ilyet nem szabad, de most muszály... ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Már csak 1 nap és kiderül, hogy felvesznek-e. bevallom inkább optimista vagyok, de most mégis nagyon parázok. Az első helyemre tavaly 62 volt a ponthatár, nekem most 70 van.:O A második tavaly -, idén 3man jelentkeztek és 98 pontom van. Ez a szak vszínű, hogy nem indul:O:O:O. A harmadikon több mint 2x a túljelentkezés, tavaly 100 volt a ponthatár, és nekem 105 van. Szóval: ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááá
Ez nagyon nem jó. Holnap felhívom az első helyet és megkérdezem, hogy miért nem számolták az rendszerinformatikus papíromat. Az 7 pont lenne. Azért remélem nem emelnek 9 pontot. Mert, ha igen akkor nekem kapáltak. Nem akarok technikumba menni. Nem akarok itthon lenni. Én tanulni akarok fősulin. A neten azt írták elvileg mindenkit felvesznek, 99% biztosítással. Szóval kop-kop-kop, de akkor is sokká lesz még holnap este. Még kb 23-24 óra. Ez egyre szőrnyűbb, kezdem nem bírni. Idáig nem izgultam, de most... Azt hiszem holnap a kertben egész végig a növényeket fogom rágni, addig is kímélem a fűnyírót.
Ritkán izgulok, dee most a világból is ki tudnék szaladni.
Most abba is hagyom a netezést és megyek aludni, mert már nem tudok semmiről sem normálisan beszélni/írni.

Felvesznek-e?????????????????

:RUram kérlek segíts:R

[Szerkesztve]

(#11) Poctar


Poctar
senior tag

Elvileg ezzel a hsz-el kilépek a Fanatikus Tag-ból. Bár ez végülis nem számít, de jó látni, hogy egyre ''feljebb'' kerülök.
Számora a lényeg az itt kapott tudás. Én személy szerint, már sokmindenre rájöttem a ph segítségével.

Felvettek! :RKöszönöm Uram:R
Most jön a koLesz keresése. Remélem itt is sikerrel járok.

Minek aggódik az ember? Hisz sikerül vagy nem, az a bizonyos elképzelt dolog.

(#12) Poctar


Poctar
senior tag

Még mindig ''Fanatikus'' vagyok. Ezek szerint tévedtem.
Holnap emelik a sávszélt duplájára.:))

Miért van ilyen meleg? Miért nincs még gépem? Miért nem vagyok még a koliban? Miért ez a sok miért?

Go Sc!

(#13) Poctar


Poctar
senior tag

Miért akkor csörög a telefon, amikor nem kéne? Aludtam 2 órát és csörög. Miután sikerült visszaaludnom, megint elkezdett csögörni. Ez kb 5x megtörtén. A végén az lett, hogy felkeltem. Azért nem volt olyan rossz a telcsi csörgés, mert kaptam egy jó munkát:D

Még mindig ''Fanatikus'' vagyok.

Találtam egy jó kis gamét. Ez a következő: Thang Online
Diablo-s beütés, de mégsem olyan. Neten lehet gamolni, ráadásul ingyen.:D
Most megyek is, nyomom egy kicsit alvás elött.

(#14) Poctar


Poctar
senior tag

Senior tag-á lettem.:)):DD:))

Miért nem hisz az emberek többsége a megmagyarázhatatlan dolgokban? Mivel magyaráznák azt, mikor felveszik a telcsit és előre tudják ki a hívó fél. Pusztán megérzés? Honnan jön a megérzés? Valaminek lennie kell, különben nem lenne ez a megérzés.

(#15) Poctar


Poctar
senior tag

Hamarosan indulok egy nagy utazásra. Ez azt jelenti, hogy nem leszek aug. 18-ig. Ez szörnyű, mert már Ph függő lettem. Legalább most leszokom a Ph-ról egy kis időre.
Lassan indulhatok és Bye-bye net, gép, stb...

(#16) Poctar


Poctar
senior tag

Visszatértem Israelből. Csodálatos egy ország. Ha tehetem volna vissza se jöttem volna. Az emberek kedvesek és csodás nők vannak. Nem tudtam, hogy merre nézzek a sok szép nő láttán. Bár itthon lenne annyi szép nő, mint ott kint. Persze az idő is lehetne hasonló, mert télen nagyon felöltöznek a lányok és ez nem valami előnyös. Remélem gyorsan kialakul egy erős katonaságunk és lerohanunk mindenkit vagy annyi pénzünk lesz, hogy megveszünk minden országot.:DDD
Bár gondolom ezen gondolatok sosem fognak megszületni, mert hát én nem akarok war-t és nem hiszem, hogy az országunknak sok pénz lenne a jövőben.
A lényeg, hogy nagyon gyönyörű Israel.

Mialatt kint voltam törölték a weboldalamat, minden figyelmeztetés nélkül. Peddig nem tettem fel semmi olyat, ami sértené a törvényt.

Itt a suli. Ti várjátok? Én most megyek elsőnek szegedi suliba. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

[Szerkesztve]

(#17) Poctar


Poctar
senior tag

Közel 1 hónapig nem voltam Ph-n. + Gép közelben. Most kezdek visszaszokni a netre. Közben tanulni is kéne. Már annyit tanultunk, mint máskor sose. Majd csak lesz valahogy. A lényeg, hogy a Ph éljen és lehesen fórumozni.

Miért oly nehéz eldönteni, hogy albérlet vagy kollégium?
Miért olyankor vannak lehetőségeid, mikor nem tehetsz semmit?
Miért esik az eső, mikor nincs kabátom?
Miért van kevés pénzem?
Miért ily sok a miért?

Tik-Tak...

[Szerkesztve]

(#18) Poctar


Poctar
senior tag

Korán van, és még aludni kellene. De ma (kedden) 9:45kor kezdődik a tanítás. Valahogy nem szeretem ezt a napot, mert számoma száraz anyagokat veszünk. 4 tantárgy, ami szinte nem is érdekel. Jó, ha nem alszok el az órán. Nem beszélve, hogy még zh-t is írunk és nem nagyon vágom a témát. Összeségében a mai nap egy csodálatos nap lesz,csak még nem tudom, hogy hol bukan elő a ''csodálat''.
Most olvasom az Adeptus Iskolája című könyvet. Nagyon jó. Ajánlom mindenki figyelmébe,
Lassan indulok az órákra.

(#19) Poctar


Poctar
senior tag

Nem vagyok egy gyűjtögető, de jól esik látni, hogy már 899 hsz-m van. Ami azt jelenti, hogy ez a Blog a 900-ik Hsz-m + 515 napja vagyok Ph tag.:))

Ha az ember folyton a jelenben él, akkor miért van másnapja?
Jövőhéten Programozásból zh és én nem tudok semmit. Lassan elkéne sajátítanom a programozás tudományát.

Egyre közelebb kerülök a Laptop vásárláshoz.

[Szerkesztve]

(#20) Poctar


Poctar
senior tag

Egyre többet ülök a Ph elött. Lassan a gép időm nagy részét a Ph-n töltöm. Közben rájövök, hogy tanulni és dolgozni is kellene vagy mait írni.
Most is aludnom kéne, mert keveset aludtam és délutánra ''szépnek'' kell lennem. Mégis itt vagyok és írom és olvasom a Hsz-ket.

(#21) Poctar


Poctar
senior tag

Most épp egy Excel-es órán ülök. Nagyon izgalmas.
A tanár beszél (jól magyaráz) én meg készülök a következő órai Zh-ra. Lehet, hogy nem lesz 5-ös, de nem baj. A következő Zh, jobb lesz.

A legnyagyobb baj, hogy éhes vagyok. Így elég nehéz koncentrálni.

A héten 5 Zh-t írok. Eszméletlen. Tanulni kéne és fogok is...

Már csak 1-2 hét és kiderül, hogy lesz-e laptopom. Nagyon várom már, hogy laptop legyen a kezemben. Ha most nem sikerül, akkor decemberben vagy januárban veszek.



[Szerkesztve]

(#22) Poctar


Poctar
senior tag

Laptopot akarok vásárolni. Ez egyre nehezebb lesz, mert rengeteg van. Már van elképzelésem, de mindig akad egy jobb + pár ezerért.
Legkésőbb decemberben veszek egyet, de nem ártana előbb.
Részletes, új vagy használt lesz.
Bár használtan nem nagyon akarok venni. Nem bízok a használt laptopokban. Akkor inkább a részlet fizetés.

Hamarosan óra, már megint. Mehetek a hidegben. Ez így nem jó. Itt a tél és én még nem alszom téli álmomat.

Laptopot akarok és még sok mást...
Köztük van a programozás elsajátítása is. Van 1-2 hónapom, hogy megtanuljak programozni, különben bukta félév.

(#23) Poctar


Poctar
senior tag

Majdnem 1 éve nem írtam már e blogomba. :Y Hogy repül az idő.

A mai napon igen korán ébredtem. 7:50kor csörgött a telefonom. Egy kedves ismerősöm ébresztett fel :) Ezért puszi jár neki. Ha nem csörög, akkor lehet még mindig aludnék és akkor nagy bajban lennék, mert Zh-t írok 10től.
Bár lehet csak azért ébredtem fel, mert szobatársam jó sokáig csörgette a telefonját. Ebben nem is lenne semmi különös, hisz a telefonok már csak csörögnek. De a lényeg nem itt keresendő. Hétvégére hazamentem, és ahogy lenni szokás, a nagytáskát megpakoltam és indultam. Egyetlen apróság viszont kimaradt, méghozzá az ébresztős telefonom. Az ágyam fölötti polcon maradt és be volt állítva reggel 7órai csörgésre. Így Szobatársam, hétvégén valószínű felébredt reggel 7kor a csörgésre. Nem lettem volna a helyében, mert elég hangos a teló és nem is egyszer csörög, hanem 2x. Biztos ideges lett tőle, amit meg is értek. Nekem sem tetszene, ha valakinek az ébresztő szerkentyűje csörögne, mikor én aludni próbálok. Tegnap visszatértem szeretet kolimba és észrevettem, hogy a telóm sehol. Kicsit furcsálltam. Gondoltam majd meg lesz. Így hát le is feküdtem. Majd elaludtam. De a sors keze úgy hozta, hogy szobatársam megjött és a pakolászására felébredtem, de csak félig meddig. Majd aludtam tovább. Reggel viszont fura dologra ébredtem. Fejem mellett volt az ébresztős telóm. Csörgött is 7kor és 7óra 05kor. A fejem reggelente nem nagyon tiszta és így nem nagyon értettem hogyan is került oda. Kis idő múlva jött a megvilágosodás: Szobatársam felkelt és a csörgő telefonját fejem mellett ''lóbálta''. Rájöttem, hogy hétvégén elpakolta a telómat és ma reggel visszaadta a hétvégi ''ébresztést''. Így nem szóltam neki, hisz megértettem ''szörnyű'' helyzetét, amit a véletlen vagy a figyelmetlenségem okozott. Ez után csörgetett meg a kedves ismerősöm, hogy ébredjek.

Arra kellett rájönnöm, hogy nem nagyon működik az a dolog, amit megbocsátásnak hívnak. Inkább az adok-kapok dolog érvényes a reggelemre.
Sokszor nem értem az embereket. Azt figyeltem meg, hogy szinte senkinél sincs meg a megbocsátás. A legtöbb ember elgondolkozik magában és felépíti a saját véleményét. Ezzel nem is lenne gond, de tudva levő, hogy elég sokszor hibázunk vagy félreértünk dolgokat. A félreértésből következik, hogy visszavágnak a másik egyénnek. Mert ez a legkönnyebb. Véletlenül sem próbálják megérteni a teljes igazságot, ami az adott helyzetre igaz. Hisz ahhoz, hogy két szemmel lássuk a világot és elgondolkozunk alapvető igazságokon, pl: „Lehet tévedtem” nem igazán gondolkodnak el, mert az egy kicsit nehéz lenne. Vagy egyszerűen önön egonk nem engedi meg. Hisz kinek van igaza, ha nem nekem, ahogy sokan mondják.
Kérdem én, miért olyan szűklátó az ember és miért nem veszi figyelembe a teljes igazságot? Az átlag emberek megelégszenek a saját elgondolásukkal, melyet hibátlannak vélnek és meg sem fordul a fejükben, hogy a kör 360 fokos és nem csak egyetlen körcikkből áll.

(#24) Poctar


Poctar
senior tag

Mióta utoljára írtam a blogomba, sok minden megváltozott.

Ma az utolsó estémet töltöm a szeretett első saját otthonomban. Az erkélyről netezek és zenét hallgatok, közben láttom a villámokat, melyek nem is oly messze játszadoznak az égen.
Volt bnőm tanul és már csak volt... Mennyire Szeretem! El sem tudom mondani. Csak azt tudom elmondani, hogy magamnál is jobban szeretem. Minden megadnék neki, de már nem tehetem. Elment, mást választott, egy olyan embert, akit közel engedtem magamhoz...
Elvesztettem és ezzel magamat is elvesztettem. Szétestem, üres lettem. Harcolhatnék, de minden erőm elfogyott. Már csak a "szél" visz előre utamon. Nem láttok semmit, a jövőben, csak a távoliban. Belülről üres vagyok. Még is hol harag, düh, szomorúság, hiányérzett, szenvedés, stressz, de leginkább Szerelem van bennem.
Holnap is nehéz nap lesz és nem tudom, hogy bírom ki, de az élet megy tovább.
Egyetlen reményem, a nyakamon a szív..., mely erőt add arra, hogy folytassam.
Ha ez nem lenne, nem tudom mi lenne.
Azért láttok még némi fényt, de most elvonulok, hogy idővel feltámadhassak, mint a Főnix madár a hamvaiből.
Fura, hogy egyik pillanatról a másikra az ember élete széteshet. Egyik pillanatról elveszteni mindent belül és kívül, nem egy egszerű dolog.
Megtehetném, hogy tovább harcolok, de most inkább feladom és pihenek egyett. Így lesz erőm felépülni és olyan emberré válni ami igazán akarok lenni.
Hogy mennyi időmbe fog kerülni? Nem tudom. Hogy hányan fognak ezért megutálni és haragudni? Nem tudom. Csak azt tudom, hogy elengedtem magam és hagyom hagy sodorjon az ár magával.

(#25) Poctar


Poctar
senior tag

Repül az idő és én még sem vagyok igazán jobban.
Nem rég elszakadtam Tőle. Pár nap telt csupán, de még is sok minden történt.
Tény, hogy lelki állapotom még ingatag, nem olyan, mint rég. Türelmetlen vagyok, egy pillanat alatt leszek ideges, mérges. De ami a legfőbb dolog, hogy szívem szinte teljesen kővé vált. Már mondták is, hogy "szúrós" vagyok. De mit van tenni, ha az ember szétesik, aztán reménykedik, harcol egy kicsit, de mindhiába. Igaz érti is a miért-et. Mostanság nem igazán tudd érdekelni az emberek baja (csak keveseké) és nem is bízok meg bennük. Igazán kevés helyen érzem jól magam. Fura, sosem éreztem, éltem még úgy ahogy az elmúlt pár hónapban. Azt hiszem Naívságom elrepent jó meszire.
Ma épp azon a munkahelyemen dolgozok, ahonan tavasszal el kellet jönöm és meg kell mondanom jó újra itt melózni. Ami igazán rossz, hogy tudom, exem ugyanebben a városban van és nem mehetek hozzá, nem hívhatom... Ami még rossz, de inkább hiányérzettet kellt bennem, hogy a közös albink nincs már és én nem mehetek munka után oda. Nem láthatom, ahogy főz a konyhában, vagy épp tv-zik, vagy csak úgy el van és csókjával fogad. Nem láthatom mosolyát, és még sorolhatnám.
Még szerencse, hogy az élet megy tovább és ki tudja mit hozz a jövő.
Nem tudom, menyi idő kell, hogy újra a régi Poctar legyek, aki türelmes és önzetlen.
Amikor eszembe jutt, akkor nagyon hiányzik vagy épp elgyengülök. Ekkor lépek egyet előre és felemelem a fejem, hisz odakint a világban sok minden van és sok mindenki vár még rám...

(#26) Poctar


Poctar
senior tag

Arra gondolok, hogy hamarosan egy saját blogot indítok vagyis megváltoztatom a honlapomat is. Bár ez még a jövő kérdése.
Azt tudom, hogy most megyek és nyaralok egy pár napot, mert rám fér már. Kiszellőztetem a fejem és lezárom a múltam. Megnyitom magam a jelen és a jövő előtt. Nincs már miért a múlton agyalnom, hisz meg vannak a válaszok és úgy sem lesz jobb.
A nagy Ő már, nincs, csak én. Egyedül szállok szembe az élet nehézségeivel és egyedül élvezem a szépségeit is. Hová sodor a jövő? Bár tudnám, hogy egyszer vissza tér hozzá..
Furcsa a szerelem. Egyik percben felemeli az embert, a másikban pedig lesüllyeszti jó mélyre. És mennyi időnek kell eltelnie mire újra teljesnek érezhetem magam?

Mire is gondolok, hisz ő már a múlt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.