Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Mint egy falat kenyér..... :F

B.Cs.

(#2) Lami66 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Lami66
őstag

15 éve ugyanezt mondtuk, hogy mi a francnak fényképező egy mobilba. Azóta kipusztult a kompakt kategória a fényképezőknél a mobilok miatt.
Lehet, hogy 5 év múlva már mindenki húzza a száját, ha egy mobilt 10 percnél tovább tart feltölteni. Alsó kategóriában még elnézik majd az örökkévalóságnak tűnő 30 perces töltést.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ne felejtsük el azt sem, h szinte senki sem 0-ról tölti a telefonját inkább 30-40% az. Akkor az lesz vagy 4 perc . Lassan egy szimpla pisilés sem fog beleférni másról már ne is beszéljünk. Ha cikk szerint ilyen jól bírja akkor minek rinyálni rajta. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Régen én is elleneztem a gyorstöltést, de most már azt mondom, hogy tényleg ne 2óra legyen egy töltés, mert este ez még elmegy, de napközben sajnos nem.
Ezen kívül minden telónak annyira szerelhetőnek kellene lenni mint egy Fairphone-nak, aztán az aksit is egyszerű lenne cserélni.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#5) adamklark válasza Robi BALBOA (#4) üzenetére


adamklark
senior tag

De abban meg mi az üzlet? Régi szép idők amikor tudtam könnyen venni csere aksit :N

(#6) adamssss válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


adamssss
veterán

Ha nem is mint egy falat kenyer de szerintem jo az irany.
ha ez nem megy az aksi elttartam drasztikus csokkenesere akkor egy hasznos feature.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Oké, jó, hogy ha kell, lehetőség van rövid idő alatt feltölteni a telefont, de azért ez már túlzás. Nem hiszem, hogy pont az számítana, hogy mondjuk 9 perc helyett 7,5 perc alatt lehet 0-100ra tölteni a telót. Nekem az már bőven elég lenne, ha a majdnem lemerült telómat 30-45 perc alatt fel tudnám tölteni. De még erre sincs igazából szükségem.
Az irány jó, mondjuk nem muszáj használni.
A watt 2023 megapixele.

[ Szerkesztve ]

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Fejlesszék, de aztán nekem ki ne gyulladjon a telefon :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) adamklark válasza SkyLine3000 (#7) üzenetére


adamklark
senior tag

Nem lenne túlzás ha hűtés követné, de nem követi. Melegszik mint az állat. Ha párszor töltöd akkor mindegy de átlag felhasználó rá dugja és annyi, mindig úgy fog tölteni. Szóval amíg abban nincs változás addig nem érdekel.

(#10) bollokcs80 válasza Lami66 (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ez eleve névleges teljesítmény, mert két akksit tölt párhuzamosan, azt is fokozatosan adagolva, így szerintem a 260 watt (2x130) jó ha van 2x65 watt menet közben.

Nem vagyok a gyorstöltés ellen, de ez már csak egy számháború. MWC-n is belejelenti Realme a 240W-ot, pár órával később a Xiaomi a 300W-ot. Mint az oviban: "'Az enyém nagyobb, bibíííí..." :U

Egy 65 wattos töltővel is megvan egy töltés 20-30 perc alatt, annyit szerintem ki lehet bírni minden élethelyzetben. Arról nem is beszélve, hogy egy ekkora töltőt magaddal hordva tudsz tölteni akár laptopot is, ha kell.

#6adamssss: Én most egy Samsungon vagyok (25W), nincsenek tapasztalataim. OP7T-nél a 30 wattos töltővel két év után kb. 89-90%-os volt az akksi, úgy, hogy nagyon odafigyeltem a töltésre. Engem a főleg a hőtermelés aggasztana, mert annál a telefonnál nyáron könnyen felszaladt 40 fok fölé töltés közben.

B.Cs.

(#11) judas13


judas13
addikt

Ez már nagyon durva. Gyakorlatilag egy kv alatt vagy inkább hamarabb megvan vele :Y

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) ncc1701


ncc1701
veterán

Ez lesz az új selling point, mint az, h hány megapixeles a kamera? Mert a több biztos jobb?

(#13) pusszycat válasza ncc1701 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben jobbak mint a samsung vagy az iPhone ezért nyomatják ezerrel, és fel is figyel rá a világ, az influnszerek, tech oldalak mind ezzel vannak tele, és ha ez nincs káros hatással az akku életciklusára akkor bizony a "nagyok" megszívták.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) adamklark válasza pusszycat (#13) üzenetére


adamklark
senior tag

Csak gyors töltés miatt mondjuk nem feltétlenül váltanál a "nagyokról". Ezért rizikós ez a taktika

(#15) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Az is baj, hogy valami jobb/gyorsabb.
Kemény. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#16) Fecogame válasza Elit3Zotya (#15) üzenetére


Fecogame
veterán

Még a jó dolgok sem tetszenek mindig mindenkinek. Vannak örök elégedetlenkedők, hagyd rájuk :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#17) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Wow, ez brutál.. Én azért is tapsikolok, hogy az iPhone-t fel tudom tölteni 20 Wattos gyorstöltővel 50% ig 35 perc kb.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#18) DDA40X válasza bollokcs80 (#10) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Nekem a Note 9 -en 4 és fél év után 50-60% körüli már az akku. Azt 15w-os "gyors töltés"-el töltöttem minden nap. Most már persze nem bír ki csak úgy 1 napot, hogy maximum 40-50 perc a SOT.
Elővettem a repedt kijelzős, de amúgy szinte új Huarei Mate 9-emet, ami már 5 éve óta állt a fiókban, és kibír 2 napot, 6-7 óra SOT-al. Kár hogy repedt szegénynek az üvege, és már frissíteni sem lehet... :( Viszont neki már 22.5 wattos töltője van. Azzal már el lehet lenni, de nem annyira gyors.az utolsó 10% már csiga. Én azt mondom, a 60w már bőven jó lenne mindenhez.

[ Szerkesztve ]

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Fontos itt is a fejődés, de azért annak is nagyon tudnék örülni, ha megint eljönne a felhasználók által cserélhető akkus mobilok kora, illetve ha tovább nőne a telepek energiasűrűsége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.