Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor premium (52x32x52) tapasztalatok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

haliho

a kérdés hogy van e valakinek ilyen írója?
nekem két év után percre pontosan bekrepált a yamaha scsi cdrw-m és most újat akarok venni.
a dvdrw-nek, nem látom az értelmét, mert mindjárt itt az új dvd szabvány (kék fényes), és a jó minőségűek baromi drágák még mindig.
arra amire meg nekem kell elég a cdrw még mindig, a többi meg úgyis hdd-n tárolódik.
ezért gondolkodom ebben a plextorban.
tapasztalatok érdekelnének, illetve a premium alatti plextor cdrw-s tapasztalatok is érdekelnének.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) PapaMaci válasza Integra (#1) üzenetére


PapaMaci
őstag

A legjobb!
Ém audio mestereket irok vele.

...mint az közismert...

(#3) venember83 válasza Integra (#1) üzenetére


venember83
nagyúr

Hello!

Nekem ugyanennek a szegenyebbik valtozata van, 5224TA vagy valami ilyesmi, de minden ok vele, nagyon tetszik, halk, gyorsabb mint a harddom (ez inkabb a hdd 'erdeme' mint a Plextore:((( ). Szerintem ajanlott a Premium, csupa jot olvastam rola, azt vettem volna en is, de nagy ur a kp. Ha megveszed legy boldog vele, szeresd nagyon, van miert!:))

(#4) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Sziasztok!
Talán tudtok segíteni: Plextor Premium ha csak tápot kap, akkor is villog. Méghozzá narancssárgával folyamatosan 5-öket. Nem tudja valaki véletlen, hogy mit jelent?

Köszi

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#5) PPeter válasza tomcsi23 (#4) üzenetére


PPeter
addikt

Valószínűleg meghibásodást jelez. :(

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#6) tomcsi23 válasza PPeter (#5) üzenetére


tomcsi23
veterán

Igen, azt gondoltam. Úgy tudom, hogy ezzel el is árulja, hogy mi a baja. Csak nem tudom, mit jelent az 5 villogás. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7) PPeter válasza tomcsi23 (#6) üzenetére


PPeter
addikt

A régi SCSI meghajtóikhoz volt leírásom, de az új drive-jaik másképp ''pislognak''. Mindenképp szerviz - ha a hazai garancián túl, de amúgy 2 éven belül van, akkor irány a Plextor honlap, RMA kérés, postázás, egy-két héten belül új drive-od lesz, ha már nem garanciális gyártónál sem, akkor egy szétszedést, belekukkantást megérhet, hátha csak valami mechanikai gebasz, avagy por/kosz ment az ''agyára''. Dohányzol a gép mellett?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#8) bim


bim
veterán

nekem is ilyen irom van és nagyon király!lemezt még nem rontott,igaz nem is irok vele olyan sokat.jo a gigarec technologia is rajta csak nem minden dvd tudja elolvasni:D

(#9) tomcsi23 válasza PPeter (#7) üzenetére


tomcsi23
veterán

Oké, köszönöm az ötleteket.
Az a helyzet, hogy ez egy szűz meghajtó, még nem volt használva. Haver - aki vett 5 ilyet, hogy legyen :D - szétszedte az egyiket, hogy megnézze, lefotózza a belsejét. Aztán összerakta. Most vagy valamit elbénázott vagy gyári hibás. A hivatalos gari már nem él (asszem 2002-es darabok), bár az illető, akitől vette, vállalt egy évet, ez még nem járt le. Természetesen, nem él ezzel a garanciával, hisz szétszedte.
Igen, marad az, hogy szétszedni, újra összerakni, hátha - történt már ilyen. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10) PPeter válasza tomcsi23 (#9) üzenetére


PPeter
addikt

Ebben az esetben nagy az esélye, hogy sikerült rosszul összerakni.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#11) tomcsi23 válasza PPeter (#10) üzenetére


tomcsi23
veterán

Köszi szépen.
Azért még nézelődök, hátha segít a hibakód, hogy mi a baja.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor premium (52x32x52) tapasztalatok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.