Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plex 712 új firm.

Hozzászólások

(#1) Sdi


Sdi
addikt

Új firm. a Plex 712-höz: [link]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#2) PPeter válasza Sdi (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Ezért szeretjük mi annyira a Plextort. Mikori író is ez? És még mindig jön hozzá firmware... :)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) erdoke


erdoke
titán

Reméljük, már nem lesz sok új FW, ha mindegyikhez új téma nyílik...:((

A legjobb aláírás a héten

(#4) Sdi válasza erdoke (#3) üzenetére


Sdi
addikt

A 712-vel kapcsolatban nem találtam csak, vagy probléma, vagy összehasonlító topikot. Úgy gondoltam, hogy ez egyikbe sem tartozik, ezért nyitottam újat.

[Szerkesztve]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#5) erdoke válasza Sdi (#4) üzenetére


erdoke
titán

[link]

A legjobb aláírás a héten

(#6) Sdi válasza erdoke (#5) üzenetére


Sdi
addikt

Köszi de nem találtam meg, igaz a keresőbe én csak annyit írtam '' Plextor 712 '' és erre nem dobta ki ezt a topikot.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plex 712 új firm.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.