Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) netezos


netezos
csendes tag

Ezt a forumot azoknak találtam ki akik nyomulnak PC-n. PS I. ill. PSII. game-kal Ha beállítási problémáik vannak v, nagyon profin űzik a dolgot itt megoszthatják tapasztalataikat!
Csak hajrá...!

(#3) Def26 válasza netezos (#1) üzenetére


Def26
félisten

Neked esteleg, -mint nagy emulátorosnak- van valami ötleted/javaslatod, hogy akit érdkekel a dolog, az honnan tud beszerezni emu. progit, ami milyen pluginekkkel működik, milyen op. rendszert ajánlasz hozzá, milyen ROM -okat stb... :U

Akit érdekelnek N64 játékok (rom -ok) azok itt keresgéljenek, szvsz a legjobb Nintendo 64 emulátor. link

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) netezos


netezos
csendes tag

Mindenkinek tudom ajánlani PSX I.-hez a (ePSXe 1.7.0.) verziót a netről le lehet tölteni http://www.softpedia.com/get/Others/Miscellaneous/ePSXe.shtml gombkiosztás készítsél a billentyűzetedhez, és már fut is a rogi, az írt játék cd-ket is viszi!
A PSX II.-vel nem ilyen egyszerű a dolog, külön bios kell hozzá amit itt letölthetsz,de torrent kell hozzá http://thepiratebay.org/torrent/3562301/Ps2_Emulator_Pcsx2_9.2r_and_8_Bios__s
tuti müködik a progi, csak a bios beállításokat kell megfelelően beállítani a gépedhez,
Viszont a siker érdekében legyen minimum 2.6Ghz proci, 2.0Ghz ram, minimum ddr, VGA nálam radeon hd3870 van, hasítja az ff xII.-őt és javít is a tv-hez képest a grafikán...!

(#5) BITBOYS válasza netezos (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

PC-s rovatban van egy ilyen topik:[link]
Régebben sokat bróbálkoztam ezekkel, de mindig volt valami bogara a dolognak.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.