Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lakosk


lakosk
tag

Van a fent említett kártya.
Azonban nem teljesen úgy mükszik, mint ami a leírásában van(vagy csak én vagyok suta)
A lényeg, hogy TV-ni frankón tudok vele,de a felvételnél és a beállításainál gondom van. Semmit nem tudok állítani, hogy milyen minőségben akarok felvenni.
A sok hülyeség mellet a dobozán rajta van, hogy háttérnek is berakható a képernyő. Namármost nekem ez sem megy.
A gyárilag hozzáadott CD--n 3 kártya drivere van. Pro Ultra, Pro FM, Pro
A nem hozzávaló driver felrakása után ezek a problémáim megoldódnak, de akkor meg az istenért nincs hang.
Már töltögettem netről is, de semmi eredmény. Valószinű, hogy én vagyok a suta,de rohadtul idegesít.
A saját driverével frankón műkszik csak semmit nem tudok állítani.
Mi lehet a gond ill. miben vagyok balfék?

Mitől zakatol a vonat? Mert ezek az állatok 4zetből csinálják a kerekét! (r2*PI)

(#2) Cos válasza lakosk (#1) üzenetére


Cos
senior tag

Szval én sem tudok többet mondani mint amit tudsz Caprm és ott van egy video tömörítés gomb na ott be tudod állítani a gépre telepített codec-ek valamelyikét és ezt fogja a felvételhez használni azonban ha procid nem elég hozzá akkor hiába próbálsz DivX-ben pl felvenni!

Brr Brr

(#3) Cos válasza Cos (#2) üzenetére


Cos
senior tag

Az a vicces hogy ehhez a kártyához még drivert sem találok a hivatalos oldalán! :(

Brr Brr

(#4) lakosk


lakosk
tag

Pedig a kártya létezik. Frankón szép a doboza és a CD-n is van hozzá progi.
Csak nem olyan mint amilyennek számomra lennie kellene.

Mitől zakatol a vonat? Mert ezek az állatok 4zetből csinálják a kerekét! (r2*PI)

(#5) lakosk


lakosk
tag

Szerintem a procim elég hozzá. P4 2400(800fsb)@3300Mhz
Szóval ennek azért elégnek kellene lennie.
Valami jó codecet tudsz ajánlani?

Mitől zakatol a vonat? Mert ezek az állatok 4zetből csinálják a kerekét! (r2*PI)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.