Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  PH! póló? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) duracell89 válasza napos2600 (#49) üzenetére


duracell89
senior tag

nembaj..ez is jól jön , be is került háttérbe:)

(#52) fLeSs válasza napos2600 (#49) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#53) Arnold2 válasza Parci (#46) üzenetére


Arnold2
őstag

Mennyiért várható?
Milyen szín/ekben/ várható?

(#54) Mosqu!to válasza Parci (#46) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Akkor egy megerősítést kérnék, hogy ne intézkedjek, mert már a szerkesztőség megelőzött. Persze, ha van igény az én megoldásomra is, akkor segíthetek!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#55) napos2600 válasza duracell89 (#51) üzenetére


napos2600
tag

annak viszont orulunk! :) tegye mindenki ezt!
a polokra meg szepen tessek varni, semmi gerilla akcio.

(#56) I_Am válasza zsiga667 (#14) üzenetére


I_Am
veterán

Télen a legjobb egy szál pólóban valamelyik téren várakozni hóesésben, ráadásul akkor ha a másik fél késik.:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#57) napos2600 válasza Mosqu!to (#54) üzenetére


napos2600
tag

szerkesztoseg megelozott. koszonjuk!

(#58) Panther válasza napos2600 (#49) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Teljesen igazad van az adott kérdésben, de egy fekete pólóra nyomtatva éppenséggel PH-logónak is elmegy. :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#59) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Jó ötlet a PH-s póló,így legalább megismerik egymást a bizniszelő népek az aluljáróban :D
Majd nekem is kéne egy,ha nem 10k körül osztogatjátok.:D

(#60) Mosqu!to válasza napos2600 (#57) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Oké, akkor ezennel visszavonultam :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#61) I_Am válasza _Volkovy_ (#59) üzenetére


I_Am
veterán

Csak nehogy valamelyik hiányos tudással rendelkező etnikum másnak értelmezze majd.:DDD (pl Polgári Hírközlés vagy stb.)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#62) Qorthral válasza I_Am (#61) üzenetére


Qorthral
őstag

:DD :DD :DD

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#63) duracell89 válasza I_Am (#61) üzenetére


duracell89
senior tag

Van olyan hogy polgári hírközlés? :F

(#64) I_Am válasza duracell89 (#63) üzenetére


I_Am
veterán

Nincs, de szerinted ezt Ők is tudják?:DDD Aztán elég most már az off-ból.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#65) sztr


sztr
csendes tag

Legyen lány póló is!!! :DD

Szvsz tuti van amúgy legalább 20-30 nőnemű olvasó, legfeljebb nem írkálnak olyan sűrűn... :)

Azt mondják, elmebajban szenvedek... de én nem szenvedek, élvezem minden percét...

(#66) tildy válasza sztr (#65) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem ha a minta megvan, akkor ez már nem probléma.Ajánloma spagettipántost:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#67) duracell89


duracell89
senior tag

A nőknek személyesen én adom át, és ott előttem fel kell próbálniuk rögtön! :DDD

spagettipánt? minek egy bugyira pánt? :DDD ja..hogy ez póló? bocsi...:B

(#68) parandroid válasza duracell89 (#67) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

csak azért írok, hogy nekem is kell póló, hogy tudjátok, hogy van rá jelentkező bőven. és hogy legyen értelme női fazont is csináltatni, csináljatok csak, kedvesnek is veszek egyet. gyerekméret nem lenne? 108-110-es kéne. :D

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69) Mosqu!to válasza duracell89 (#67) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Csak aztán nehogy feljsülj, ha egy nagyon csúnya, erősen szőrös, kövér egyén áll eléd. ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#70) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

jön a szép új világ, amikor nem lesz gond majd a hardverpiacon üzletelőknek, hogy megállapodjanak valami különös ismertetőjelben amikor nyilvános helyen találkoznak... :D

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#71) Belvaros


Belvaros
tag

Én is beneveznék egy pólóra :).

(#72) fokukac


fokukac
nagyúr

nekem is jöhet egy...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Egy XXL-es nekem is jöhet

PSN:BiZzare_0 ️

(#74) ptiboy válasza @rglaaf (#73) üzenetére


ptiboy
senior tag

nekem elég M-L :DDD
kell kell !

:)

(#75) Sirpi


Sirpi
senior tag

Egy L-es engem is érdekelne normális áron (max 2k).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#76) Notes


Notes
senior tag

Kéne egy új logo a PH!-nak és azt a pólókra! Nem jó ötlet?
Mostantól mindenki bombázza Parcit a jobbnál jobb logotervekkel! ;]

PS.: Ha lejárt a banom megbeszéljük a továbbiakat. :D

Romanes eunt domus!

(#77) parandroid válasza Notes (#76) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

semmi gond a régi logóval, otthon betettem háttérképnek, amit vki korábban belinkelt. tuti jól néz ki. mondjuk lehet még odafotosopolom mellé monica belluccit... :DDD

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#78) jerry311 válasza anulu (#24) üzenetére


jerry311
nagyúr

XXL? Ajándékba veszed nekem? :DDD
Mer' akko én nem kérek :DDD

(#79) simonzé


simonzé
addikt

Én igazából egy PH! bögrét szeretnék. Pólót nem nagyon vehetek fel a munkahelyemen, de a csésze azért velem lehet egész nap!

Nem lenne hülyeség pár ilyen ereklyét kiadni mondjuk limitált példányszámban. Lenne presztizse!

I don't fit in. I fit out.

(#80) Tomcat13


Tomcat13
senior tag

Jaja, tényleg lehetne pár ilyen ajándéktárgy, pl. mobiltelefon tartó, esetleg, de gy polo is kellene nekem!

'' Meghalni lehet, de elfáradni sohasem''

(#81) Panther válasza simonzé (#79) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát igen, az aktfotózás bizony ilyen :DDD

Meglehet hogy én is veszek majd, bár nekem van Pantheres pólóm is, az is elég jó ismertetőjel :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#82) simonzé válasza Panther (#81) üzenetére


simonzé
addikt

Nézz a fejemre. El tudod képzelni hogy az erről készült aktokra kiváncsi valaki?Mármint az X akták nézőin kívül. :)

Van a birtokomban két PH reklámtárgy is. A Kocsim rendszáma ugyanis HHP. :) Na jó, ezt egyesek HP reklámnak értelmezik, de a legtöbben a tükörből látják, mielőtt fénysebességgel leelőzöm őket. :)

I don't fit in. I fit out.

(#83) Wolverine válasza Parci (#46) üzenetére


Wolverine
félisten

A nap legjobb híre volt számomra ez :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#84) carvelino


carvelino
csendes tag

ide nekem is!!! XL kéne!!!

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#85) gerlaip


gerlaip
addikt

Nekem is kellene egy ilyen póló. Mikorra lesznek, honnan lehet rendelni meg ilyenek.

lámavakond

(#86) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nekem majd itt fog elkészülni a PH!-s pólóm..... :D
coolshirt.fw.hu





[Szerkesztve]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#87) Dilikutya


Dilikutya
félisten




[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88) Rolly


Rolly
veterán

Nem rossz de szerintem jobban nézne ki ha a logó nem a prohardver felirat mögött lenne, hanem előtte (Logo) Prohardver

(#89) janati válasza Dilikutya (#87) üzenetére


janati
őstag

Nekem is kell!!!!!

Ez nagyon állat!! Tényleg milyen egyszerű lesz így a biznic! Nameg én büszkén fogom viselni, hogy egy ilyen frankó kis társaságnak a tagja lehetek!

:C

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#90) Gambit válasza Dilikutya (#87) üzenetére


Gambit
őstag

Én is jelentkezek egyre! :C

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#91) Dilikutya válasza Rolly (#88) üzenetére


Dilikutya
félisten

a logót nem én csináltam. asszem engusz linkelte be. én csak photoshoppal ráillesztettem egy fekete póló képére :D egyenlőre csak ennyi az egész, egy lehetőség a Ph! pólóra.
hmm lehet megcsináltatom :D
úgyhogy ne kezdjen senki megrendelésekkel bombázni ez csak egy terv, és nem árukatalógus :D
a nagy logó az eleje, a felirat a hátoldal, de végülis forditva sem rossz

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92) Loretto


Loretto
veterán

most hogy áll a dolog?

Soirée...

(#93) vallas


vallas
senior tag

Nekem is xl-set

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#94) tildy válasza Rolly (#88) üzenetére


tildy
nagyúr

Inkább alatta.
Ja és ugye ez a hátulja?
Mármint a nagy PH logó. Ja nem. Pedig úgy lenne a jó.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#95) Sianis


Sianis
addikt

a felirat szerintem alatta legyen....amúgy nagyon vagányul néz ki!

Mod: Szerintem jó, hogy ez a nagy logó van elől, és hátul van a ''részletezés''

[Szerkesztve]

(#96) anulu válasza Dilikutya (#91) üzenetére


anulu
félisten

jobban díjaznám, ha a PH! logó a szívnél lenne :) amúgy a hátsó része tetszik, meg az alapszín is! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#97) anulu válasza Panther (#42) üzenetére


anulu
félisten

köszi a linket! anno ez volt a hátterem, csak nem emlékeztem format c: után, h melyik topicban találtam :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#98) anulu válasza jerry311 (#78) üzenetére


anulu
félisten

figyeljé' te széparcú! az XL nekem max mint haspóló jöhet számításba! a ~110kilómból a hasra rakódó rész pedig ha kikandikál egy póló alól, az elég presztizs (vagy hogy írják :DDD) romboló 6Ású!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#99) Dilikutya válasza anulu (#96) üzenetére


Dilikutya
félisten

csináltam egy sziv fölöttiset is:) Ph!óló... :C


[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100) Loretto válasza Dilikutya (#99) üzenetére


Loretto
veterán

sztem ez kajak jó.fehér alapon feketére nem gondoltatok/tál?

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  PH! póló? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.