Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) Jazz válasza userZ (#13350) üzenetére


Jazz
veterán

1500-ből 53.? Az gondolom egész jó.:) És 30 cent? Lol :) Na akkor nem freeroll-ban fogom összeszedni a kezdő tőkét.:)
Én is pacificen gondolkoztam, sőt már tuti az lesz. Ha még is berakok depo-t mennyi a berakható minimum? Azon a deizonfós linkemen 30$-t írtak minimumra, oldalról meg még nem sikerült leszednem.
Amúgy állanadnóan átméretezi paficic a böngészőm. Teljes méretről vsiszarakja nagy méretűre minden egyes kattintáskor. Tök mindegy hova lépek. Neked is?

Itt a rövid választ megkaptam a csalásra: "nem"
Hosszút még nem, amúgy ez engem is nyugtalanított. Utánanéztem, hogy lehet e csalni, és hogy hogyan...Hát basszus, ha egy kis időt rááldoznék, 1-2 hét alatt tuti összejönne a működő poker cheat program (mert azért a legtöbb ilyen progi a neten, vagy fake, vagy keyloggeres...) még ha 5$/hó is a használata, vagy bot progi....
Szóval ez elégg elszomorított.:( Meg az a rengeteg videó, youtube-on "online poker cheat", meg a sok hozzájuk fűződő hsz...pfff. Még ha csak a fele hazugság is.
De úgy döntöttem lesz*om. Ha csal csal. Én játszani szeretnék.:)

Abban meg azért bízok, hogy ezeknek a nagy kaszinóknak baromira éredekükben áll a "lehetetlen itt a csalás" rendszer, egyszer kiderülne aztán bezárhatják a boltot. Utána néztem, azért nagyon brutál biztonsági rendszerük is van. Az 1024bit-es titkosításon túl, minden játszmát elmentenek, utólag visszaellenőrizhető játszmák, így még a legfkifinomultabb összejátszás is felismerhető, nem beszélve a szimpla "látom a lapod" csalásról.
Meg remélem a nem véletlenül van ez a "le kell töleni a progi-t", csak figyeli a párhuzamosan futó programokat. Bár nem tudom mennyi biztonsági elemet sikerült belesűríteni 4Mb-ba. :F :F

Amúgy mielőtt nekiindulok most csekkolom a rendszert már a sokadik vírusírtóval. Nem hiányzik valami trójai spyware backdoor keylogger...stb. :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13352) userZ válasza Jazz (#13351) üzenetére


userZ
tag

Én defaulton használom, nem teszem ki teljes képernyőre mert elnyújtja az asztalt. Így notin teljesen okés a mérete. A kishal botosokat biztosan kiszűrik idővel, engem leginkább az üzemeltetői oldal aggaszt, ahol láthatják a lapokat, de gondolom ennek a nagy tétes asztaloknál van jelentősége. Én leginkább kis tétes asztalokon próbálom majd meg, fizetés kiegészítésnek nem lenne rossz meló után egy-két órát játszadozni, de persze előtte még jópár freerollt végigülök. :)

Stop the Earth, I want to get off!

(#13353) Jazz válasza userZ (#13352) üzenetére


Jazz
veterán

Detto. Én sem ebből akarok megélni. Bár ha többet keresnék vele mint a fizum.... :)

free your mind

(#13354) attiati


attiati
veterán

[link]

Az anyját sajnálom.
Amúgy nem, nem olvasok nőklapját, kaptam a linket ;]

(#13355) Jazz válasza attiati (#13354) üzenetére


Jazz
veterán

Istenem! Már megint egy hipotetikus feltevés!
"Sokan, sokféle fórumon szuggerálják belénk, laikusokba, hogy a szerencsejátékok milliárdosokat szülnek. Például az internetes pókertermekben „havi fixhez” juthatnak a felkészült játékosok. De vajon gondolnak-e arra az online póker népszerűsítői, hogy sok fiatal komolyan veszi az üzenetet, és mindent felad azért, hogy a játékból élhessen?....."
"A kedvesem – nélküle már összeroppantam volna – azt javasolta, érjem el a szolgáltatónál, hogy Zsolt ne férjen hozzá a pókeres oldalakhoz." Pfffffff. Mert két kib.nagy pofont lekeverni az már túl nehéz lenne.Ekkora szenny oldalt. Szegény anyáknak ilyennel tömik a fejét.

Az ilyen úszítástól a falra mászok.
Ez ugyan olyan mint az: "Agresszív számtógépes játékoktól a gyerek konyhakést vesz és megöli az anyját"
- Egy egészséges gyerek eltudja különíteni a fantáziavilágot a valóságtól. Én is Doom-on nőttem fel és nem öltem le senkit, még a tesómon sem próbáltam ki a Mortal Kombat Scorpio fojtását.
Aki nem tudja elkülöníteni, azaz anya egy beteg gyereket szült.

Ha a gyerek itt tudtán kívül van és úgy cselekszik pókerezik felad mindent, az a gyerek beteg. Ha tudatában van, az ő döntése....mi kkköze ehhez a pókernek???? Az a gyerek egy tehetetlen vegetáló húsdarab ami nem tud önálló döntéseket hozni??

Ki szugerál?? Hol?? "Belénk laikusokba" Éés? Ha egy ismeretlen infóval találkozik és nem tud reális döntést hozni, akkor az ilyen illetőnek nem hogy a fórum, az Élet nem való... Mindig könnyebb mást okolni mint a személyes felelősséget felvállalni.
Jesszus. Eleve hazugsággal indít, továbbá az ilyen értelmetlen következetlen értelmezéseknél sérül a logika meg az iq.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13356) BÁ Nutrition válasza Jazz (#13343) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

real moneyban nem fogsz 500 $-ból 70ezret csinálni egy est ebben biztos lehetsz:)
max 70K forintot ;]

"Mindig könnyebb mást okolni mint a személyes felelősséget felvállalni"
hát igen :) RNG :DDD

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13357) Eagl3 válasza BÁ Nutrition (#13356) üzenetére


Eagl3
veterán

Ne legyél már ünnep rontó, úgy szeretem ezeket a kezdeti lelkesedéseket... :D
Ennél csak azt élvezem jobban mikor valaki két nap alatt összemákol NL10 -en 200$, mindenhol szórja az igét, hogy mekkora jani, mindenkit kioktat (én csendben figyelek,már dörzsölöm a markom) rá két napra írja, hogy a hétvégén 40BI -t veszített, az egész egy nagy szar, csalás stb. :DDD

(#13358) sasa311 válasza Jazz (#13351) üzenetére


sasa311
veterán

Ugyan már mit látsz jútúbon?
Hogy java alapú meg random játékpénzes játékokat feltörnek aztán játszák a hűdeszuperhacker-t aki mindig nyer?

1024 bites kódolású szervert (mert nem a saját kliensedet kell feltörni, az ugyanis nem kap információt a MÁSIK játékos lapjáról) egy leosztás ideje alatt (mondjuk max 1-2 perc) nemigen lehet feltörni, hogy látsd a másik lapját. Közel lehetetlen. Illetve aki erre képes, az nem online póker szobával fog szerencsétlenkedni, hanem megoldja egyhuzatra 10 milkára a Svájci nemzeti bankot.

Amik videók mennek, arra kb azt a hasonlatot tudnám legjobban ráhúzni, hogy más dolog felhackelni kispistinek a blog.hu -s oldalát meg más dolog a Federal Reserve rendszerébe belépni.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#13359) L|zsidoboz válasza concret_hp (#13346) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

mondtam, hogy nem érti :P

Ezek szerint tuti, hogy közgazdász... :D ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#13360) Polacheck válasza attiati (#13345) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

én is megyek a pacira kicsit, jöhetnek infók a mezőnyről :D

less qq more pewpew!

(#13361) sasa311 válasza Polacheck (#13360) üzenetére


sasa311
veterán

mindenki csal!

viszont lehet kicsapósat játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#13362) Polacheck válasza sasa311 (#13361) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Akkor ez is ugyanolyan mint a többi :D

less qq more pewpew!

(#13363) attiati válasza L|zsidoboz (#13359) üzenetére


attiati
veterán

Nehéz volt kitalálni :) Teleirogatom az összes ilyen topikot pa-n, meg itt is.
Egyszer direkt szivat, másszor meg már sima ügy? :P
Amúgy meg egy közgázosnak vágni kéne az összes trükközési lehetőséget.

Van egy találó vicc, informatikus meg közgazdász a sivatagban hőlégballonnal... de nem jut eszembe, googleval se találom.

Nálatok is ilyen fura elmosódottak a szmájlik?

(#13364) attiati válasza Polacheck (#13360) üzenetére


attiati
veterán

nem tudok sajna, ez két éve volt, akkor agyhalál, de én is az voltam :)
7 napig a FD free egy aranybánya volt. Alig indultak rajta, FT-re még kibekkeléssel is be lehetett jutni (mondjuk 19-ből 19. voltam, és csak dobással FT-re kerültem) :), onnan már csak a 10-35$ volt kérdéses, attól függ hányan őrültek meg, és estek ki előttem.

Visszanéztem fél éve, hát mai szemmel nézve a szoftver egy katasztrófa (volt fél éve).
Két évvel ezelőtt ez fel se tűnt :D
Azóta már támogatják trackerek, lehet, hogy már handgrabber se kell, nem tudom.
De gondolom több az értelmes játékos emiatt.

Insta bónusz+FD freek + ingyen tracker promo miatt érdemes 2 hetet rászánni, és végigmenni 888 termeken.

(#13365) concret_hp válasza attiati (#13354) üzenetére


concret_hp
addikt

azér utálom az ilyeneket, mert ez kb. maximum 70%os igazság amit leírnak.

de amugy elég lol, hogy leérettségizni se tud valaki, de majd pókerből fog megélni mi?

meg ilyen apró kis csősztatások, hogy percek alatt dollármilliók meg ilyenek lol

vagy fullba vagy sehogy :D

(#13367) Jazz válasza sasa311 (#13358) üzenetére


Jazz
veterán

Java alapú? lol. az kit érdekel :)
Gondoltam annyi fantáziája csak van az embernek, hogy ha túl nagy a választék az "online poker cheat"-re akkor beírja az illető hogy "full tilt poker cheat" "party poker cheat" vagy akármi. ;)
Számtalan variáció és videó, válogass. Vagy profi videó-retusáló a gyerek, vagy...fogalmam sincs. Remélem amit látok, meg a hsz.-ek a videók alatt, csak kamu az egész.

Nne, itt van, elsőre, találomra: Party poker-en (nem javás szaron): PokerRNG6.0 5$ havonta azt hiszem. Meg van póker bot progi is. Egy rakat ilyen videó van erről a fajta softwear-ről. Gondolom ez a legnépszerűbb. Meg van egy sor másik is.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13368) L|zsidoboz válasza Jazz (#13367) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Már miért lenne kamu? Egyértelmű, hogy igaziak a felvételek.

Ha valakinek van ilyen cheatje, első, hogy felteszi a youtubera, nem pedig az, hogy csendben megkopaszt mindenkit... :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#13369) Jazz


Jazz
veterán

Találomra a sok közül első kattintásra: PokerBotProgram - bár elég szarul játszik, most 1sec alatt ezt találtam.
PartyPokerHack Ötödmagával játszik egy asztalnál, Virtual PC-vel csinálja.
PokerRNG6.0 ismét: Immár PokerStars-on.

De itt be is fejeztem, nem kívánom reklámozni. Csak azért mutattam hogy nem beszélek hülyeséget. Legyen elég ennyi.

free your mind

(#13370) Jazz válasza L|zsidoboz (#13368) üzenetére


Jazz
veterán

Ebben van valami. De tudod az emberek többsége hülye.:) Lásd youtube.:D
Kettő: Honnan tudod hogy előtte nem kopasztott meg egy csomó embert, és csak után rakta fel a videót? ;]
RNG6.0 pedig egy publikus cheat program ahogy elnéztem, szóval nem egy titok, hanem egy megvehető, nyílt használatú Havidíjas cheat progi.
Remélem jó szarul működik, téves infókat szolgáltat, és bannolják ezerrel aki használja....biztos nem egyszerű és 100% rizikómentes a használata. A videó-hsz.-ekből több infót szerezhetsz.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13371) concret_hp válasza Jazz (#13370) üzenetére


concret_hp
addikt

lol :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#13372) Jazz


Jazz
veterán

Tök mindegy, nem érdekel, ha csal csaljon, egészségére. Úgy se tudom meg.:D

Kész a többféle/többmenetes spy trojan backdoor...full system scan-em.:) Jöhet a 888. De miért méretezi át állandóan az böngészőm ablakát teljesképernyősről nagy méretűre? (még csak nem is a szoba, az alap honlap) :F

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13373) L|zsidoboz válasza Jazz (#13370) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Bot programok valóban vannak, de a két nagy site (Pokerstars, Full Tilt) elég szigorúan fellép ellenük.
Leginkább fix limites játékoknál illetve SnG-nél működnek, de ott sem legyőzhetetlenek.
Akkor lesz majd nagyobb gond, ha elterjednek a nyerő NLHE CG botok is.

Olyan is előfordult már a pokertörténelemben, hogy valakinek egy programozási hiba után sikerült látni az ellenfelek lapjait, de ez össz. kétszer fordult elő (Absolute poker, Ultimatebet). Azok sem programozó zsenik voltak, kapcsolatban álltak az adott termekkel.

Az ilyen "cheat programok" kb. abból állnak, hogy összevágnak egy ilyen videót, árulják a programot x$-t, aztán valami hülye megveszi, és aztán csodálkozik, hogy mégse működik, de legalább a gépére kap pár trójai - és kémprogramot. :DDD
Reklamálni meg nemigen tud sehol... ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#13374) sasa311 válasza Jazz (#13367) üzenetére


sasa311
veterán

Kezdem azt hinni, hogy te ezt tényleg elhiszed...

lol :DDD

Ha egy ilyen működne akkor néma kussban játszanám a 2000 $ buy-ines Heads Upokat, eszem ágában sem lenne rongyos 5$-ért odaadni bárkinek...

Arra viszont tuti jó, hogy egy idő után lekopasszák a vevő poker accountjait ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#13375) eXodus válasza L|zsidoboz (#13373) üzenetére


eXodus
őstag

Azért kiváncis lennék hányan írtak már botot. Mikro/alacsony limiten simán megoldoldható egy egyszerű ABC pokert játszó nyerő NLHE CG bot. És nyilván nem youtubon kell hirdetni és akkor a termek nem tudják a saját progiról h az bote v nem. ;]

(#13376) L|zsidoboz válasza eXodus (#13375) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Micro limitre írjanak amennyit csak akarnak, ott úgysem játszok. :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#13377) eXodus válasza L|zsidoboz (#13376) üzenetére


eXodus
őstag

Nem tudom h van-e egyáltalán ill mennyi bot (biztos van) játszik a termekben. Az sem törvényszerű h mikrolimiten kezdjen... de egy program fejleszthető. ;]
Pl egy 5-10 BB/100 as bot mikrolimiten. (valóságban persze ez nem túl jó eredmény) De termenként 10 asztalon 10 teremben egyszerre játszana...háááát.
Régebben mintha olvastan volna h itt ph!n vmelyik pókeres programozó. Szerintem ő eltudná képzelni h ez nem leehtetlen feladat.

[ Szerkesztve ]

(#13378) Eagl3 válasza eXodus (#13377) üzenetére


Eagl3
veterán

Miért, neked mekkora BB/100 -ad volt 100.000 hand után?

(#13379) eXodus válasza Eagl3 (#13378) üzenetére


eXodus
őstag

Nincs 100k handem ;) De mikron 5 BB/100 jó? (Persze - nál biztosan jobb.)
Ok kicsit túloztam egy 10BB/100 -t tudó bot már szép eredmény (a készítőjétől).

[ Szerkesztve ]

(#13380) Jazz válasza L|zsidoboz (#13373) üzenetére


Jazz
veterán

haha :)) Na ja, ez a valószínűbb.

sasa:Valószínűleg így járnak.:) Amúgy meg ha ilyen működne 100%-osan, eleve nem lenne online póker, de asszem ezzel kezdtem. :U

Bot-ról meg csak annyit, hogy: Ha egy sakkprogramot meglehet úgy írni hogy megveri a világ legjobb sakkozóját, egy póker progi sem nagy was ist das.
Pl.: Valószínűséget számol (ez egyszerű mint az 1x1), ennek megfelelően cselekszik, óvatosan játszik, kicsit nyer mindig, asztalt vált, néha random blöfföl, vagy játszik meg rosszul jó lapot, hogy még kevésbé tűnjön bot-nak. És hogy miért jó? Mert biztosan játszik, ami nagyon lassú, de összességében nyer. És sok kicsi sokra megy. Főleg ha 24h-ben tolja több asztalnál. Én valahogy így képzelem el. Ezt szerintem sokkal könnyebb megírni mint pl. egy játékprogramhoz egy bot progit.
Ne adj' Isten, még azt is beleprogramozták, hogy figyelje az játékos szokásait, statisztikát vezet, és ezt hozzáigazítja az egyszerű valószínűségszámításhoz, hogy adott szituációnál mit cselekedjen. Aztán öntudatra ébred, és háborút indít az emberiség ellen. :DDD

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13381) sasa311 válasza Jazz (#13380) üzenetére


sasa311
veterán

A sakk nem póker.

A sakkban egyenlő feltételekkel játszotok, pontosan tudod, hogy a másiknak hol és milyen figurái vannak, mennyi ide van lépni, stb. Pontosan kiszámolható a tökéletes lépéssorozat. Nincs csapda, nincs egyéni játékstílus.
A pókerben van 2 nagyon mérvadó különbség.
A nagyobb, hogy igazából nem tudsz reális valószínűségszámítást csinálni, ami csak egy matematikai képletet használ, mivel hiányosak az információk. Mivel nem ismered az ellenfél lapjait. Az élő játékos következtet, a gép adatok hiányában erre nemigen képes.

A másik a blöff. Hogy programozod be a gépet arra, hogy felismerje egy játékoson, hogy most blöfföl vagy sem?

Botot szerintem maximum szuperfeszes játékra lehet belőni eredményesen, de olyat nemigen lehet játszatni.

Tehát egy sakkprogramot relatíve "egyszerűbb" megírni. És a sakkprogram egy borzalmas egyszerű okból jobb a nagymestereknél: A számítógép számítási kapacitása nagyobb, mint az agyé. És a sakkban minden kiszámítható, a pókerben nem.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#13382)



addikt

A sakkot nagyságrandekkel könnyebb modellezni mint a pokert. Nem véletlenül sakkprogramokat kezdtek írni a számítógépek őskorában, míg a poker programozás még ma is gyerekcipőben jár.

Azt el tudom képzelni, hogy mikorlimitre be lehet állítani egy TAG botot, ami minimálisan tud nyerni, de magasabb téteken, ahol a játékosok már alkalmazkodnak a másikhoz, már nagyon nehéz.
100on is van pár FPP pro, akik úgy játszanak mint valami bot (néhány gyanús is egyébként...) de egyáltalán nem bánom, ha az asztalomnál ülnek mert nagyon könnyen kihasználhatóak.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13383) userZ


userZ
tag

Na most elbizonytalanodtam, érdemes e pacin freerollon indulni egyáltalán. Egy botot kiszúrtam, most is épp "játszik". Elég jó hatékonysággal dolgozik, jelenleg a top 10-ben van. Sose gondolkozik, azonnal dob, tétet tesz, megad....a legviccesebb, hogy eldobott egy nagyvakot is amikor csak checkelnie kellett volna... Ez csak egy amit most hirtelen kiszúrtam a 3. tournamentemen, kitudja hány van még rajta kívül...mi barmok meg végig üljük a több órás versenyeket... :D

Stop the Earth, I want to get off!

(#13384) eXodus válasza userZ (#13383) üzenetére


eXodus
őstag

Azért nem kell egyből paranoiásnak lenni... főleg nem freeroll játékból következtetéseket levonni.
Mellesleg pacin ne freerolloz (hacsak nem FD freeroll) az csak butít. :DDD

(#13385) attiati válasza userZ (#13383) üzenetére


attiati
veterán

erre csak annyit, hogy rám is mondták már chatben, hogy bot, és mikor nem reagáltam, akkor meg pláne jött a booooooot!

de sok lesz ebből a témából nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#13386) attiati


attiati
veterán

ebben hibáztam valahol?

[ Szerkesztve ]

(#13387) userZ válasza attiati (#13385) üzenetére


userZ
tag

Felőlem téma lezárva, de valahol kielégültem, hogy saját szemeimmel láttam egy botot "játszani", és nem csak legenda az egész (így évek után újrakezdőként mondom ezt). Amíg nem tudnak blöffölni, nincsenek megérzéseik, addig nem sok vizet zavarnak...ha tétet tesznek akkor jó lapjuk van és résen kell lenni, ennyi :D

Stop the Earth, I want to get off!

(#13388) attiati válasza userZ (#13383) üzenetére


attiati
veterán

Egy bot miért dobna BB-t check helyett?
Azért van programozva, hogy nem követ el ilyen hibát. Ebből is látszik szerintem, hogy valami őrült módon kattintgat.

(#13389) userZ válasza attiati (#13388) üzenetére


userZ
tag

Nézd ezen felesleges agyalni én láttam, direkt figyeltem több handen keresztül...legalább beleprogramozhattak volna random több másodperces gondolkodási időt. Egyértelmű bot volt... téma lezárva részemről :N

ja és olyan őrült módon nem kattintgathatott, mivel az elsők között volt végig...

[ Szerkesztve ]

Stop the Earth, I want to get off!

(#13390)



addikt

ophusodik a phoker topic :U

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13391) válasza attiati (#13386) üzenetére



addikt

Statok nélkül nehéz elemezni.

Flopon/turmom mehetett volna nagyobb emelés.
As played, riveren 10mp tank aztán c/f, semmi értelme emelni. Hacsak nincs valami erős readed, hogy egy agyalágyulttal játszol, de gondolom azt írtad volna.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13392)



addikt

99.899%

Egyáltalán lehetséges, hogy ennél nagyobb favorit legyek flopon? :D (úgy hogy az ellen nem drawing dead)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13393) R válasza (#13392) üzenetére


R
aktív tag

talán nem :D

[ Szerkesztve ]

(#13394) válasza R (#13393) üzenetére



addikt

mindig érdekelt, hogy egy ilyen 2 szavas hszen mit lehet szerkeszteni?
de most tényleg

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13395) ktg3 válasza (#13392) üzenetére


ktg3
őstag

nem lehetséges, ez csak akkor fordul elő ha vkinek pontosan 2 olyan lapra van szüksége amiből már csak 2 van a pakliban , ilyenek a backdoor poker húzók illetve a backdoor royal flös húzó stb

(#13396) concret_hp válasza (#13382) üzenetére


concret_hp
addikt

"A sakkot nagyságrandekkel könnyebb modellezni mint a pokert. Nem véletlenül sakkprogramokat kezdtek írni a számítógépek őskorában, míg a poker programozás még ma is gyerekcipőben jár."

mondjuk a sakk egy pár fokkal ismertebb volt a pókernél akkoriban
a sakk akkoriban a hidegháborúnak is színtere volt
nem "modellezés" az amiről szó van...
stbstb

amugy meg számítógépes szempontból tényleg sokkla jobb a sakk, szimplán mert teljes információs játék a póker meg nem.

jazz:
"Ezt szerintem sokkal könnyebb megírni mint pl. egy játékprogramhoz egy bot progit."

muhahaha :D

úgy egyébként van halvány fogalmad valszámról ? írtál már életedben 50 sornál hosszabb programot ? :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#13397) concret_hp válasza attiati (#13388) üzenetére


concret_hp
addikt

mer annyira szarul van megírva, de amugy természetesen +ev a játéka :D

userz: az autofold gombbal gondolom még nem találkoztál :C

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#13398) Jazz válasza concret_hp (#13396) üzenetére


Jazz
veterán

Örüjjéé! :D

Direkt hallgatok, hogy téma lezárva... :)
Jahh, valami halvány sejtésem van....még szigorlatoztam is belőle. ;)

free your mind

(#13399) userZ válasza concret_hp (#13397) üzenetére


userZ
tag

Nem auto foldolt Te szerencsétlen ;]
Hogy a p*csába kerülsz auto fold-el egy 1000 fős freerollon egy óra után a top 10-be!? :DDD

Bocs a megszólításért csak érzékeltetni akartam, hogy teljesen felesleges volt a hozzámszólásod...

[ Szerkesztve ]

Stop the Earth, I want to get off!

(#13400) Jazz


Jazz
veterán

...most ez csak egy példa, nem a sapka a lényeg, csak pont ezt találtam:

[link]
A sapka megszerzéséhez kövesd az alábbi lépéseket: (csak első befizető játékosok számára!)

Most ez pontosan akkor hogy is van?
- Ez az első befizető játékos pnotosan mit takar? Hogy új vagy abban a teremben, az az első reigsztrációd és az első befizetésed,
- ,vagy az összes terem közül azaz első reged és befizetésed?
- Azaz egyszerre csak egy terembe regisztrálhatok a poker académián keresztül a plussz bónuszért?
- Vagy simán többre is, és attól függetlenül ugyan úgy jogosult leszek mindegyiken az "első befizető játékos...bónuszokra"

(Nem mintha annyira számítana, csak kíváncsi vagyok)

free your mind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.