Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amarton

    tag

    válasz Mela Kehes #2425 üzenetére

    Ez a kérdés azért nem jó, mert egy otthoni 60-as átlag papíron elég kell, hogy legyen esetleg még a döntőig is. A versenyen azonban kikerülsz a komfort zónádból és vagy nagyon lecsökken az átlagod, vagy nagyon megemelkedik a stressz hatására. Ki kell próbálni, hogy mire elég, amit otthon tudsz dobni.
    Én pl. olyan ember ellen is játszottam, aki ellen semmi esélyem nem volt. Az első leget megnyerte úgy, hogy nekem marad még 300 pontom. A második leget valahogyan megnyertem. Nekem jöttek a triplák, neki pedig nem. Aztán a harmadik körben ő már kiszállón volt. Nem tudta elsőre megdobni. Én még 100 fölött voltam és 106-ról kiszálltam dupla 20-al a végén 3 nyílból. A következő 2 meccsen viszont jóval gyengébb (vagy elfáradt) versenyzőt kaptam, akiket 40-50-es átlaggal is sikerült legyőzni.
    Szóval a helyzet adja. Lehet, hogy kikapsz 80-as átlaggal és lehet, hogy eljutsz a döntőig 40-essel.

    Nekem itthon van olyan hogy 70-es az átlagom dupla kiszállóval, de a versenyen a nyilaim lógnak a táblában és nem igazán oda mennek, ahová szánom őket. Minél több verseny, annál több több rutin.

    http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés