Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma!

Hozzászólások

(#1) VociK


VociK
tag

Adott egy 256mb pendrive, nem kezeli le a windows xp offiuce excel fájlokat. amikor átmásolom a gépről akkor a mappákban vmi nagy baromság van:
0000.000 nevű mappák azokon belül meg felismerhetetlen fájl formátumokat dob ki 2071 évi dátummal. 1 excel fájlbol csinál ilyent vagy 55-öt, nem értem. de a legnagyobb baj az, hogy amiket átmásoltam a gépemről le is töröltem, viszont ezek szükséges adatokat tarlmaz (könyvelési).
Kérdés: hogy csináljam vissza őket, mert másolhatatlan, törölhetetlen

Vannak a laikusok számára Tesco Szuper gazdaságos PC-k és vannak a Otthon összerakom szuper jó pc-k :) A szerviz már csak a cserére jó:)

(#2) szelidorzo válasza VociK (#1) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Hali ha a lomtárból is törölted akkor gáz

pendrivenak egy erős format javasolt.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#3) liksoft válasza VociK (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

A pendrive felejtős, a winyóról kéne lementeni, ha még nem írtad felül. Ezért a winyót ne nyaggasd. A GDB csodákra is képes, de ERRE A WINYÓRA TILOS ÍRNI, TELEPÍTENI, HASZNÁLNI !!!!

Másik winyóra XP fel, GDB fel, utána mellé a mentendő. A mentett anyagot is az ÚJ winyóra kell másolni, a mentendőre ekkor sem szabad írni!!!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4) supi0070


supi0070
tag

sziasztok!

a köv. a probléma:
az 1gigás pendriveot rádugom a gépre...
felismeri, de...
B betüjellel látja el és úgy kezeli, mintha 1,44MB-os floppy lemez lenne
???
fogalmam sincs mi van vele.

leírom a környezetet:
hálózati meghajtók vannak csatlakoztatva, de nincs lefoglava az összes betü
eltávolítottam az eszköztárból és megpróbáltam felismertetni újra az xp-vel sikerült, de megint B betüjel és 1.44MB os floppy méret
mi lehet a baj? hogyan tudnám megcsinálni?

aki tud az segítsen :R :R

Te látsz dolgokat, és azt kérdezed: miért?De én olyan dolgokat álmodok, amik soha nem voltak és azt kérdezem : miért ne?''(George Bernard Shaw)

(#5) supi0070


supi0070
tag

már megoldottam leborulok magam előtt nagy vagyok :R :R

:DDD

Te látsz dolgokat, és azt kérdezed: miért?De én olyan dolgokat álmodok, amik soha nem voltak és azt kérdezem : miért ne?''(George Bernard Shaw)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.