Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zottty


zottty
aktív tag

Hello! van egy Casio PV-450X PDA-m. Mikor bekapcsolom akkor kihozza németül a kalibrálás feliratot majd utána semmit nem csinál..nem tudom mi baja lehet?

ja eladó min ára 3eft

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#2) zottty


zottty
aktív tag

Hé valaki csak ért a PDA-khoz..info is jól jön erről a kütyüről

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#3) b14 válasza zottty (#1) üzenetére


b14
senior tag

Ha kalibralast akar, akkor miert nem kalibralod be?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#4) zottty


zottty
aktív tag

mondom hogy1:nem értem a német rizsát, 2:nem csinál semmit hiába pötyögtetek bárhova..:O

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#5) b14 válasza zottty (#4) üzenetére


b14
senior tag

Hard resetet nem tudsz?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#6) zottty


zottty
aktív tag

mit:Y? rányomok hogy reset semmit nem szokott csinálni

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#7) b14 válasza zottty (#6) üzenetére


b14
senior tag

A szerviz mit mond ra?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#8) zottty


zottty
aktív tag

Nme vittem/nem akarom vinni szervízbe mert az előző tulaj szétkapta kicsit:U

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#9) zottty


zottty
aktív tag

de te mit mondasz rá ill hogy lehet megnézni?nem félek a csavarhúzótól csak írd le az egészet mert holnap reggel tudok csak szerelni.

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#10) zottty


zottty
aktív tag

Senki nem tudja?:O

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#11) zottty


zottty
aktív tag

UP:U valaki segítsen már..:O

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#12) zottty


zottty
aktív tag

mai eső UP:P

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#13) zottty


zottty
aktív tag

HOL van PDA szervíz budapesten?

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#14) b14


b14
senior tag

Ha nyomnál 1-2 fényképet a cuccról, nomeg, hogy pontosan mit ír ki.
Azt is lefényképezhetnéd.
Így lehet pontos diagnózist adni a cuccról.
Esetleg egy videó.;)
Hogy postosan mit is csinalsz vele, hogy mit ír ki.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#15) zottty


zottty
aktív tag

na jóvan..volt tulajtól megtudtam hogy az érintőképernyő egyik csatija nincs rendessen a helyén..de hogyan tudom szétszedni szerintetek?methogy 3csavart találtam csak ami csak az alját ereszti el..
:O

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#16) zottty


zottty
aktív tag

izmoból leszedtem..itt egy nagy nyákon csomó bizbaz van :( nem baj több kárt ugyse tehetek bebnne..

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#17) zottty


zottty
aktív tag

na leszedtem de itt a csatik rendben vannak minden jó..szerintem lefotózom és elküldöm..MSN or ICQ-d nincsen véletlenül?

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#18) zottty


zottty
aktív tag

persze ilyenkor nincs meg a digit fotógép kábele :(( hát akkor csak magyarázni tudom mit látok :DD hol van PDA szervíz??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#19) Badboys


Badboys
őstag

Tiszteletem!
Kérdésem a következő.Van-e lehetőség letiltott PDA újra használhatóvá tételére.Ez egy HTC HD Orange-s volt vagy az is.IMEI szám alapján függetlenítve lett hivatalosan a HTC oldaláról.Igy most független kezel bármilyen kártyát.Jelenleg működőképes azaz használva van.Köszönöm amennyiben valaki segít.

(#20) vzs válasza Badboys (#19) üzenetére


vzs
tag

Ha nem lopott és hivatalosan lett kifüggetlenítve, akkor nem lehet letiltva az imei szám. Kérdezz rá a megfelelő szerveknél miért lett letiltva, ha le lett.

A fentiek nem állnak, akkor próbálj egy hard resetet.

Esetleg még egy hibás rom frissítés eredménye lehet a jelenség.

(#21) Lustig


Lustig
tag

hátha valakit lát ezekben fantáziát
[link]

Holt-Tisza ágánál horgászoknak kertészeknek nyaraló eladó //// http://hardverapro.hu/apro/holt-tisza_aganal_horgaszoknak_kerteszeknek_teglahaz_elado/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.