Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirdond

    őstag

    válasz TrollBalint #21352 üzenetére

    pedig nagyon egyszerű, csak napi 15-16 óra játék kell hozzá és magától összejön :DDD

  • tibee77

    őstag

    válasz TrollBalint #21352 üzenetére

    1. sok jatek, ahogy sirdond is leirta, föleg az elsö heten mikor a liga indul.Marha sok penzt lehet akkor keresni ha az ember sokat jatszik.
    2. olyan buildet valassz amiröl tudod hogy low budget-en is mindent visz.vagyis nem fog kelleni sokat költeni ra es igy a penzedet nem vered el az endgame-ig semmire.
    3.amellett hogy sokat jatszol a liga elsö heteben, effektiv is vagy.Nem szöszölsz a mellek questekkel, csak azokat csinalod meg amik a fö sztorihoz kellenek (en pl. vagy 10 skillpontot szoktam összeszedni lvl 75-80 körül azzal hogy visszamegyek megcsinälni a skillpontot ado questeket), igy gyorsan elersz a mapokhoz.Map eladäsbol illetve olyan cuccok eladäsäbol amik kimondott mapokhoz vannak kötve sok penzt lehet keresni liga elejen.
    4. Ha idaig azt csinaltad amit mondtam, akkor van kis töked amit be lehet fekteni.Veszel mondjuk exeket olcson (liga elsö pär napjäban olcsok) aztän egyszer csak beindul a piac, ex ära 2-3 esetleg 4szeresere is nö.Ismet profitot csinaltal.
    5.ha gyorsan haladsz mindennel ahogy irtam, akkor hamar tudsz uberlabot csinalni.uberlab carry-vel meg ugyancsak sok penzt csinalsz liga elsö heteben.Elkersz egy offeringet meg 5-6 chaost egy runert /fö es runonkent van 25-30chaosod meg 5 offeringed.es itt meg nem szamoltuk azt hogy mivan ha valami jo encsät ad be, vagy a lädäkbol jönnek jo cuccok (ex, magas szintü gemek, stb.)

    A lenyeg, hogy sokat jatssz, ez mashogy nem megy.Persze lehetsz szerencses, esik egy mirror es az egesz ligara elegendö penzed lesz (igaz op gearhez nem mindig eleg 1 mirror de na :D ).Viszont ez kb a jatekosok 0.1% szäzalekäval ha megtörtenik egy liga alatt, ergo az esely nem sok rä. xD

    Brunnehilde: nem titok, cyclone az op volt ebben a ligäban, kis nerfekkel is ugyanugy jo lesz.De most öszinten ki akar mindig csak pörögni`? xD Idäig 2 normal cyclone karim volt (cyclone volt a dmg dealer) meg 2szer is megcsinältam egy cyclone coc buildet.Az a szerencse, hogy most egy ligät teljesen kihagytam, nem pörögtem semennyit, csak ezert tudok egy ilyen karit kezdeni most, amugy mär unnäm mint az ällat. :U

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés