Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pata-ból sata ?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TommyGun


TommyGun
őstag

Szal az érdekelne hogy tud e valaki megoldást vagy létezik e ilyen mondjuk.
Van 3*80 gigás winyóm ami szinte teli van mind. Most újítok Abit IC7-re de azon csak 4 PATA cuccos fér el és 4 SATA. Mivel CD DVD író meg miegymá van ezért én 6 cuccost használok a mostani gépembe és használni is szeretnék. 2 winya 2 üres rack és DVD, CDRW. Szal a lényeg hogy hagyományos ATA winyót hogy lehet rádugni a SATA-ra ? Létezik valami átalakító ? Mobile Rack-jeim is hagyományosak és mivel SATA-ra csak winyót érdemes dugni van belőle 4 egyellőre nincs lé SATA cuccra szal valami megoldás kéne sejtem van ilyen átalakító csak hogy mi a neve mennyibe kerül és hol árulnak ilyet :)

Előre i köszi a segítséget illetve akinke van tapasztalata azt szívesen emghalgatnám hogy mennyire megbízható ez...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2) Kelly válasza TommyGun (#1) üzenetére


Kelly
csendes tag

Vipower gyárt ilyet és jó drága, nettó 6e felett van. Vagyis jobban jársz ha valami ismerősnek elsütöd a winyókat, és veszel új SATA-sakat.
Vagy olcsóbban kijön, ha az egyik PCI slotba raksz egy pár ezer forintos PATA kártyát, lehet RAID-is max kikapcsolod. De ez meg túl régimódi...

(#3) mr_ricsi válasza TommyGun (#1) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Az Abit is gyárt ilyet Serillel2 néven. Br6ezer alatt kapható, jobb mint a ViPoweres, és elvileg 1 db-ot kapni fogsz az IC7-hez.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4) Angelo69 válasza TommyGun (#1) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nekem van egy elado atalakitom ha kell.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#5) neduddki válasza Kelly (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

De amit hoztunk belole az az istenenk nem megy, megyis vissza garba...:- ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pata-ból sata ?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.