Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Pannon gsm -> orange hu ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sultan


Sultan
tag

Sziasztok!

Már többektől is halottam (nem tudom igaz vagy sem) hogy a Pannon Gsm -ből Orange lesz! Ezért indítom el ezt a topikot hogy, kiderüljön az igazság!

Európában itt vannak ''narancsosok'' :D

Ausztria
Belgium
Franciaország
Hollandia
Portugália
Románia
Szlovákia
Svájc
Anglia
??? Magyarország ???

Apple fan! :-)

(#2) Flashy válasza Sultan (#1) üzenetére


Flashy
veterán

és egész pontosan minek ehhez 15 darab kérdőjel? az hogy egyáltalán miért kell ilyen bulvár téma hardver fórumra azt már meg se kérdezem a milyen rajzfilmfigura van a tányérod alján meg milyen mintájú a szobádban a szőnyeg alja típusú topikok sikere után... úgy kérdezed mintha ez ilyen hatalmas eltitkolt szenzáció lenne mint csernobil. ki nem szarja le hogy hogyan hívják a szolgáltatót? :D

[Szerkesztve]

(#3) Hellas


Hellas
senior tag

Szerintem ez már rég nem csak egy hardver fórum.Engem például nem zavar,hogy vannak más témák is,néha tök jó olvasgatni kikapcsolódásnak.
Kedves topicnyitó hol hallottad ezt az info-t?Egyébként elképzelhető szerintem,lásd T-mobile.

(#4) Sultan válasza Hellas (#3) üzenetére


Sultan
tag

Ismerősöktől, haveroktól!
Még mielőtt leugatna valaki hogy mindent elhiszek amit mondanak.. arra a válaszom NEM !
Épp ezért nyitottam a fórumot hogy a végére járjak!!

Apple fan! :-)

(#5) X-COM


X-COM
nagyúr

ez már kb. 1,5éve felröppent...

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#6) snt


snt
senior tag

Elképzelhető, de sztem nem a PGSM átalakulása lesz ha lesz... Bár a T-mobile esetét nézve ez sem kizárt, sőt... sztem jót tenne ez a változás :) Még ''európaibb'' lenne :C

(#7) tildy válasza Sultan (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Én 1.5 évig melóztam ott, egészen 2004 februárjáig. És nem hallottam ilyenről....

A PGSM a Telenoré.
Magánvélemény:amikor kinn voltam norvégiában ott hallottam olyasmit, hoyg jobban a kábeles dolgokra, és a hagyományos telkókra fekszenek rá a telenorék.
Ha esetleg eladnák a mobil üzletágat, akkor lehetne orange, vagy mittudoménmégmi. De erről szó nincs.Amíg a norvég telenornál fut a telenor djuice márka, addig itt sem lesz orange a pannonból.(Egyébként ismerősöktől én is már 1 éve hallottam iylen hírt felröppeni, és a kinti tapasztalatom is azt mondja, hogy nem várható ez még jó darabig......)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Sultan válasza tildy (#7) üzenetére


Sultan
tag

Köszi akkor pontot is tehetünk a dolog végére!?

Apple fan! :-)

(#9) tildy válasza Sultan (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyelőre talán igen.
Mondom én csak 1 évvel ezelőtti dolgokat tudok 100%osra mondani, és az alapján azt mondom nem. Hogy most mi van nem tudom, de eléggé ott vannak a vezetésben a norvégok (lásd Ove Freidheim, remélem jól írom a nevét). Amíg ők vannak, addig ...
Egyébként midnen megnyivánulásom magánvélemény, ezt szeretném leszögezni. (nehogy bajom legyen belőle később) De azt hiszem eljutott volna hozzám már a hír ha másképp lenne, eléggé tartom a kapcsolatot némely volt munkatársammal.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) tildy válasza Hellas (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

''Egyébként elképzelhető szerintem,lásd T-mobile.''
Nem lásd.Ugyanis a t-mobile dt tulajdon volt, ahogy a westel is és ahogyan anémet t-mobile is....
A pannon viszotn telenor tulajdon, így te úgy gondolod, hogy a pannonból olyan lesz aminek semmi de semmi köze a telenorhoz?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Sultan válasza tildy (#9) üzenetére


Sultan
tag

Mondjuk én annak örűlnék ha a Pannon megvenné a T-mobilt meg a Vodát, és az Orangot! :DD

De szerintem is jót tenne nekik, hisz sokkal több esélye lenne a T., és a V. -vel szenben nem?? De lehet hogy nem is kell neki a ''segítség'' ! Bővebben: link

Apple fan! :-)

(#12) Hellas válasza tildy (#10) üzenetére


Hellas
senior tag

Hát nem gondoltam úgy,mivel nem vagyok azért otthon benne,hogy melyik melyiknek a tulajdona és melyikhez van köze.Pusztán arra gondoltam,hogy láttunk már olyat,hogy telefontársaság ''megváltozott''.

(#13) maszat válasza Sultan (#1) üzenetére


maszat
senior tag

Mint előttem már írták, a Pannon csak úgy nem lehet Orange, mert a Telenoré. Tehát ez csak akkor valószínű, ha az Orange megveszi a Telenort (vagy legalább is a mobil üzletágát).
Bár nem ilyen egyszerű a helyzet, mert a Pannon (a Telenorral együtt) a Starmap mobilszövetség tagja Bővebben: link. És nem valószínű, hogy beléptek volna ha tudják, hogy felvásárolják őket. (Bár ez ettől függetlenül megtörténhet)

(#14) tildy


tildy
nagyúr

Cáfolja a névváltoztatást a Pannon GSM

2005. január 31., hétfő, 13:53|Utolsó módosítás: 2005. január 31., hétfő, 15:26

Cáfolja a Pannon GSM a Portfoilo.hu értesülését, miszerint a vállalat idén nevet vált, és a jelenlegi elnevezést a jövőben a France Telecom tulajdonában lévő Orange márkanév váltja fel.

Somlyai Dóra, a Pannon GSM kommunikációs igazgatója az [origo]-nak elmondta, hogy a vállalat ideális befektetés a 100 százalékos tulajdonos, a Telenor számára. A norvég távközlési óriás tavalyi eredménye miatt a Telenor inkább a további regionális terjszkedésben érdekelt, mintsem cégektől válna meg - tette hozzá az igazgató.

Korábban a Portfolio.hu úgy értesült, hogy a Westel-T-Mobile névváltáshoz hasonlóan a Pannon GSM is új néven folytatná működését. Az újság szerint a Pannon GSM névváltása kétféleképpen valósulhatna meg: a France Télécom megvásárolná a céget norvég tulajdonosától, vagy pedig a Telenor és a Pannon GSM stratégiai szövetségre lépne az Orange-dzsal.


Forrás origó.
Én megmondtam.De már mikor.....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Suliro


Suliro
senior tag

ÉS a vodafoneból mi lesz? Hungarofon???
Szerintem használjon mindenki vodafone-os telót és akkor jó lesz.
Amúgy ez a tökéletes elmagyartalanodás példája. Westel-->T-moblie (másoljuk a németeket)
Matáv-->Magyar telecom (másolójuk a deutsche telecomot)
PGSM-->Orange
Sry, de ez nekem nem jön be.:((

I believe in Dodge power!

(#16) tildy válasza Suliro (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Suliro figyi:
Ad 1: a pannonból nem lesz orange, enm tudom mit irogatsz hülyeséget
ad 2: a Pannon gsm a te nagy kedvenc vodáddal ellentétben nem nyomatja rá a telefonra azt az ocsmány logóját, és nem b@ssza bele a telefonba a hülye szoftverét.
JA és a Vodefone mennyire magyar?
A pannonak legalább a neve az. (Régebben meg még a tulaja is az volt.)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) I_Am válasza Suliro (#15) üzenetére


I_Am
veterán

Többségi tulajdonos a Westelnél és a Matávnál a Deutche Telekom, szal ezért a névváltás.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#18) eXodus válasza Suliro (#15) üzenetére


eXodus
őstag

Mert a westel magyar név....

(#19) Suliro válasza tildy (#16) üzenetére


Suliro
senior tag

Tudom, hogy a vodafone nem magyar..
NEkem teccik a vodafone logó a telómon.

Azt is tudom, hogy a westel és a matáv a deutsche telecom tulajdona, de szerintem nem indokolt a névváltás...

A westel pedig magyarosabb, mint a tí mobájl (mert uygebár ezt így kell kiejteni és nem té mobilnak...)

[Szerkesztve]

I believe in Dodge power!

(#20) col válasza Suliro (#19) üzenetére


col
addikt

Légy erös a Westel is amerikai név és cég :)

és az ''Ovodafone'' is állati magyarosch :))

tipische ungarische gulasch fokosch schtb :)


Amúgy a T-Mobile nem ''mobájl''.. a mobile német szó jelen esetben és mobil(e)-nek ejtendö :)

[Szerkesztve]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#21) e-biza


e-biza
őstag

pedig jol hangoztt volna: kérek egy OrangeDjuice-t :D

[Szerkesztve]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#22) col válasza e-biza (#21) üzenetére


col
addikt

:C

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#23) I_Am válasza e-biza (#21) üzenetére


I_Am
veterán

LoL. :C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#24) csiga997


csiga997
őstag

A Pannon GSM egy jól bevezetett név a magyar piacon, és ha azt vesszük, hogy mostanra már a 123. tulajdonosa van a cégnek (KPN, Sonera, TeleDanmark, Telenor, etc) a neve közben egyszer sem változott. Feltehetően nem lenne ez másként ha esetleg az Orange megvásárolná (bár, ezt ugye most mindenki cáfolja), de legalábbis nem ez lenne az első lépés.

(#25) tildy válasza csiga997 (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Ráadásul olyan érzetet kelt, mintha magyar cég lenne.:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) Pompi válasza Suliro (#15) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért ezek mögött a másoljuk ezt meg azt dolgok mögött egy kicsivel több dolog áll...

Feel Good Inc.

(#27) maross válasza tildy (#16) üzenetére


maross
veterán

nekem semmi bajom a voda logoval, amig olcsobb percdijai vannak...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28) tildy válasza maross (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

AZ olcsóság viszonyítás kérdése.(Mivel én az esetek 80%ban a páromat hívom, nekem a hálón belüli hívásnak kell olcsónak lennie, nameg egy-két számra kedvezmény is kell..)
Viszont azt nagyon utálnám ha a szolgáltató elbaszarintaná a gyári szoftvert, mindenféle live menükkel, piros-fehér :Y kinézettel....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) nRu3


nRu3
addikt

Sokan elkezdenek politizálni hogy narancs gsm-fidesz gsm

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#30) N.Y.P.D. válasza maross (#27) üzenetére


N.Y.P.D.
tag

Vodafone megteheti,h alámegy a percdijaknak,kiváncsi leszek mi lesz ha eléri a 30% os részesedésihatárt,sztem akkor változni fog ez a taktika. Végülis alá se megy igazán,27Ft/perc, Djuice-al 24Ft/perc du 4 után, meg SMS80csomagból kijö negy sms 15Ftból. T.-mobilenak meg hálozaton belül vannak nagyon jó percdijai,amig uralja a piacot ez érthető. Percdijakról ennyit,az már idegesitőbb dolog,h Voda a kártyás előfizetőknek adja a butiótt eldesingolt telókat,T-mobile is hozzányul külsőre,bár sztem sokkal emészhetőbb formában,vhogy letisztultabb sokkal,nem ilyen irtó gagyi. Pgsm szerencsére még nem cseszi el ilyen dolgokal. Ebből is látszik h előfizetőkre épit,nem hülyitésre,mint a voda.

Gigabyte 8IPE1000 GT Editiion, P4 2.8C ''EE magos'' , Zalman CNPS7000B AL-CU, Infineon DDR 400 , Sapphire 9500PRO,Maxtor 80GB 8Mb cache Sata Plexwriter52A,Vantec 360W

(#31) e-biza válasza N.Y.P.D. (#30) üzenetére


e-biza
őstag

még nincs djuice-os telefon?
a t-mobil a rozsaszin-fehér menüvel cseszi el a telefonját és tilt le bizonyos funkciokat, volt szerencsém hozzá pl hogy valami motorolára talán nem tudtam átküldeni infrán az általam készitett fotot, mert az nem fogadta. voda is csinál ilyeneket egyes készülékeinél. ráadásul ha megnézed a t-mobil és a voda csak a szinekben és iconokban tér el

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#32) tildy válasza e-biza (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Nincs biza.
Csak djuice operátorlogót rak max bele a pannon, de azt is le lehet tiltani, illetve ki lehet cserélni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) N.Y.P.D. válasza tildy (#32) üzenetére


N.Y.P.D.
tag

Pontosan! :C

Gigabyte 8IPE1000 GT Editiion, P4 2.8C ''EE magos'' , Zalman CNPS7000B AL-CU, Infineon DDR 400 , Sapphire 9500PRO,Maxtor 80GB 8Mb cache Sata Plexwriter52A,Vantec 360W

(#34) e-biza válasza tildy (#32) üzenetére


e-biza
őstag

nem is tudtam, azt hittem létezik, mert rá van nyomva a kirakott telefonokra. várhato ilyen jellegü telefon?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#35) tildy válasza e-biza (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Amikor ott dolgoztam nem volt tervben. Szerintem nem is nagyon lesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) Hypp


Hypp
tag

Ideteszek egy kis olvasnivalót névváltás, tulajdonosváltás témában. Eredetileg nem pont ezeket kerestem, de ha már ennyit kutakodtam utánuk, nem lövöm ki őket csak úgy...

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Bite my shiny metal ass!

(#37) maross válasza tildy (#28) üzenetére


maross
veterán

valoban relativ, nekem igy a legolcsobb. az esetek 80%-ban a parom hiv engem :D. live menu..nem kell belemenni..piros feher? es? :) ugy latom a lanyokat ez sokkal jobban zavarja :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38) Hypp


Hypp
tag

Úgy látszik, nekem jobban megy a ''hypperlinkelés'', mint a sima írás. Nem véletlen az a nevem, ami:)
Bővebben: link

Bite my shiny metal ass!

(#39) ddddd4


ddddd4
tag

Bocsánat, hogy felhoztam ezt a több mint 3 éve elsüllyedt topikot. De azt hallottam, hogy a Francé Télékom lehet, hogy megvásárolja a Telenort. És mivel a Francé Télékom az Orange, a Telenor pedig a Pannon tulajdonosa, lehet hogy így Orange lesz a Pannonból.

Vodafone

(#40) Viktor0610 válasza ddddd4 (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyen információkat linkkel is alá szokás támasztani...
Az kicsit hihetőbb, mint az "azt hallottam" kezdetűek...

Viszont, ha már felhoztad a témát, zátom is.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Pannon gsm -> orange hu ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.