Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maxcooper


maxcooper
tag

Hi!
Volna itt egy Tomato V693-as P3-as lap Intel Celeron 800 MHz-es procival 235W-os táppal.
A gond az hogy ha kihúzom a tápból a tápkábelt, leáramtalanítom egy néhány 10 percre akkor nem indul be.
Pontos tünetek:
-Bekapcs minden felpörög, de nincs szignál a moncsinak és nem megy tovább ebből az állapotból
-1-2 reset vagy ki-bekapcs és aztán meg minden ahogy kell és utána álltalában nem csinál ilyet.

A táp gond nem lehet mert próbáltam saját 300W-os teljesen működőképes táppal és ue.
Ami még feltűnt hogy ha bekapcsolom a masinát a tápből érdekes fütülő, éles, de nem szúró hang hallatszik. Eddig nem tapasztaltam ilyet ezért is gondolom hogy a lappal lehet a gáz, mert nekem men visított még igy ez a táp.
Azért is gondoltam hogy lap mert rádugtam egy műszert a (Digitális multiméter- piacos :) ) tápra és lám kihúzás után szépen csökken a fesz, bár tegyem hozzá elég lassan. Gondolom szépen sülnek ki a kondik. Megvárom még legalább 100 microVolt alá esik az egyenfesz és aztán start és lám meginn itt a jelenség. Szóval teljesen tanácstalan vagyok.
A VGA egy AGP-s Asus V3800 /32 MB ram
Ebben a pillanatban próbáltam egy PCI-s S3 ''virgáccsal'' és azzal ment...
Akkor most az AGP lenne rossz...de egyébként volt hogy ment az eredeti konfiggal is...
Tehát akkor azt se tom hogy mondani hogy az Asus a rossz...
Ha valakinek van ötlete írjon legyen kedves :DDD

Mellesleg az össz rendszer olyan jelenséget produkál még hogy eccercsak fogja magát az XP és lefagy vagy restart...egy fél napot görcsöltem vele és mikor eljöttem teljesen jó volt.
Aztán 2 nap múlva elkezdte előről...
Szal PLS HELP IF YOU CAN!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.