Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Coolby válasza Jim-Y (#50) üzenetére


Coolby
tag

Szia!

Kíváncsi lennék, hogy mit épített be eddig az ismerősöd. Kb. mennyibe került?
Illetve, hogy a vezérlés megoldható-e, egy programmal, akár laptopról, iphoneról, ipadről?
Talán írtak rá egy Appot...
Illetve hogy az általad említett raspberry pi-t hálózatra kötve bárhonnan lehet-e interneten fix ipcím megléte esetén vezérélni? Szintén ennek az ára is érdekelne.

Köszi!

Üdv. :))

(#52) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék elsősorban :9

Itt ugye lehet egyben beágyazott rendszerekről is kérdezni? :)

Mert nekem lenne kérdésem, hogy az algoritmikus tudás mennyire számít ezek rendszerek programozásánál?
Jó, persze van. Alap algoritmusokat ismerem, de amikor egyedileg kell egy problémára algoritmust készíteni, az megy, csak lassan és körül kell járnom a témát. Matematikailag papíron okés, de informatikailag programozni, néha nehézkesen megy.

Vagy általában milyen tudás kell? Én elsősorban programozóként tanulok és inkább erősen matek, és szoftverfejlesztés/tervezésen van a hangsúly, de szeretnék inább a "műszaki" programozás felé elmozdulni.

(#53) Coolby válasza Lacces (#52) üzenetére


Coolby
tag

Sajnos ez nem az én területem. Vezérlési szerkezetek ismerete kell hozzá, mit pl. : [link]

(#55) Coolby


Coolby
tag

GSM vezérlő akciós, bár így is elég drága... :)

[link]

(#56) Coolby


Coolby
tag

Upp:)

(#57) Coolby


Coolby
tag

Best of 2014

[link]

[ Szerkesztve ]

(#58) Coolby


Coolby
tag

UP!

(#59) Coolby


Coolby
tag

Érdekes oldal: www.sastrion.com , mindent készüléket, műszert lehet vele távból felügyelni, vezérelni.
Egy barátom fejleszti, ha valakit éredekel szóljon! Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#60) Coolby


Coolby
tag

Kicsit elakadtam a házilag bütykölt és kialakított rendszerekkel, mert időben is több és anyagilag is, ma már elég komplett rendszereket lehet venni viszonylag jó áron, csak a hozzá való vezérelt kütyüket bírja kifizetni az ember...
Valakinek azért akad jó ötlete, szívesen fogadom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.