Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4251) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

De leült a topic. :(
Na, nekiállok softmoddolni a motomat. :)

(#4252) Xpod válasza (Kolombusz) (#4251) üzenetére


Xpod
addikt

softmoddolni? Tehát gumikalapáccsal fogod ütögetni a vésőt a mobilodon? :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4253) (Kolombusz) válasza Xpod (#4252) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem. :)
A gyári szoftvert módosítgatom egy szerkesztőprogrammal.

Sikeresen megoldottam például az unicode karakteres sms-ek irását.
Most már magától levágja az ékezeteket, igy nem kell ékezet nélkül irnom, ha 160 karakteres sms-t akarok.

(#4254) REDeath


REDeath
őstag

LOOOOOOL
I
V

azonnali kérdéseknél volt egy fura bajom, csak linuxon volt net, windowson nem :S :U
ez önmagában is abszurd, de ami a legszánalmasabb, az az ami megoldotta a problémát.
a lényeg, hogy a rendszervisszaállítás nálam kezdetektől ki volt kapcsolva (ne kérdezzétek hogy mér, én sem tudom :) talán egy spyware keresés után úgymaradt).
most újra bekapcsoltam, mert el is felejtettem hogy ki volt, és akartam egy 2 nappal ezelőtti wint, amin még ment a net :) de mivel ki vo kapcsolva, ezért restore pointnak se híre, se hamva.
de itt jön a szánalom: elég volt simán csak bekapcsolni, és azóta működik a net :DDD :W na de miért? mi köze hozzá? WTF...? no comment, REspect M$ :o :))

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4255) EQMontoya válasza REDeath (#4254) üzenetére


EQMontoya
veterán

winfos vicces dolgokat csinál... pl cod2 közben feljön a tüzfal ablaka, h engedélyezek-e vmit, az haggyán... de amikor nyom magától egy alt+tab-ot, és még annyi se történt, h msn-en irt vki... és utána léphetek vissza, az alt+tab meg köztudottan jó gyors dolog xp alatt...

Same rules apply!

(#4256) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Szeretem a nyenyi-t, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit, szeretem a nyenyit:- ((((

udv

neduddki

p.s. csak azrt fojtanam meg aki grafikusra csinlata, hogy egerrel bohockogyak GRRRRRRRRRRRRRRRRR:- (((((((((((((((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4257) (Kolombusz) válasza EQMontoya (#4255) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Milyen érdekes, hogy nálam ezek a hibák valahogy nem jönnek elő.
Se XP alatt, se Vista alatt, sőt úgy általánosságban elmondható, hogyha bármi gondom is volt a Windows XP-vel, akkor azt hardverelem, vagy más cégtől származó szoftver okozta.
A win98 és 95 nem volt épp a kedvencem.

Az meg nem a windows hibája, hogy egy külsős program szarakodik.

(#4258) EQMontoya válasza (Kolombusz) (#4257) üzenetére


EQMontoya
veterán

de nem vágod? az, h a tüzfal ablaka feljön, teljesen ok. de a win akkor is képes kidobni az asztalra, amikor az ég világon semmi, de kurvára semmi nem történik, még annyi se, h msn-en vagy icq-n irt volna valaki...

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#4259) VladimirR válasza EQMontoya (#4258) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nezz korul a programok kozt, megeshet, hogy valamelyik szutyok ellopja a fokuszt (bar ez igy magaban keves, nem tudom mi kell ahhoz, hogy 3d alkalmazast hatterbe szoritson egy felugro ablak)
a lenyeg, hogy az ilyen hibak tipikusan 3rdparty alkalmazasoknak koszonhettoek

vagy ott van meg az a lehetoseg is, hogy annyira hulye vagy, hogy gorbited a teres, s emiatt eltevednek a gepben az elektronok, de meg a vegen a szivedre venned, ha ilyet irnek

(#4260) EQMontoya válasza VladimirR (#4259) üzenetére


EQMontoya
veterán

xfire-re gyanakszom, vagy outpostra, nade tüzfal kell, kereső nélkül meg ritkán megy a game :D De mondom, az a poén, h kidob az asztalra, de ott nem ugrik fel semmi... szal vicces.

Ugyanmár, miért venném a szivemre, ha igy lenne, éltetne a tudat, h marhasok szellemi társat találhatok :D

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#4261) Thrawn válasza VladimirR (#4259) üzenetére


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4262) VladimirR válasza EQMontoya (#4260) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az, hogy te nem latsz semmit, es nem tortenik semmi nem ugyanaz
fokuszt lopni lehet peldaul lathato ablak nelkul is (meg nem mondom, de asszme valami hardwermonitor csinalt nalam ilyet)

(#4263) alitak


alitak
senior tag

Szép ez az este is...
11.45kor érek haza, anyám azzal kezdi, hogy nem emléxik rá, hogy kitolta volna nekem a kimenőmet. Mondom miről? Hát hogy 10kor már itthon kellett volna lennem. Na mondom, azt hittem ebből már kinőttünk... És még osztja az észt. Én rámosolyogtam, és becsuktam az ajtót. Hihetetlen. Most volt írásbeli érettségi, hát már csak lazíthatok szombat este egy kicsit, nem? Faszkivan...

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4264) REDeath válasza alitak (#4263) üzenetére


REDeath
őstag

vajon mér ismerős :) mármint nem az érettségire gondolok, addig még van egy évem.

én anyám azzal készít ki, hogy olyan mint egy commander. mindig ő akar mindent befejezni, mert másképp nem nyugszik meg. és este mikor már fáradt, akkor elkezd mindenkit elküldeni aludni a családban hogy tudjon lefeküdni xD
de szerencsére sikerült elérnem, hogy már nem kötekednek hogy meddig vagyok ébren :) persze egész nap azon lovagol hogy biztos megint későig voltam fent stb...

Egyébként a felsőoktatási tanulmányaimat megvan miből fogom fizetni, ha szar jegyeim lesznek: írok egy könyvet a szülői hülyeségekről és a tanári túlkapásokról, pofára osztályzásokról :) (nem titkolt célom lekörözni vele a Harry Potter-t)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4265) alitak válasza REDeath (#4264) üzenetére


alitak
senior tag

Ja igen, már 18 elmúltam, soha nem jöttem haza részegen, bedrogozva. Semmi okot nem adtam arra, hogy ezt csinálja. Ezért is basz fel igazán...

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4266) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[kép]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4267) ngabor2 válasza Winner_hun (#4266) üzenetére


ngabor2
nagyúr

neked is bódog szülinapot :P

(#4268) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Tiszteljétek és becsüljétek a szüleiteket.
Ha már nem lesznek, hiányozni fog még a zsörtölödésük is, amit egyébként biztosan az irántatok való aggódás vált ki belőlük.
Túl kevés az idő, amit együtt tölthettek itt a földön ahhoz, hogy ne próbáljátok minden percét szeretetben és békeségben eltölteni.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4269) VladimirR válasza REDeath (#4264) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''írok egy könyvet a szülői hülyeségekről és a tanári túlkapásokról, pofára osztályzásokról''

LOL?

(#4270) C4mp3r válasza Racecam (#4268) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én tisztelem és becsülöm édesanyámat, mivel már csak Ő van. Ezt a bátyámról nem mondhatom el, mert Ő meg jobb lenne ha nem lenne. Viszont sajnos elég sokszor kerültem összetűzésbe vele, ami sokszor kemény ordibálásokba ment át. (legtöbbször én ordítottam Ő meg csak hallgatott) Szerencsére általában ezeken sikerül hamar túllépni.

(#4271) tbs válasza REDeath (#4264) üzenetére


tbs
addikt

Szülős könyv, elég durva -> [link]

Jobb most elolvasnod, amíg nincs gyereked... :DDD

(#4272) Thrawn válasza ngabor2 (#4267) üzenetére


Thrawn
félisten

neked is bódog szülinapot - csak nem a tiéd is most van? ;] :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4273) EQMontoya válasza REDeath (#4264) üzenetére


EQMontoya
veterán

társszerzőnek jelentkeznék, itthon is sikerült már eljutni a ''Te kurva anyád'' szintre, suliban meg... no comment rovatunk... csak 1-2 példát:

-protekciós csaj összefirkálta 1 srác pólóját alkoholos filccel, srác ki akarta fizettetni, OF: minek hordassz ilyen drága pólót suliba...
-mit képzelek én, h csak negyedik lettem a nemtommelyik matekversenyen
-két utolsó beüig egyforma dolgozatra kapott jegyek különbsége nem feltétlen 0, sőt!
-szarházi, tetü banda vagyunk (szó szerint idézve)
-ha 10 ember lebukik puskával, és 1 tanár olyan láminger, h nem tudja kezelni a problémát, az osztályfőnök előveszi őket, és azt basztatja, amelyik ugyan puskát gyárott és sokszorositott, de nem bukott le.

És ez a helyi elit gimi vazz...

Same rules apply!

(#4274) VladimirR válasza EQMontoya (#4273) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az, hogy a foldesnek (ha jol tudom, oda jarsz) jok a felveteli es verseny eredmenyei, meg nem jelenti, hogy elit suli

(#4275) Loretto válasza REDeath (#4264) üzenetére


Loretto
veterán

Vajszív...

Soirée...

(#4276) marsu


marsu
addikt

Április 1. van ...

Kellemes Bolondok Napját Mindenkinek!

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#4277) Thrawn válasza marsu (#4276) üzenetére


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4278) REDeath válasza Racecam (#4268) üzenetére


REDeath
őstag

:) cseréljünk már akkor egy hétig :)

tbs: na az a könyv kell nekem :)

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4279) Thrawn


Thrawn
félisten

Ez a vízilabda döntő nagyon jó. Hajrá magyarok! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4280) alitak válasza Racecam (#4268) üzenetére


alitak
senior tag

Nem mondom, hogy nem tisztelem és becsülöm őket. De mikor ilyen baromságokért lecsesz , az nagyon idegesít.
Vagy mikor bejön este 11 után 5 percenként, hogy menjek már aludni. Ezeket már had döntsem el én.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4281) csapos2


csapos2
addikt

Miért mindig vasárnap fogyik el a cini minis? :U

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4282) Thrawn válasza Thrawn (#4279) üzenetére


Thrawn
félisten

:O
alitak: pedig vezettünk 7:5-re, nyerhettünk volna. Igaz sok a fiatal játékosunk, de nyerhettünk volna :(

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4283) alitak válasza Thrawn (#4282) üzenetére


alitak
senior tag

Hát igen, ez most nem jött össze :(((

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4284) Sianis


Sianis
addikt

Szép volt fiúk!

Ha a bíró nem ekkora marha, akkor meglehetett volna :(

Sianis

(#4285) bandus válasza Sianis (#4284) üzenetére


bandus
veterán

Nem kell ezt a bírókra fogni. Inkább arra, hogy az összes megúszást kihagyták, pedig volt 3 is. Ezt mi veszítetük el. Sajnos. :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4286) Racecam válasza bandus (#4285) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyetértek, a mecs nyerhető lett volna még a rendes játékidőben.
Döntő pillanatokban, 100%-os ziccerben megremegtünk.
Nagyon jó ez a horvát csapat, ma ők voltak a jobbak, de egyébként a magyar csapat összességében jobb náluk.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4287) bandus válasza Racecam (#4286) üzenetére


bandus
veterán

Nemsokára úszik Cseh Laci, szurkoljunk neki. Bár azt nyilatkozta, hogy nincs egyben, nem tud küzdeni, belefáradt a 400vegyesbe :( .Ez érthető is, hiszen nagy bajnok, és nehéz feldolgoznia, hogy most esélye sincs a győzelemre. Habár ő a címvédő, de nem felejtsük el, hogy a két évvel ezelőtti vb-n Phelps nem indult. Nem jut eszembe hol volt a 2005-ös vb, talán Firenzében :F 2001-ben Fukuoka volt, a 2003-asról fogalmam sincs.

mod: nemtudom hogy jött ez a Firenze ide :B 2003-ban Barcelonában, 2005-ben Montrealban volt a vb.

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4288) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Tévében gyerekreklám: ''Egy-két szuri csuda muri''
Gondolom a reklám kitalálója is ezt mondja, ha megy a dokihoz ;]

- http://pazsitz.hu -

(#4289) REDeath válasza bandus (#4287) üzenetére


REDeath
őstag

Cseh László halásztelki, még jó régen kijárt a kosárpályára, kicsit nagyképű :)
de HAJRÁ!!!!! :)

és ha már a meccseknél járunk, kosármeccsünk volt ma és a bíró szánalmas volt. hangosan számoltuk hogy hány másodpercig van bent az ellenfél centere, mert ugye 3 mp után miénk a labda... na a srác 7 másodpercnél úgy gondolta hogy kisétál, bírónak mondjuk hogy 7 másodperc nem 3... jött a szokásos ''ne szólj bele'' :W
és a meccs elején is nem egyenesen dobta fel a labdát, de bár csak ennyi lett volna... :(((

alig jön hogy higgyem, hogy ilyen szintre is le lehet süllyedni...

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4290) Lortech válasza REDeath (#4289) üzenetére


Lortech
addikt

Már úszott, 5. lett.

Thank you to god for making me an atheist

(#4291) bandus válasza REDeath (#4289) üzenetére


bandus
veterán

Hát, sajnos csak 5. lett, de majd legközelebb :).

Más, még régebbről, talána fényképezős topikból felvett egy srác msn-en, és meg van róla győződve, hogy nekem minden vágyam vele beszélgetni.. Mit lehet ilyenkor mondani neki :F Vagy csk simán tiltsam le? Bunkó nem szeretnék lenni, dehát tök idegesítő. Miből gondolja, hogy idegen emberekkel akakrom megbeszélni minden nap a magánéletem?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4292) REDeath válasza bandus (#4291) üzenetére


REDeath
őstag

nem szokott követni az utcán egy magas, szőke, zselézett hajú, kigyúrt sármos, férfi? :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4293) AMD Power


AMD Power
titán

Most néztem meg a Hullámtörőket! Nem véletlen ,hogy imádom Kevin Costnert! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4294) ngabor2


ngabor2
nagyúr

basszus, lejártam ma a lábamat... ráadásul úgy tűnik, nem volt a legfrissebb a disznósajt se, amit ettem :F nem baj, remélem a sör meggyógyít.

(#4295) Retro11 válasza ngabor2 (#4294) üzenetére


Retro11
senior tag

Én így jártam ma a mosószerrel valahogy nem vitte le a retket a kocsiról= +2óra meló de megérte mert most szzípjó tiszta a kocsi:DDD!

[Szerkesztve]

(#4296) ngabor2 válasza Retro11 (#4295) üzenetére


ngabor2
nagyúr

piros, hónaposretek? esetleg jégcsap? vagy feketeretek? esetleg sörrépa?

(#4297) Retro11 válasza ngabor2 (#4296) üzenetére


Retro11
senior tag

Fekete retek kis pöttyök biztos a legyek kakintották de mint az állat nagyon sokat,ha az emeletről néztem a kocsit a tejútrendszert véltem felfedezni rajta:DDD!Merthogy a kocsi fehér:U!!!A mosószer is az volt osztán nem is használt semmit:DDD!

(#4298) ngabor2 válasza Retro11 (#4297) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ess neki legközelebb kromofággal :D biztos hatás, metálfényt ad a kocsinak :D

(#4299) Retro11 válasza ngabor2 (#4298) üzenetére


Retro11
senior tag

Ja aztán Vater meg az arcomat keni be ezzel a kellemes szerrel ami simávát teszi az arcom:DDD!
Habár amennyit figyel a fordomra:DDD!

[Szerkesztve]

(#4300) Hujikolp


Hujikolp
őstag

lesz valami meglepetése a 100 000. regnek? (még vagy 2000 kell hozzá)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.