Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4851) AMD Power


AMD Power
titán

Lenne egy kérdésem! Mennyi idő után jár valakinek vég kielégítés?

Én valami olyasmit halottam ,hogy 3 év után 1 hónap , 5 év után 2 hónap 7 év után 6 hónap... :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4853) Fred23 válasza ngabor2 (#4849) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez m^2/kullancsba átszámolva mit jelent ? Mennyire nem preferálja ? Mint mondjuk hajléktalan a tablettás bort ?

(#4854) (Kolombusz) válasza Janoska26 (#4850) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

HÁHÁHÁ :P

(#4855) Janoska26 válasza Kalandor (#4852) üzenetére


Janoska26
addikt

Naggyon kemény, de ez se kuttya :DDD [link]

(#4856) ngabor2 válasza Kalandor (#4852) üzenetére


ngabor2
nagyúr

huh, ez nem semmi... és a hívó félnek nem kis lélekjelenléte van, hogy ilyen ''higgadtsággal'' tud beszélni az elkövetővel...

(#4857) BlacKSouL válasza Fred23 (#4848) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Úgy hallottam,h jobban csípi a lombhullató fákat

Francokat! Hát az nem növényevő, nem a fákat csípi, hanem az emberek seggét. :D
Amúgy azt szereti, ahol van aljnövényzet, onnan tud felkapaszkodni. És mint ilyen, a tűlevelű erdők nem a fejlett aljnövényzetükről híresek. A kullancs a ritkás erdőket kedveli, ahol sok a rét, meg amúgy is dús az aljnövényzet, főleg a nedves, esős időszak után.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4858) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, indulok vidéki birtokaimra, pár óra múlva leszek. addig ne nyissatok új off topicot :D

(#4859) Dictator^ válasza Janoska26 (#4855) üzenetére


Dictator^
veterán

akurvaéletbe, ilyenkor már szétütnék vmit :) de jó ügyfélszolgálatósnak lenni :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4860) (Kolombusz) válasza Janoska26 (#4855) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez marha nagy, tegnapelőtt hallgattam meg, duuuuurva. :D

(#4861) BlacKSouL válasza Dictator^ (#4859) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az eleje-szitu nekem is nagyon ismerős, aszittem visszahallom valamelyik esetemet, de ez nagyon félelmetes.
Az ügyfélszolgálat mindig hálás téma. Nekem is kéne már mentegetni a beszélgetésekből, na de majd ha már itt akarom hagyni a céget. :)

PeterkeT!: Az immáron 4 éves Koca kóla lájtban milyen anyagok vannak amik meg tudnak romlani? Szerves anyagot nem találtam az összetevők közt, a szintetikusak meg nem arról híresek hogy csak úgy elbomlanak. Most bontottunk egy üveggel, de nem volt benne szénsav, meg savanyú is volt. Azé megpróbáltuk.. :D Van még belőle vagy 60 palack 2literes, nem lehet ezeket visszaváltani kólástól?(A palack eldobós)

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4862) BlacKSouL válasza Janoska26 (#4855) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ilyen volt már egy, csak nem találom, mikor a csákó kéri a számát, s az öreg nem tudja, és összevissza ,mond minden hülyeséget, a csávó már kínjában nem tudja mit csináljon, már nem emlékszem hogy vergődtek zöldágra..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4863) parandroid válasza BlacKSouL (#4861) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mittudomén, én vizet gyártok. Egyébként szerintem nem romlik, de még csak nem is erjedhet, elvégre abból még a cukrot is kispórolták. Szénsav viszont tutira nincs már benne szavidőn túl. Az eldobós palackban pláne. Ellenben a szintetikus cuccok épp arról híresek, hogy bármire képesek. Ha rám hallgatsz, akkor inkább takarításra használjátok, frankón lemar bármit bárhonnan. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4864) BlacKSouL válasza parandroid (#4863) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:D

Más, mindenkinek: Tud valaki olyan ftp-progit, amelyikben ha lehúztam egy mappát, akkor a rengeteg azonos, vagy hasonló nevű fájl közt lehet keresni is a fájlnév egy részére is akár? FileZilla van itt melóban, de van hogy egy mappában 600 db fájl van kb olyan nevekkel, hogy:
BON_0000000076512000_070324.wav
BON_0000000060428000_070324.wav
mod:
MES_0000000034754000_070324.wav
tehát nagyon nem lehet még sorba rendeztetni sem, mert a kezdete változó, de azonos kezdetűből is van rengeteg egy mappán belül.
és nem sikerült találnom olyan keresőt benne, ami alapján rá lehetne keresni egy részére, mondjuk esetünkben pl a 76512 számsorra. Nagyban megkönnyítené nemcsak az én munkámat, de a kolléganőimét is.

Köszi!

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4865) rocket


rocket
nagyúr

HBO egyre jobban halad a kozepszeruseg fele, tegnap este eppen nemet rtl-t neztem es bemutato volt, ma este 20:15-tol lesz az i robot es 22:25-tol az alien vs predator free tv premierje [link], mikozben a fizetos HBO-n most vasarnap lesz az i robot, es aprilis 29-en az alien vs predator premierje [link].
Regebben nem volt ilyen jellemzo az HBO-ra, hogy olyan vasarnapi premierek lennenek amik mar free tv premieren atestek.

Masodikra jo topicba sikerult irnom amit akartam :)

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4866) VladimirR


VladimirR
nagyúr

''a tortenet lassan veget er
de a tanulsag meg belefer
lattatok, hogy kivegetek a kis fohosunket
kialltsuk hat egyutt, hogy vedjuk a seggunket''


tudom volt mar, de hatha valaki elmulasztotta => Bovebben: [link]

(#4867) kraftxld válasza BlacKSouL (#4864) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Flashfxp

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4868) VladimirR válasza BlacKSouL (#4864) üzenetére


VladimirR
nagyúr

totalcmd?

(#4869) Fred23 válasza BlacKSouL (#4857) üzenetére


Fred23
nagyúr

Majd beszámolok a jelenlétükről vagy jelen nem létükről holnap este,ha le tudok ülni a maradék seggemre. :) Egyszer 18 db-ot szedtem ki magamból túrázás után.O-ás a vérem,talán azért imádnak ennyire.Szóval szerintem a világ két legfélelmetesebb állata:a kullancs és a szúnyog.Kergettek már nagy kutyák,de fele annyira sem féltem tőlük,mint 1 db kullancstól.

[Szerkesztve]

(#4870) VladimirR válasza VladimirR (#4866) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt meg Racecam-nak kuldom, sok szeretettel

''mer' a telapo nem a regi mar
ha kedve tartja allva bekakal
budos puttony himballozik a vallan
hanyas csordogal a szakallan''


ezt inkabb nem linkelem be, ugyis kiszednetek, leven a szoveg tobbi resze meg gusztustalanabb, mint a fenti refren
aki akarja, jutubon megtalalja: az eloado a kovbojok, a szam cime pedig telapo

(#4871) BlacKSouL válasza VladimirR (#4868) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem keres csak helyi mappákban, ha a távoli-ban akarok keresni a Parancsok->Keresés... menüponttal, akkor meg sem makkan. :(

FlashFXP vagymi meg shareware

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4872) VladimirR válasza BlacKSouL (#4871) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kijeloles, majd show menu, only selected files menupont
pontosan mit szeretnel?

(#4873) Racecam válasza VladimirR (#4870) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem láttam....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4874) Janoska26 válasza Racecam (#4873) üzenetére


Janoska26
addikt

Valahogy egyből Te jutottál róla eszembe, vajon miért? :U :DDD

(#4875) (Kolombusz) válasza Janoska26 (#4874) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerintem csak óvatosan, biztos informátortól tudom, hogy a Télapó jóban a Húsvéti Nyuszival és mérgezett tojásokat küld vele azoknak, akiket nem szeret.

(#4876) ngabor2 válasza Racecam (#4873) üzenetére


ngabor2
nagyúr

megnézem helyetted.

(#4877) Janoska26 válasza (Kolombusz) (#4875) üzenetére


Janoska26
addikt

Gyanítottam, hogy (nagyon) közeli barátságban vannak a csapos nyuszival ;] De istenem, ha van b.zerátor, bolha is már akkor semmin nem lepődök meg, csak szegény gyerekeket sajnálom, akik szappant kapnak a mikulástól ;]

[Szerkesztve]

(#4878) (Kolombusz) válasza VladimirR (#4870) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Meghallgattam, ez durva, jókat nevettem rajta. :)

(#4879) Racecam válasza Janoska26 (#4877) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te most arra célzol, hogy pedofil buzi vagyok? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4880) Janoska26 válasza Racecam (#4879) üzenetére


Janoska26
addikt

sosem mondanék ilyet rád ;] amúgy sincs olyan már hogy pedofil, maximum csak kicsit türelmetlen :F :)

[Szerkesztve]

(#4881) Racecam válasza Janoska26 (#4880) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ha annak idején nem csúszik meg a lábam a Gellért hegyen, akkor ma akkora fiam lehetne, mint Te vagy. :U
Az más kérdés, ha olyan is lett volna, már régen öngyilkos lettem volna. Vagy......

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4882) kraftxld válasza BlacKSouL (#4871) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mi a gond a shareware-vel?
25$-ért megvehető, ami kb 6K

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4883) Janoska26 válasza Racecam (#4881) üzenetére


Janoska26
addikt

Akkor ezentúl magázni, fogom kedves Race bácsi, nehogy legközelebb az legyen a gond :o

(#4884) fokukac válasza kraftxld (#4882) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem tudom,m ilyen árfolyamon sázmolsz,
25 dollár ma 4700 Ft. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4885) kraftxld válasza fokukac (#4884) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Elismerem, lusta voltam bevésni az xe.com-ra :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4886) ngabor2 válasza Janoska26 (#4880) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja... meg nincs gerontofília, csak van, aki szereti a régiségeket.

ezek a kovbojok tényleg nem egyszerűek.

(#4887) Janoska26 válasza ngabor2 (#4886) üzenetére


Janoska26
addikt

Ja nem, a mikulásod se a végén még besértődik, mintha morcos lenne ma kissé, vajon akar beszélni róla? :U :DDD

(#4888) Racecam válasza Janoska26 (#4887) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kibekkellek. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4889) ngabor2 válasza Janoska26 (#4887) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lehet, hogy akarna, csak barka pali lerókázta...

(#4890) Janoska26 válasza Racecam (#4888) üzenetére


Janoska26
addikt

eddig sem voltál a héten mikor jöttem, ez azért meglepően fura egybeesés, de ha gondolod lépek inkább nem akarom megfosztani a nagyközönséget tőled :B
ngabor2 : Megmegyarázná a szakállán lévő foltokat :DDD

[Szerkesztve]

(#4891) Janoska26


Janoska26
addikt

Húúú de forró lett ez a pizza, ráadásul kib@sztak velem ezek am mocskok, mondom nekik ne tegyenek rá erős paprikát mert rohadtul nem bírom, azéris megfullozták, ahogy megjött 10 percembe tellett mire leszedegettem róla, persze, hogy könnyezek tőle mint egy romantikus filmen :O :DDD

(#4892) ngabor2


ngabor2
nagyúr

imádom a chilis babot, 20 adagot befalok,
jobb esetben fingok tőle, rossz esetben beszarok.

:DDD

(#4893) Janoska26 válasza ngabor2 (#4892) üzenetére


Janoska26
addikt

Azt én is csak ne legyen túl erős, inkább csak kissé pikáns, nemtom mi lett velem gyerekkoromban, magába ettem az erős paprikát hagymával meg szalonnával a mezőn, nem azér mer paraszt lennék, hanem mert csak :D

(#4895) BlacKSouL válasza VladimirR (#4872) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tehát csatlakozom, bemegyek a mappába amiben van 600 fájl, a listát letölti nekem, látom a 600 db fájlt, de még nem szedtem le, csak azt az egyet akarom leszedni, amelyik tartalmazza a megadott számsort. Hogy keresek rá arra a fájlra, aminek a nevében az előbb említett bonyolultságban megtalálható az a bizonyos számsor?
T.Commander keres, de csak a helyi mappákban, a távolin a mappában lévő fájllistában nem hajlandó. És nekem pont ez kéne. Hogy ne kelljen 600 db fájlt átnyálazni hogy megtaláljam azt az egyet, s letöltsem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4896) ngabor2 válasza BlacKSouL (#4895) üzenetére


ngabor2
nagyúr

find . -type f | grep 53473
ls -l *5245*


:D

(#4897) Janoska26 válasza Kalandor (#4894) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem olvasod Te mostanság kicsit sokat a Zsaru magazint?Körözik a fickót, vagy benne van a rendőrségi nyilvántartásban?Vagy csak az a fura, hogy fiatalabb az anyósnál, és kell neki?Anyámnak is fiatalabb barátja van, kit érdekel, jól elvannak, házasság meg minden anyagi kötelezettség nélkül, nem kell egyedül maradnia mert közel az 50, vagy akárhány is, főleg ha már a gyerkőcök is kirepültek, sosem várnám el tőle.Egyébként sem lehet a kecó a faszié, csupán egy kis szerződét kell kötniük ha netán házasodnának és jóidő, ha a csákó belemenne egyből kiderülne, hogy vak lárma volt csak az egész, ha meg nem akkor valószínű, hogy sáros, oszt jóidő :)

(#4898) VladimirR válasza BlacKSouL (#4895) üzenetére


VladimirR
nagyúr

numerikus plusz jel
ez a kijeloles
itt megadod, hogy *szamszor*.*
ekkor kijeloli azokat a file-okat, amiknek a neveben szerepel a szamsor
ezutan show menu only selected files menupont
ekkor minden ki nem jelolt file-t elrejt, s csak azokat fogod latni, amikben szerepel a szamsor
lehet masolni
masolas vege, ujjongas, felreteszel egy sort, amit majd szemelyes talalkozasunkkor ideadsz

(#4899) Janoska26


Janoska26
addikt

NO, vége a hétnek, szóljatok a mikulásnak, hogy jöhet, mentem haza, Mindenkinek jó pihenést, meg boldog nyulas ünnepeket :DD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.