Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3651) tiv61us válasza burgatshow (#3643) üzenetére


tiv61us
őstag

annyit meg elfelejtettem, hogy itt hegyek vannak
igen komolyan
a tiszai arviz itt hetente van
aztan jon a hurrikan
aztan a ho
a hazad meg a hegyen es nem tudsz felmenni
busz meg nem jar
szoval osszetett dolog ez

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3652) parandroid válasza Cicero (#3649) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

130.

Thom: sajna az is drága, ráadásul szerintem (sorry, no offense) csúnya is szegény. C-Maxot néztük még, az elérhető lenne (3,7), de úgy néz ki, hogy inkább egy kombi lesz a dologból.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3653) Cicero válasza tildy (#3648) üzenetére


Cicero
őstag

Nem mintha ezzel foglalkoznák, de így elgondolkoztam, hogy akkor ebben a helyzetben mit lehet tenni? Messziről elkerülni a temetőt? :F

(#3654) neduddki válasza tildy (#3636) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

JA megvsinaltak toltest mer mindig arviz vol, de ha mar toltes keszul akkor a hida tismegcsinaltak es azota nicns arviz:- ))))) hat ja ennyi a szagetelmrul....

udv

neduddki

mod: Robibaba:nem vot egy sikers szeria, meg a vw motorokkakl oke, asztan a vw is inkabb lecsetrelt ea bezinesek tsajat motorjar a mert tuls ok gond volt aford bezinesekkel:- ((((


tildy: az egesz tiszai renfdezest ugye et kell gondolni, csak sajnos a Vasrhejji terv ne mmegvalosithato lasd a levagott artetrekbe epitett falvakrol: pl: Toszeg, vajjon iert is a z aneve??? a tszcse adott ket kornyezetgazdaszt a vasarhejji tervhez, de hat ez egyszerun tul opsszetett dolog, habar nagy remmenyekt fuztek hozza, mert csalakozsas utan gyis sok fodet kelet kivonni a mezogazdasagi termelesbol...

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3655) burgatshow válasza tiv83us (#3650) üzenetére


burgatshow
veterán

Mondtam én valahol, hogy családi autónak kéne? Nem! 2 embernek meg bőven király! :)

Ahogy elnézem a mai autós társadalmat, akinek egy ilyen kategóriájú kocsija van, az lexarja, hogy 130 van a táblára írva vagy 90/60/40/30. :DDD


PS.: párducunkkal sikerült már beszélned esetleg? :F

peterkeT: Jó jó semmi gond, csak pusztán kérdeztem... :) Én attól függetlenül szeretem. :)

[Szerkesztve]

(#3656) Cicero válasza parandroid (#3652) üzenetére


Cicero
őstag

:P :B

tiv83us: beülnék abba a Ladába ;]

(#3657) tiv61us válasza parandroid (#3646) üzenetére


tiv61us
őstag

tipikus csaladi auto, vesz is mindenki itt is ilyesmit aki teheti jo kicsit nagyobbat, altalaban a het vegi kirandulasra hasznaljak
het kozben szinte mindenki egyedul megy, ahhoz nem kell nagy
vagy platoson , de azok a mexikoiak:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3658) Bash válasza burgatshow (#3643) üzenetére


Bash
őstag

Kíváncsi lennék hányszor érné a kasztni alja az utat egy egész napos autókázás alatt.

http://bashtravel.com/

(#3659) burgatshow válasza tiv61us (#3657) üzenetére


burgatshow
veterán

Télleg, nálad most mennyi az idő? :F :B


Bash: Elég magasan van (jó nem terepjáró:DDD de egy normál autó hasmagassága van.

[Szerkesztve]

(#3660) tiv61us válasza Cicero (#3656) üzenetére


tiv61us
őstag

nem akarok csaladi titkokat elarulni de O ult benne alig egy evesen, es mentunk annyit:)
igaz meg kellett allni hatvan kornyeken pelenkazas celjabol, de az nem sebesseg miatt volt:)
bar a 150-et siman vitte, lejton egyszer mentem vele 160-at :DDD

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3661) Cicero válasza burgatshow (#3655) üzenetére


Cicero
őstag

Csak győzze fizetni a büntetést is, és akkor az még jó eset. Az egyik ismerősünk mesélte, hogy márc 15-én ment fel pestre, és hát úgy hozta a helyzet hogy domb után lestek a bokor mögött a rendőrők. Meg is fogták, és azt mondta neki fakabát, hogy azért nem veszi el jogsiját, mert ünnepnap van. Faluban 60(? nincs jogsim xd) a max ő meg ment 72-vel... :((

(#3662) parandroid válasza tiv61us (#3657) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, két kölök, kutya, kisbicikli, babakocsi, három notebook, egyéb sallangok. Nem férünk el a Kalosban. :U Munkába járni mondjuk ideális, azt a napi 4x5km-t simán elmászkálok vele...

Cicero: lakott területen 50. Azon kívül 90, autóút 110, autópálya 130. A többi az esetleges tábla szerint. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3663) tiv61us válasza burgatshow (#3659) üzenetére


tiv61us
őstag

este fel 7
megyek is lassan kajalni
/mint irtam a csajom nem tud fozni:)/

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3664) Cicero válasza tiv61us (#3660) üzenetére


Cicero
őstag

Ja igen ez olyan mint a Moped.. megy 50-el lejtőn és isten akaratával :)

(#3665) burgatshow válasza tiv61us (#3663) üzenetére


burgatshow
veterán

De fura lehet! :D Veled tartok!

Én is indítok egy kaja expedíciót a frigó dzsungelbe... :DDD Nem hallhatok ki... :)

[Szerkesztve]

(#3666) Cicero válasza parandroid (#3662) üzenetére


Cicero
őstag

És mennyit eszik városban?

(#3667) Cicero válasza tiv61us (#3663) üzenetére


Cicero
őstag

Bocs, most Te hol is laksz? :F

(#3668) burgatshow válasza Cicero (#3666) üzenetére


burgatshow
veterán

A Tacumánk az 9-10 között. Akkor gondolom az olyan 6-7-et...

#3667: Számvere in the lyú esz éj...

[Szerkesztve]

(#3669) neduddki válasza tiv61us (#3663) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Importajj ajo kis hazias magarmenyecsket:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3670) parandroid válasza Cicero (#3666) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

7,5 liter körül 100 km-en. 1,2-es. Télen hideg a motor, nyáron megy a klíma. És magasan kell tartania fordulatszámot, hogy menjen. Ez sajnos ilyen. Viszont ahoz képest, hogy olcsó és koreai, szeretem (szeretjük). De tényleg kicsi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3671) tiv61us válasza burgatshow (#3665) üzenetére


tiv61us
őstag

hat emellett a no mellett ehen halnal, de hat istenem

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3672) tiv83us válasza burgatshow (#3655) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezert mondtam mar regebben, hogy mindenkinek masok az igenyei. En azert nem vennek ilyen luxus-sportkocsit, hogy villogjak vele, mikor meg egy kilo kenyerert meg egy 12-pack sorert se tudok vele leugrani ha a csajom is mellettem ul, mert akkor valasztanom kene, mit/kit hagyok ott ;]

ui: Ha lenne olyan 100 millio Dollarom a szamlamon, akkor hobbibol lehet beszereznek egyet, meg melle egy kulon privat repteret is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3673) Cicero válasza burgatshow (#3668) üzenetére


Cicero
őstag

Az elég elviselhető.. Nekünk Honda Jazz van, városban beeszik 5-6-ot, városon kívül meg mentünk már 4.8-at is vele :C Szerintem jó kis autó

(#3674) tiv61us válasza Cicero (#3667) üzenetére


tiv61us
őstag

az adatlapomrol rajossz, ha erdekel
annyit segitek Egyesult Allamok

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3675) MarKoo


MarKoo
őstag

Nagyon hülyének nézhetett az a két csaj, akikkel összefutottam futás közben fél 12-kor? :D

(#3676) Cicero válasza MarKoo (#3675) üzenetére


Cicero
őstag

Egy kicsit :DDD

(#3677) tildy válasza tiv83us (#3672) üzenetére


tildy
nagyúr

Milyen jó, hogy nem szeretem a sört:U Látod, ezért nem kell nekem olyan , platós izé .. Mit raknék rá?:F (én még asszonyt se tudok..;])

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3678) tiv61us válasza neduddki (#3669) üzenetére


tiv61us
őstag

de nekem nagyn bejon
inkabb O mint egy olyan aki a muzlit is porkoltszafttal eszi:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3679) Cicero válasza tiv61us (#3674) üzenetére


Cicero
őstag

Ezt a füstölő hegyeket nagyon nem vágom.. Utah állam?

(#3680) burgatshow


burgatshow
veterán

Sr. tiv: nem tudom nem ismerem... de én remekül főzök ;]

Jr. tiv: persze persze, tudom én. Amúgy röhögni fogsz, magamnak a leendő kezdő jogsim mellé egy jobb állapotban lévő használt közepes döggel is beérném. :U

[Szerkesztve]

(#3681) MarKoo válasza Cicero (#3676) üzenetére


MarKoo
őstag

Olyan aranyosan mosolygott a kis szőke, hogy már bánom, hogy nem ültem le velük beszélgetni. Visszamegyek megkeresni őket. :D

(#3682) tiv61us válasza Cicero (#3679) üzenetére


tiv61us
őstag

Apalache hegyseg, carolina allam

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3683) neduddki válasza tiv61us (#3674) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MOndom en hogy a nagy amerikai siksag:- )))
Fule docensunk 1 htete huzott le nhenay szakmai gyakorlatat tejjsito holgy es ut tarsasagaban es nagyon elveszte, habar 1 hetig fojjamatosan szkatt es hozott egy raks medve kepet... /poen hogy leso napokban meg amedveszar a nagy elmeny volt a vegen meg mar csak a bocsos anyak:- )))/

udv

neduddki

p.s. Mark: nem kell Nked ahhoz funri:- ))) mod: akor ne dumajaj ittenhuzza vissza de izibe:- )))

tiv61us: csak nehogy a kovbojok hanyak le:- )))

tildy: le vagyok maradva Te hogy kerulsz at a nagyvizen a nagy testveri orszagba??? /repilovel:- )))/

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3684) Cicero válasza MarKoo (#3681) üzenetére


Cicero
őstag

Jobb program, mint a gép előtt elaludni! :DDD Najó.. az már durva lenne

(#3685) tiv61us válasza tildy (#3677) üzenetére


tiv61us
őstag

beallnal ide egy jo kis platos forddal csak ugy hanyhatnad fel a cowboyokat:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3686) burgatshow válasza MarKoo (#3681) üzenetére


burgatshow
veterán

Helyes! Semmi keresni valód nincs itt! :DDD

Én is tudnám díjazni, ha itt lenne velem a gyengébbik nemtől valaki, akit a kedvesemnek szólíthatnék... :(

(#3687) Bash válasza Cicero (#3679) üzenetére


Bash
őstag

Asheville, North Carolina-ban lakik, cirka 568 mérföldnyire innen. :)

http://bashtravel.com/

(#3688) Cicero válasza tiv61us (#3682) üzenetére


Cicero
őstag

ááá... dejó jó lehet Neked, hogy kint élsz az amcsiknál.. vagy csak én gondolom így? :D

(#3689) Cicero válasza burgatshow (#3686) üzenetére


Cicero
őstag

Párna?.... :U

(#3690) burgatshow


burgatshow
veterán

Mindenesetre én elsunnyogtam valami kajáért, és közben beülök vmi film elé. Mondjuk a Schindler listája elé, úgy is imádom azt a filmet. Vagy Micimackó:B elé, azt is már rég láttam... :D

Cicero: Mondasz valamit.... :(:O

[Szerkesztve]

(#3691) Cicero válasza burgatshow (#3690) üzenetére


Cicero
őstag

Hol megy ilyenkor micimackó?

(#3692) burgatshow válasza Cicero (#3691) üzenetére


burgatshow
veterán

Leginkább a DVD játékoson... :):P

(#3693) tildy válasza neduddki (#3683) üzenetére


tildy
nagyúr

Majd. Először még össze kell gyűjteni az ''útravalót''. KB 2007 március.

Tiv Sr. ''beallnal ide egy jo kis platos forddal csak ugy hanyhatnad fel a cowboyokat'' Hát azok meg minek nekem? :F :F

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3694) MarKoo válasza burgatshow (#3686) üzenetére


MarKoo
őstag

Nyugi, én is. Két hete életem f@szságát követtem el. Elmentem a D-LAN-ra, így nem tudtam elmenni egy lányhoz találkozni, aki már 2 hete arra várt hogy lemenjek hozzá, és közben pedig összejött egy sráccal. Utólag megleptem, de hiába mondta azokat amiket, ez a hajó már elúszott szvsz. :( :U

(#3695) Cicero válasza burgatshow (#3690) üzenetére


Cicero
őstag

Oh, akkor nem csak én szoktam? [kép]

(#3696) tiv61us válasza Cicero (#3688) üzenetére


tiv61us
őstag

en nem tudm, hogy jo-e itt, de en itt vagyok itthon...
es nekem jo

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3697) tiv61us válasza neduddki (#3683) üzenetére


tiv61us
őstag

ejjel 2 utan arra is vigyazni kell, teny

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3698) fokukac válasza MarKoo (#3694) üzenetére


fokukac
nagyúr

de hülye vagy, jajj.

két választási lehetőség közül : egy nő, aki rád vágyik, és csak rád vár, valamint a lanparty közül az utóbbit választani... hááát, necces.

10 év házasság után esetleg... :D

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3699) Cicero válasza tiv61us (#3696) üzenetére


Cicero
őstag

Magyarországon születtél? Itt nőttél fel? Komolyan, ha egyszer amcsi földre mehetek megcsókolom.. de lehet hogy másnap leköpöm és húzok vissza mo-ra :U Tőlled hallok először semleges választ amcsiról.. álltalában erre a reakció ''hülye vagy?! ne akarjál idejönni!'' és bennem csak gyűl gyűl a kiváncsiság, hogy vajh' miért ne? xD gondoltam tudsz valami konkrét válasszal szolgálni

(#3700) tiv61us válasza tildy (#3693) üzenetére


tiv61us
őstag

gondoltam szereted a pasikat, vgy lovoldozni vagy mit tudom en, a lenyeg hogy a lehetoseg emg lenne
igy OK?:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.