Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) tiv61us válasza burgatshow (#3600) üzenetére


tiv61us
őstag

nem csunya , megvennem 3-ik kocsimnak, de annyi penzem nekem sincs:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3602) Cicero válasza burgatshow (#3600) üzenetére


Cicero
őstag

Mennyibe fáj egy ilyen szépség? Nem mintha megtudnám venni csak hát érdekel :B

[Szerkesztve]

(#3603) Viktor0610 válasza neduddki (#3596) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak a honvédségnél töltött 9 hónap miatt tudtam, mire gondoltál. :D

Samsung Galaxy A54

(#3604) parandroid válasza Viktor0610 (#3599) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hm, lehet. MIndenesetre az még az amcsikank is tetszene. Egy Uralon aztán tényleg van mögötted még 12m jófajta acél, melletted meg 4. És az biztos, hogy nem csak az előtted haladó lökhárítóját látod. Meg van is legalább 6 literes a motor (de inkább több, mittudomén, majd cicamica megmondja). Nem si értem, miért nem sikerjárgány ez arrafelé. Az oroszok jól megélnének az exportból.

Közben látom neduddki képpel is alátámasztotta az eszmefuttatásom. :D

Bash: kabbe? :P Egyébként ez az egy bánatom vana hadsereg kihagyása miatt: nem vezettem még Uralt. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3605) neduddki válasza tiv83us (#3597) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HANyszor mesz ojjan korulmeneyk koze ahol ez afutomu leony es nem hatrany??? hat vegul is hijjab ameriak hires afganisztang megszegyenito utminosegeitrol ahova ez kell:- )))

udv

neduddki

mod: Robibaba nem tanusz: nagyvasak konyorgom jegyezd meg:- ))) [link]

GYun eszmbe: kedves ameikanusok, a formost-rol naltok van vmi rezltesebb infoi esetleg rajongoi oldal??? mert en nem tanalok:- (((( elore is koszi...

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3606) burgatshow válasza Cicero (#3602) üzenetére


burgatshow
veterán

''Base Price: 2005 Aston Martin V12 Vanquish - $234,260 (last update: 2/3/2006)''

Szóval kurva sok... :DDD [link]

(#3607) tiv61us válasza neduddki (#3596) üzenetére


tiv61us
őstag

naja meg van hogy 8 haver ugrik fel, meg kicsit sokat vasaroltal, meg viszel kandalloba fat, meg meg ezer eset, hurrikan van es kell tartalek, stb. pl. ha most vissza akarnam vinni a sorozdobozokat....
inkabb leteszem a kontenerbe:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3608) Viktor0610 válasza Cicero (#3602) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Potom 46 milla: [link]

Remélem, jót találtam...

Samsung Galaxy A54

(#3609) Bash válasza neduddki (#3605) üzenetére


Bash
őstag

Havonta néhányszor át kell haladni Florida legmagasabb pontján, hogy eljussak Tampa-ba pl.

http://bashtravel.com/

(#3610) fokukac válasza Viktor0610 (#3608) üzenetére


fokukac
nagyúr

vajon mennyi lehet a casco-ja? ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3611) Cicero


Cicero
őstag

Nekem 49,971,171.90 HUF jött ki, de végülis bankot robbantani még lehet.. 3-4en ph-ról :C

Belül is szép, de a háttérben a Murciélagoról nincs adat? :))

[Szerkesztve]

(#3612) tiv83us válasza neduddki (#3605) üzenetére


tiv83us
veterán

Bar ritkan jarok Magyarorszagon es akkor sem hozom magam a kocsimat soha, de meg kitudja :)
Egyebkent ez a futomu szamomra tokeletesen megfelelo mindenfele utviszonyokra...miert is lenne hatrany?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3613) fokukac válasza Bash (#3609) üzenetére


fokukac
nagyúr

felmászol 30 méterrel a tengerszint fölé? :)

szerk, megnéztem, a wikipedia szerint 105 méter a legmagasabb pontja.

ezúton kérek elnézést. :D

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3614) tiv61us válasza Bash (#3609) üzenetére


tiv61us
őstag

hat mondjuk Florida legmagasabb pontja gondolom egy hid :D
de amugy igazad van nem erti aki nics itt miert kell auto es miert nem eleg olyan 1.2-es meg stb., de ezt mar kibeszltuk, en sem ertettem anno

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3615) burgatshow válasza Viktor0610 (#3608) üzenetére


burgatshow
veterán

Ez a DB9 amit én linkeltem az meg a V12 Vanquish... :DDD

Szal sztem még egy 10 M rádobhatsz arra az árra... :D

(#3616) neduddki válasza parandroid (#3604) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ural t vezetni es meghalni:- )))
Javallom a aug 30-diaki Soskuti progit, vezetni nem hiszem hogy vezeted, de ha kedveled a nagy dogoket egy lelerte fuggo leszel:- )))

udv

neduddki

tiv61us: vegul is ez is leglabbegy kornyezetvedelem;- ))) /visszavalthato dobozok/ de enm baj hogy kozben 30lityi benzitn meg elgetek...
amugy ez ojjanmint az egyik ottenet, jo 10 eve mestel vki: beter egy szip apro gyerek a mekibe vesz ket dupla sajtburgert meg ket nagy sutkrunplit meg egy nagy seket, de lite kolaval, mert vegukl is csak adni kell magara:- )))

Bash: hat latod ott szukseg van ere a futomure veleltenul elteveszted az csinatutat es akkor ma mingya tiokig sijjecc a szunyogfelhobe:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3617) Viktor0610 válasza Cicero (#3611) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

54.990.000 Ft: [link]


t|-|om!:
A nagyságrend stimmelt... ;]

Samsung Galaxy A54

(#3618) burgatshow válasza Cicero (#3611) üzenetére


burgatshow
veterán

Parancsolj:DDD;] [link]

Az a 40mp! :DDD

[Szerkesztve]

(#3619) fokukac válasza neduddki (#3596) üzenetére


fokukac
nagyúr

húú, mi történt Tildy szamarájával! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3620) Cicero


Cicero
őstag

[link]

[link]
[link]

Bocs nagy képekért, google hibája

3x ugyanaz xDDd

[Szerkesztve]

(#3621) Bash válasza fokukac (#3613) üzenetére


Bash
őstag

Dehogy! Annak majdnem a duplája! 58.8 m
[link]

http://bashtravel.com/

(#3622) parandroid válasza neduddki (#3616) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Anyósom egy TSZ-ben volt könyvelő, mielőtt nyugdíjba ment, fűztem egy darabig, hogy intézzen nekem egy RÁBA Steiger próbakört, de valahogy nem jött össze a dolog - vagy nem volt kéznél gép, vagy én rohantam, vagy ő nem volt ott, ilyesmik. Aztán végül elmaradt a dolog, nagy bánatomra. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3623) fokukac válasza _Volkovy_ (#3576) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyilván a mol tehet arról, hogy
1. a benzin árának 70%-a adó
2. arról, hogy pénteken ismét rekordot döntött az olajár, 75 dollár volt egy hordó.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3624) tildy válasza neduddki (#3596) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaj ezt nem kellett volna.Szegény kicsi szamara:( Szíívem hasad meg:(

Ez van egyébként a szomszéd faluban, zagyvarékason...:
[link]
A faluba vezető út (mifelőlünk) le is van zárva...

Egy valamit nem értek, már pár éve is volt gond , miért nem csináltak szinte semmit. (egyébként azért is a Zagyva a folyó neve, mert a Tisza rendszeresen visszaduzzasztja...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3625) Viktor0610 válasza fokukac (#3623) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, h. nem csak ''ő'', de nem is akar tenni ellene.... :U

Samsung Galaxy A54

(#3626) Cicero válasza tildy (#3624) üzenetére


Cicero
őstag

Ez egy temető? :Y

(#3627) fokukac válasza Bash (#3621) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne szerénykedj, még annak is majdnem a duplája... ;)

At 345 feet (105 m) above mean sea level, Britton Hill is the highest point in Florida.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3628) neduddki válasza tiv83us (#3612) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Egy igazi jo portaltengejes joszaggal ,megfelelo gumikkal problatala mar aszfalton kozlekedni????:- ))) /bnem ezekklel atrepizkenek csufolt suv-okr agondoltam:- ((((/

udv

neduddki

mod: anyost surgosden kivenni nyugdijbol vissza allitani a napiallomanyt:- ))) /remel Ovoneni meg akornyeken isncs:- )))/

fokukac: nehany eve meg arrol beszltunk hogy 55-60 dolar / barellnel amerikank megeri kiternelmi az olajpalat... erre mi topreni kinkabb lerohanny az ocsobb hejket, mir emg drgabb lesz;- ((((

tildy: mindig is balhes volt, ahany erzi rekas tannyiszo rviszi aviz:- ((( hat hijajb donteton van:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3629) fokukac válasza Viktor0610 (#3625) üzenetére


fokukac
nagyúr

miért akarna?
nem jótékonysági intézmény.

kapitalizmus van, vagy mi.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3630) burgatshow


burgatshow
veterán

Valahogy nem igazán vagyok álmos pedig már 40 órája fennt vagyok... :(

(#3631) Viktor0610 válasza fokukac (#3629) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Végül is igazad van... :F
Miért ne adhatná ennyiért, ha fogy? :U
Márpedig fogy, nem is akármekkora mennyiségben...

Samsung Galaxy A54

(#3632) tiv61us


tiv61us
őstag

[link]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3633) Cicero válasza burgatshow (#3630) üzenetére


Cicero
őstag

Akkor még van 248 órád a halálig, feltéve ha nem alszol ^_^ (biológia óra hatása)

(#3634) tiv61us válasza tildy (#3624) üzenetére


tiv61us
őstag

A Zagyvaval tenyleg mindig gond van
de hat a termeszettel egyutt kell elnunk

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3635) burgatshow válasza tiv61us (#3632) üzenetére


burgatshow
veterán

Nálam ezekben a járgányokban csak az autó szerepe veszett el... De lehet, hogy tényleg nem értem, bár nem tudom, hogy mit nem értek... Hisz valszeg tök egyszerű.

Cicero: Ez a 40 óra alvás nélküli. és ez sztem fel fog menni 64-re legalább mert hogy ma szét fogom tanulni az agyam, az hót ziher...

[Szerkesztve]

(#3636) tildy válasza Cicero (#3626) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen az.
Van az ártér, mellette ugye a gát, a gát meleltt a faluba vezető út, majd az úttól még jó 15-20 méterre a temető. Jahm és arrafelé van egy baromfifeldolgozó is. Ha még működik..
Az is ''poén'' , hogy ez nem gátszakadás következménye, ez az amit múltkor főkukacnak magyaráztam->A zagyva felnyomja a talajvizet, ami többé már nem talajvíz lesz , hanem belvíz... -Ha még hozzáadjuk a jó kis szivárgásokat is, akkro ez az eredmény.
És szintén ''jó'', hogy kb 500-1000 méterrel ''fentebb'' még majd egy méter, fél méter van a gát tetejétől, homokszákok sincsenek ott kinn, (+ Szászberken a gát teteje maga a 32es mellett lévő fél méteres betonfal )

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3637) Cicero válasza Viktor0610 (#3631) üzenetére


Cicero
őstag

De az adót nem a mol kaszálja be, hanem az állam, amiből autópályát épít nekünk.. ha így haladunk, lesz autópálya, de nem lesz mivel közlekedni rajta...

(#3638) parandroid válasza Viktor0610 (#3631) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem baj, van kitől tanulnia az ámerikai olajiparnak.

Az a lényege a dolognak, hogy megengedhető (affordable - az angol itt jobb szó) legyen. Ne legyen túl olcsó, mert akkor nem becsülöd, de ne legyen olyan drága, hogy ne vedd meg. Ügyesen be kell lőni az árszintet. Ez a fogyasztói társadalomban mindennel így van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3639) tiv83us válasza burgatshow (#3635) üzenetére


tiv83us
veterán

Auto szerepe...nalad mi az auto szerepe? :)
Csak nem az, amit nalad az Aston Martin V12 Vanquish toltene be? ;)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3640) Cicero válasza tildy (#3636) üzenetére


Cicero
őstag

Úristen.. ez azért nagyon dúrva, hogy ennyire nem foglakoznak vele.. ezt bezzeg a híradóban nem mutatják.. feljöhet a koporsó, járvány stb.. :Y

(#3641) tiv61us válasza burgatshow (#3635) üzenetére


tiv61us
őstag

tenyleg tok egyszeru
ha kijossz vezetsz egy ilyet, meg masmilyet es itt, es akkor majd megmondod miert, melyiket es mikor akarod:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3642) Viktor0610 válasza parandroid (#3638) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Ez a fogyasztói társadalomban mindennel így van.'' - Ez mennyire igaz!!!
Hozzám közelebbi példa a mobiltelefonok...
Előállítási költség: 1 Ft -> eladási ár: 23894623478923374623874 Ft. :(((

Samsung Galaxy A54

(#3643) burgatshow válasza tiv83us (#3639) üzenetére


burgatshow
veterán

De igen pontosan. Sportos, elegáns, gyors és nagyon kényelmes. Volt alkalmam egy ilyenben ülni, és hát über alles... :)

(#3644) Cicero válasza burgatshow (#3635) üzenetére


Cicero
őstag

Véletlenül sem akarok okítani meg ilyesmi, csak kicsit szeretethiányos vagyok ^.^ De nem hinném, hogy jó hatással van az agyra a 64 óra alvás nélkül + tanulás.. én egy szót nem tudnák megjegyezni.. persze ez én vagyok, egy egyszerű ember.. :DDD

(#3645) neduddki válasza tildy (#3636) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Egyszru mot ahejjezet abaromfiuzemnel csak befojjo vizet kelel felmelegiteni kopasztashol, a kacsak es libak beusznak a csirkek meg egybol megfulladnak szovl aelvezik az eletet:- )))

udv

neduddki

p.s. kar hogy nem ennyir evickes

naluk 2000-oata Szarv-agy /CSorsz arka/ okoz balheket, pedig tobbnyire szaraz labbai slat leht kelni... amugy 2000 ot amar 4-5*zor ballagott ki, de elotte soha a budeos letbe se:- ((( ki eti eszt???


mod: tiv83us: maj dha lesz jogsija es gyakoroja e szep hobbit ragyun hogy mi valo ide ... hat sajna nem ez:- ((((

t|-|om!: hat megis csk aorssz lehet a locsolasi taktikad:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3646) parandroid válasza tiv83us (#3639) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Autó szerepe: nálunk ez lenne az ideális:

[link].

De mocskosul drága a dögje... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3647) burgatshow válasza Cicero (#3644) üzenetére


burgatshow
veterán

Én is szeretet és törödés hiányos vagyok lassan már nem is tudom, hogy mióta.

Ugyanakkor tanulnom is kell ma, mert holnap dolgozat lesz. És felakasztanám magam, ha nem lenne 5 a dolgozat... Az hogy milyen az agynak, az most a legkevésbé tud érdekelni.

peterkeT: És mi a helyzet az alacsonyabb árfekvésű de mégis egyterű dögökkel? Mondjuk egy Chevrolet Tacuma. Ha gondolod, tudok neked róla mesélni mert nekünk is van 1 olyan...

[Szerkesztve]

(#3648) tildy válasza Cicero (#3640) üzenetére


tildy
nagyúr

MErt itt kicsit másról van szó. Koráábban Szolnokhoz közelebb eső szakaszon már magasítottak... De ez nem kiöntés, ez szimplán szivárgás, meg a már említett felnyomott talajvíz, ami a zagyva 20-25 méteres közelsége miatt mégjobban fokozott ... Ha mi is alacsonyabban lennénk, nekünk is ilyennek látszódna minden...

neduddki: Egyébként tényleg nem vicces. Csak közel egy folyó torkolatához érdemes lenne kicsit magasabb gátakat építeni, nagyobb árteret hagyni. Mindketten tudjuk, mitől az a neve a folyónknak ami....
Fura, nálunk, 20 km-re Szolnoktól, 5-8 kilométerre az említett temetőtől ugyanez a folyó azon kívűl, hogy elünti az ártéri erdőt, semmi más komoly gondot nem okoz.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3649) Cicero válasza burgatshow (#3643) üzenetére


Cicero
őstag

De a gyorsaságot hol tudod kihasználni, ha 120km/h-ás max sebesség van az autópályán? ha persze Te még Mo-on laksz... Repülőtéren meg lehet hajtani.. A többiben én is egyetértek :C

(#3650) tiv83us válasza burgatshow (#3643) üzenetére


tiv83us
veterán

Es akar meg egy fel horgaszbot meg 2db kifli is elfer benne ;]
Gyors. 130-150-et egy Ladaval is megyek, nekem ez nem szempont. Ugysem tudod kihasznalni...

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.