Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3101) burgatshow válasza faster (#3099) üzenetére


burgatshow
veterán

Én ez alatt az idő alatt szoktam megejteni a film előtti nagy pisit! ;] :DDD

(#3103) tiv61us válasza Kalandor (#3102) üzenetére


tiv61us
őstag

kerlek: :DDD

''pedig egy valamiben verhetetlenek
meg itt is :D ''

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3104) Xpod válasza burgatshow (#3101) üzenetére


Xpod
addikt

Ha meg esetleg valami ijeszgetős film akkor még a wc-ig se mész. ;]

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3105) LOTR válasza MUŁĐER (#3077) üzenetére


LOTR
addikt

oszt ki a ráknak kell a filipsz?
veszek Panasonicot továbbra is ;)

One Ring to rule them all

(#3106) ladybug válasza Panther (#3089) üzenetére


ladybug
őstag

Kabátok bélése szokott lenni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3107) QuarK


QuarK
senior tag

Most én vagyok botfülű; vagy nagyon büntet az AAC+? Egy 32kbps-esre kódolt zenét (MPEG-4 HE-AAC (Implicitly Signalled), Parametric Stereo, Bitrate: 32041) alig észrevehetően tudok megkülönböztetni egy 128kbps-es MP3-tól... Ennyire jó lenne? :F

(#3108) ngabor2 válasza faster (#3099) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akinek nem tetszik, hogy van ilyen bug (mivel nem lehet kikapcsolni, tehát feature nem lehet), az vesz egy dvb-t kártyát a gépébe, és azon nézi. mármint átvezeti valamilyen madzagon a tévére a zadást, oszt azelőtt tesped. mondjuk ezt is egy elegáncsos mozdulattal falra kenhetik a legújabb hiper-szuper felbontást, csúcs hangot és epres nyalókát ígérő jelátviteli rendszerek, mert azok is érzékelni fogják a megfelelő jelet, és nem engedik a csatornaváltást? vagy eleve a dvb-t kártyákra is akarnak mindenféle gonoszságot építeni majd? (lásd még: fritz chip)

(#3109) tildy válasza tiv61us (#3103) üzenetére


tildy
nagyúr

KEdves, ha van egy fél percnyi időd, reagálj pár pü-mre:)

Bocs hogy közösbe írom,de a végén máég itt hamarabb észreveszed:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3110) Panther válasza parandroid (#3090) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

És miben más? Meg mennyibe kerül, meg hol lehet venni ilyet? Még soha az életben nem hallottam róla...

ladybug: Kabátbélés? Nem azt akarom hogy meleg legyen, hanem hogy kényelmes, finoman puha, mint a Libero meg a gyerek segge a Bepanthen után... :D

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3111) norbiphu


norbiphu
senior tag

Valaki nem tudja hol van fenn az a video amikor Hakkinen autója az utolsó körben elfüstöl (sajnos nem emlékszem melyik nagydíj, de az év asszem '98 volt) és Coulthard viszi be az autóján a boxba? Régebben meg volt de nem találom sajna :(.

Előre is köszi,
Screammm

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3112) Panther válasza norbiphu (#3111) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

A videót nem tudom hol van, de gondolom ezzel a kis segítséggel már megtalálod: [link] (2001, Spanyol Nagydíj)

Google keresés: ''hakkinen coulthard last-lap'', 5. találat

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3113) Xpod válasza Panther (#3110) üzenetére


Xpod
addikt

Mivel könnyű és puha ezért alkalmas kabátbélésnek is, meg töltö anyagnak is.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3114) gozso


gozso
senior tag

egy gyors kerdesem lenne, ha valaki tud valaszoljon: mennyit bir az ember alvas nelkul? 96 ora az most minek szamit? sok?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3115) burgatshow


burgatshow
veterán

Firefox ext próba :D

Királyosan müxik! :D

(#3116) barnam_ válasza gozso (#3114) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sztem az emberi tűrőképesség csodákra képes, de ha már 4 napja fenn vagy, inkább feküdj le, mert jót nem tesz a szervezetednek.

(#3117) kraftxld válasza gozso (#3114) üzenetére


kraftxld
nagyúr

ha jol tudom 15 nap körül áll be a halál. :Y

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3118) koxx válasza gozso (#3114) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ezt találtam
Nézzük elõször a kérdés fizikai - ''testi'' oldalát. Egészen 60 órás alváshiányig nem mutatható ki sem az aerob sem az anaerob munkavégzésben semmiféle eltérés! Fõként igaz ez, ha az elvégzendõ munka izgalmas, intenzív.

Más a hatás a mentális oldalra. Az alváshiány hamar érinti az érzékelõ, koncentráló funkciókat. Az eredmények szerint az elsõ 18 órás alváshiány után a érzékelési képesség 20-25%- kal csökken. Amennyiben 42 órán át nem alszunk, újabb 20-25%- os csökkenést észlelhetünk. Ez jelenti hát az igazi problémát. Amennyiben izgalmas, nehezen megvalósítható feladatot kell végrehajtanunk, ezt kevéssé befolyásolja az alváshiány. A gond az unalmas, ismétlõdõ jellegû feladatokkal van. Elfelejtjük felvenni a sisakot, a térdvédõt, duplán bekötni a beülõt - számtalan ilyen alaphibát követhetünk el.

Ráadásul az úgy nevezett ''érzékelt fáradtság'' nõ, azaz mi hogyan becsüljük meg - érzékeljük a teljesítményünket.

A kutatók szerint, ha általában jól alszunk, egyetlen álmatlan éjszaka nem jelent túl nagy problémát. Nyugtasson meg a tudat, hogy ilyenkor fizikálisan tökéletes állapotban vagy, de légy nagyon elõvigyázatos - kissé lassabban tudsz gondolkozni.

Természetesen - ha nagyon akarod - használhatsz altatót. Elsõsorban az ún. benzodiazepinek jönnek szóba, de tudni kell az orvosságoknak számtalan hátránya van. Ha mindenképpen használni akarsz ilyet a versenyek elõtt, próbáld ki már hamarabb, milyen hatással van rád! És ne felejtsd el, a szervezeted nagyon hamar hozzászokik az ilyen jellegû gyógyszerekhez.

(#3119) Xpod válasza gozso (#3114) üzenetére


Xpod
addikt

Ha jól emléxem az emberi agy 5 vagy 6 nap után küldi a vészriadót eszméletvesztés formályában. Én nem kockáztatnék a helyedben.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3120) gozso


gozso
senior tag

ha jol ertem, ideje valami orvos-szeruseget keresnem:(

altatot nem nagyon szeretenek, hiszen akkor nem ulhetek autoba:(


[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3121) burgatshow


burgatshow
veterán

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálok dógozni... :((( De a pénz meg kell és tudom munka nékü' nem naon van zsozsó... :(

(#3122) _Volkovy_ válasza gozso (#3120) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

90 órával alvás nélkül inkább sehogy se ülj autóba..

(#3123) Racecam válasza _Volkovy_ (#3122) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyetértek.
Van olyan altatószer, amelynél nincs hozzászokás.
Nem tudom le szabad-e írni a nevét.
Talán van itt orvos, vagy orvos tanuló a PH!-n, ha igen, majd ő elmagyarázza.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3124) brownus válasza gozso (#3114) üzenetére


brownus
veterán

megkérdeztem anyám és mondja, hogy 9-10 napot, de ekkor már eszmélet vesztés lép fel. ez már a limit, de a 96 óra is sok!!

[Szerkesztve]

pl. altatók: gyógynövényes a 'Valeriana' vagy 'Hova' ezekből 2-3 szem

receptre: 'stilnox' ettől reggel nem lesz kómás

[Szerkesztve]

(#3125) Xpod válasza burgatshow (#3121) üzenetére


Xpod
addikt

Van ot zsozsó munka nélkül is, csak büntetendő. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3126) ngabor2 válasza gozso (#3120) üzenetére


ngabor2
nagyúr

gyógytea? természetes alapú készítmény (Hova)? van egy topik is: [link], ezen belül néhány ajánlat: [link]

(#3127) burgatshow válasza Xpod (#3125) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen de akar a ***** rács mögé kerülni.

Akarom mondani javítóba... :P

(#3128) brownus válasza brownus (#3124) üzenetére


brownus
veterán

de a stilnox-ból elég fél vagy 1 szem!

most olvasok tovább, hogy Neked kellene?? próbálj aludni, a gyógynövényeseket nyugodtan beveheted. de a stilnox is már új generációs altató, nem fogsz rászokni (anyám gyógyszerész)

[Szerkesztve]

(#3129) Racecam válasza brownus (#3128) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Dormicum?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3130) brownus válasza Racecam (#3129) üzenetére


brownus
veterán

asszem az is altató, de most már nem akarom anyámat vissza hívni:) ilyenkor már aludni szokott, de holnap reggel megkérdem milyen a cucc

(#3131) Racecam válasza brownus (#3130) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jó cucc, tiszta! ;) :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3132) Loretto válasza Racecam (#3054) üzenetére


Loretto
veterán

Parancsolj. A fogalmazás a szerkesztgetés, meg minden cicoma elvette az időmet ill. Pipiét is a BL meccstől (ez csak rám érvényes :D), de szerintem megérte. :)
[link]

Soirée...

(#3133) burgatshow


burgatshow
veterán

Na ciasztok, visszavonulót fújok! :D

(#3134) Bash


Bash
őstag

[link]
Ugye ti is érzitek a fájdalmunkat?

http://bashtravel.com/

(#3135) _Volkovy_ válasza Bash (#3134) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

bizonyám, velőig hatol

(#3136) kraftxld válasza Bash (#3134) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lesz hova exportálni az elhasznált gázáremeléses plakátokat :DDD
Már késő van.. most ugrott be,hogy a gas=benzin odaát :B

[Szerkesztve]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3137) NoLF válasza Bash (#3134) üzenetére


NoLF
addikt

~600 ft ~4lityi benzinért? szegény amerikaiak... nem is tudom hogy tudják megengedni maguknak hogy továbbra is kocsival járjanak...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3138) QuarK válasza gozso (#3114) üzenetére


QuarK
senior tag

Az alvás alatt szoktak a szerveid ''pihenni'', főleg az agyad; ilyenkor minden (hogy PH! arculatba illők maradjunk) reboot-ol... Ha nem alszol, akkor túlhajtod a dolgokat; majd azok szépen sorjában, mint a dominó-sort mikor elkezd borulni egymás után, bedobják a törölközőt... Általában 10 nap után zuhansz kómába, majd meghalsz... 4 nap már elég vészes; egész rövid, 1-2 órás elszunyókálásokkal nagyjából szinten lehet tartani a dolgot; de szerintem üsd ki magad valahogy legalább 12-16 órára; és szundíts egy hatalmasat...

[Szerkesztve]

(#3139) rii válasza gozso (#3114) üzenetére


rii
nagyúr

96 óra az ****** sok ....

komolyan mondom, szerintem orovoshoz is menj el, hogy adjon valami bogyót. De ez csak az én véleményem persze,

Mondjuk a birotimus ennyi idő alatt nem tud felborulni, de az elkövetkezendő egy hónapBAN koncentrálj az elalvásaid helyes időbeb történő betartására, és az alvási időkre.

Ez egy jótanács volt csak. Nekem rendszertelen-fekvések-sport kitartó üzése után napi 3 holtpontom lett. Talán most, 1 hónap múltán kezdek visszarázódni valamelyest.
Nem jó a túlhajszoltság, nekem értelmes gondolataim is alig voltak az elmúlt 4-5 hónapban. (most egyesek helyeselnek, persze)

[link] és nézeges át ezt a topikot is, tele van hasznos, megszívlelendő jótanáccsal. Egy kedves ''sorstáram'' nyitotta, egy régi ''ismerősöm'' ... :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3140) tildy


tildy
nagyúr

Van valakinek áthatásról jó jegyzete?

Itt szívok már 3 órája egy kúppal meg egy gömbbel, vetítősíkokkal meg iylesmi, de az istennek se jövök rá hogy kell.
(A kúpot még le tudtam vetíteni, de a körrel már gondjaim akadtak... Nameg aztán vissza, hogy lássam mit is ''metsz ki.
(Elképzelni úgy a legegyszerűbb, mintha egy kúpba beleharapna az ember.. Na ezt kéne leszerkeszteni.......))

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3141) kraftxld válasza tildy (#3140) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Autocad-ben pár perc :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3142) c4-eXp válasza rii (#3139) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

A 96 óra sztem is elég gázos már. Nem akarok senkit riogatni, de hallottam már olyat, hogy gyenge szervezetű embereknél ennyi idő után felléphet spontán szívmegállás. Ha jól tudom, a rekord ébrenlét valami 10-11 nap. Utána a faszi egy hónapon át depressziós volt.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#3143) Panther válasza tildy (#3140) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

A kúpba nem harapni kell, az a popóba megy...

... :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3144) rii válasza Panther (#3143) üzenetére


rii
nagyúr

a kis pajzán ... nézzenek oda ... milyen szófordulatokat használ egy hölgyhöz címzett postjában ....

pées: ... ;]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3145) kraftxld válasza tildy (#3140) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Valami ilyesmire gondoltál?
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3146) fokukac válasza Panther (#3143) üzenetére


fokukac
nagyúr

mint anno az egyetemen az analízis-korrepetáló tábor reklámja :
''próbáltad már analban?'' :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3147) tiv61us válasza tildy (#3109) üzenetére


tiv61us
őstag

szivem, vasarnapig elni sincs idom

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3148) ngabor2


ngabor2
nagyúr

rohadék öngyilkos hajlamú csigák. békésen tekerek a bicikliúton (délelőtt 3/4 6), erre az út széléről dugovics tituszként hangtalan üvöltéssel a gép elé vetik magukat. én meg nem tudok mit tenni, áthajtok rajtuk, amit egy hangos reccsenéssel nyugtáznak. még szerencse, hogy nem terrorista hajlamúak, mert akkor bombával a testükön ugranának elém.

(#3149) Loretto válasza ngabor2 (#3148) üzenetére


Loretto
veterán

Azt hittem el is taknyoltál... ;] ;)

Soirée...

(#3150) ngabor2 válasza Loretto (#3149) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én nem, ők viszont keményen. azért furcsa lenne, ha egy ilyen kis nyálkás puhatestű miatt a 95+17kg guruló cucc eltaknyolna...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.