Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 28 [No Chat Plz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) tiv83us


tiv83us
veterán

Nah elindulunk eletem elso operajaba... Ha tobbet nemjovok, akkor az azt jelenti hogy elaludtam az eloadasonl es akkor a Kidus csalad kivonszol Gyor foterere, kifeszit egy keresztre, megdobal dardakkal es par nap mulva engem is felpisloghattok a feher falra...
Sounds good doesn't it ? :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#352) VladimirR válasza tiv83us (#351) üzenetére


VladimirR
nagyúr

basszus! mikor indul vonat gyorbe? es onnan hogy jutok el a foterre? es hol van utkozben dardabolt?

(#353) parandroid válasza tiv83us (#351) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez is a lánykérési ceremónia része náluk? OMG. Megéri a csaj?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#354) Kidus


Kidus
őstag

Na shush gyerekek :D
Nekem se a kedvenc elfoglaltságom, de hát a család az család. Vannak előnyei is. Pl. utána a finom vacsi :P

Assuming Control

(#355) parandroid válasza Kidus (#354) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Utána nem a vacsit várja majd szerintem. :DDD Egyébként amikor a Firefoxotokra azt mondtam, hogy az Opera jobb, nem egészen így gondoltam... :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#356) VladimirR válasza parandroid (#355) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ehh, meg ilyen szar poent, legalabb jarnal utana a dolognak
kidi pl avantborzert hasznal, es ez a bugroka annyira megkavart, hopgy elsore nem is esett le....

szerk.: jo, tudom, nem feltetlen a poen szar, de a masik lehetoseg (a viccmester balfasz) szemelyeskedes lenne, es ban-olnatok

[Szerkesztve]

(#357) tiv61us válasza tiv83us (#351) üzenetére


tiv61us
őstag

en annak idejen anyadert megettem 13 tanyer borsolevest nagyanyad foztjebol, szolid egy este, egy kis kornyika ehhez kepest....

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#358) parandroid válasza VladimirR (#356) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kidit nem is figyeltem mit használ, csak azt, hogy mennyi tab-je van nyitva. Különben is túl nagy volt a monitorja, nem láttam át egyszerre az egészet. Tiv viszont firefoxol. Ez tuti. Ha meg elsőre nem esik le, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy a poén szar.

Tiv Sr.: érdekes próbája a férfiasságnak. Különösen a borsó utóéletét tekintve... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#359) MarKoo válasza tiv61us (#357) üzenetére


MarKoo
őstag

Hát ez kész... :DDD Szerintem is szerencsés a fiad, más keményen megszenved valakiért, nemhogy itt opera... Nembaj, egy csokor vörösrózsa csodákra képes. :B

(#360) tildy válasza tiv61us (#357) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát igen. Ha akettő közül kell választani , lehet én is az operát választanám:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#361) tiv61us válasza tildy (#360) üzenetére


tiv61us
őstag

szivem, sutsz nekem egy langost es veszem is a gyurut:)
se opera, se firefox vagy mi, de most megint megyek a mekibe reggelizni es no cset pliz, ott van a cimbe vazze:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#362) tildy válasza tiv61us (#361) üzenetére


tildy
nagyúr

Hoppá , hoppá! Mik vannak itt?:B:U Ehh...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#363) parandroid válasza tiv61us (#361) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Néddmán a moderátorpalántát... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#364) Bencom ™ válasza sharpapa (#350) üzenetére


Bencom ™
őstag

faszter mondta, nem erdey_a! huhh, basszus, én is elkaptam ezt a kötekedési kényszert Vlad-tól? :F ehhh...

ja igen, Vlad: [Moderálva. - peterkeT]

[Szerkesztve]

(#365) ladybug válasza tildy (#362) üzenetére


ladybug
őstag

Ne mondd, hogy nem hízelgő ez a szívednek. :) Igent nem muszáj mondanod.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#366) Pacák válasza Bencom ™ (#364) üzenetére


Pacák
senior tag

A furcsa rövid u. :)
Szerk.:
Basszus, fertőző. :DDD

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#367) hummerdikk válasza parandroid (#363) üzenetére


hummerdikk
őstag

Volt kitol tanulnia ;]

Oregebbik Tiv: Olyan rossz volt a kaja? Mert ha jo volt akkor en inkabb azt valasztom mint az operat....

(#368) MarKoo válasza Pacák (#366) üzenetére


MarKoo
őstag

Pff. Muszály vólt neki megmondani, hogy a fúrcsa az rővid u? :DDD

(#369) Pacák válasza MarKoo (#368) üzenetére


Pacák
senior tag

Bocs, nagy titkot mondtam el? :DDD

Nuclear launch detected

(#370) tildy válasza ladybug (#365) üzenetére


tildy
nagyúr

Dehogynem az:) Bár kicsit meglepődtem:) Amúgyis mi lesz akkor a múltkori feketével? ;] (gonoszkodás on/off)
Szívesen sütök bárkinek bármikor lángost, de egyelőre ha lehet , még nem gyűrűért cserébe:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#371) parandroid válasza Pacák (#369) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, csak ez valaki más szövege...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#372) Bencom ™ válasza MarKoo (#368) üzenetére


Bencom ™
őstag

vájá, és a muszáj? na jó, nem tudhatok én se mindent, nyelvtanból csak négyes vagyok :DDD de úgyis azt mondom, h csak elgépeltem :P mert a hosszú ú-t láttam meg hamarabb

PeterkeT: igaz, de most nincs itt Gambit, h szóljon, uh valakinek el kellett mondani, h két perc múúúúlva elfelejtsem, és megint elírjam :DDD

Márk: mire szerkezstek, már leírtad... Moderátornak nincs MOD gomb?? (ezt ki is mondta? azt nem tudom, de parcinak mondták, ez biztos :DDD)

[Szerkesztve]

(#373) MarKoo válasza Pacák (#369) üzenetére


MarKoo
őstag

Számomra nem, de lehet hogy valaki nagyon meg fog döbbenni. :DDD

(#374) ladybug válasza tildy (#370) üzenetére


ladybug
őstag

Pont az a lényeg, hogy meglepetésként érjen. ;) Úgy a legjobban hatásos.
A lángost meg bármikor megsütheted. Ha neki nem kell, majd mi megesszük.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#375) _Petya_ válasza MarKoo (#368) üzenetére


_Petya_
őstag

A muszály pedig pontos j...

szerk: már írták előttem...

Petya

[Szerkesztve]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#376) MarKoo válasza Bencom ™ (#372) üzenetére


MarKoo
őstag

Van MOD gomb, de azt sokkal jobban szeretjük sunyi, és alattomos módon használni néha-néha. ;)

_Petya_: Azthittem mindenki érteni fogja. Én tudok helyesen írni, de abban a mondatban igyekeztem mindent hibásan írni. ;)

(#377) parandroid válasza _Petya_ (#375) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Látom többeknek upgrade-re szorul az iróni-a-meter-ük. :P

MárK: azért neduddki jobban csinálja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#378) Bencom ™ válasza MarKoo (#376) üzenetére


Bencom ™
őstag

az nem BAN feliratú, amire most gondolok, hogy gondolsz? :DDD

jah, nem, igaz, hát ti úgy tudtok szerkeszteni, hogy nem figyel ott alul a szerkesztve felirat...:U hát úgy könnyű :DDD

szerk.: jaja, hejjjessiráss rulezZ! :DDD

[Szerkesztve]

PeterkeT: de ő mindíg úgyanúgy írja az adott szót, meg hát aki elég rejtőt olvas, egy idő után megszokja ;):DDD

[Szerkesztve]

(#379) tildy válasza ladybug (#374) üzenetére


tildy
nagyúr

Táborban sütünk majd?

Peterket: akkor te nem kapsz:P

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#380) ladybug válasza tildy (#379) üzenetére


ladybug
őstag

Persze. És lehet, hogy gyűrűt is sütünk bele... Valakinek csak a torkán akad. ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#381) MarKoo válasza parandroid (#377) üzenetére


MarKoo
őstag

Oké, akkor meghagyom neki. Most pedig nagy örömömre és bánatomra egyaránt, távozok a virtuális világból egy röpke 30 percecskére. Relax... :DDD Drukkoljatok! ;]

peterkeT: Akkor nekemadod a részed? :P

(#382) Bencom ™ válasza ladybug (#380) üzenetére


Bencom ™
őstag

vagy éppen kiveszi, és olyan hatalommal fog rendelkezni, hogy ihaj, és leforgatják róla a gyűrűkura 4-et, a gyűrűt megsütik címmel :DDD

(#383) parandroid válasza ladybug (#380) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

[Flém] Utálom a lángost. [/Flém]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#384) kymco válasza _Petya_ (#375) üzenetére


kymco
veterán

Nekem fel sem tünt... muszály muszáj.... :)

www.refujvaros.hu

(#385) Bencom ™ válasza parandroid (#383) üzenetére


Bencom ™
őstag

[re flame]brr, azt én is pedig régen szerettem... valűszínüleg akkor utáltam meg, mikor rászoktam a palacsintára... a lángos egy dúrván elrontott palacsinta, akkor meg minek egyem? :U:DDD[/re flame]

u.i.: k*rva influenzaaaa!!! pont hétvégére betegszem le :( megyek leápoltatni magam valami nővel :)) Byez!

[Szerkesztve]

(#386) ladybug válasza parandroid (#383) üzenetére


ladybug
őstag

A tiédbe már nem teszek. Erre külön figyelek. egyszer elég volt. Többször meg ne merészeld. ;]

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#387) tildy válasza Bencom ™ (#385) üzenetére


tildy
nagyúr

Köze nincs a palacsintához.Egyrészt kell bele élesztő. MEg múgyis te palacsintára mikor raksz tejfölt, fokhagymát meg sajtot?:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#388) ladybug válasza Bencom ™ (#385) üzenetére


ladybug
őstag

Az influenzára talán mézes tea, Coldrex vagy vmi ilyesmi a jó. Ezt magadnak is meg tudod csinálni. ;] Igazán nem olyan nehéz...

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#389) Kephamos válasza tildy (#387) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem csak édes palcsinta van, hanem mindenféle húsos is. Azokra lehet, hogy lehet tenni.

Bencom: Akkor ez azt jelenti, hogy hétfőn nem jössz suliba? Mert beszélni akarok veled.

(#390) VladimirR válasza Bencom ™ (#364) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na, akkor nezzuk szepen, sorban:
-nem faszter, hanem faster
-aladar-ra celzott Sharpapa, majd legkozelebb figyelni fog, es a Te kedvedert odairja, hogy celzas (mert ugye aladar mondja folyton, hogy egy kotozkodo fasz vagyok)

''eltelt két év, nem tudnál valami frissebbet elővenni''
-ne hazudj => Bovebben: [link] ket eve megcsak regisztralva sem voltal a forumra (téem nelkuli Bencom is 2004-04-24 17:45:00 idoponttal regisztralt)

''ez szerintem már több, mint lejárt lemez, ez inkább téged minősít''
-nem ertem miert engem minositenek ezek a topic-ok => Bovebben: [link], Bovebben: [link], Bovebben: [link]
-ha nem lenne eleg, ezek is Teged minositenek, hiaba tobb, mint egy honaposak (es tovabbra sem ertem, ezek miert engem minositenek) => Bovebben: [link], Bovebben: [link] (a teljesseg, igenye nelkul)
-de hogy meglegyen a Te akaratod, itt egy alig egy hetes post is => Bovebbben: [link]

''és azért mert te mindenkivel leállsz kötekedni, Te miért hiszed azt, hogy nagyobb leszel tőle?''
-miert? nagyobbnak kellene ereznem magam tole? egyszeruen arrol van szo, hogy elmondom, hogy nevetseges, amit muvelsz: multkor leszolsz, hogy hozzad se szoljak, most meg itt sirankozol, hogy jajj, nem emelunk pajzsra, amiert leirtal valamit

''nem fúrcsa ez? még Gambit is békénhagy azh utóbbi időkben hálistennek, akkor te miért nem tudsz??''
-nem, nem furcsa (nem azert rovid u, mert ekezet nelkul irok) - jah, Gambit meg ritka venbdeg errefele, altalaban abbol latni, hogy megint PH!-zik, hogy beszolt neked (akartam hivni, de jelenleg is offline msn-en)

tovabba:
''ne hogy azt hidd, hogy rád akarok hasonlítani, nem akarok egy hatalmas parasztot példaképnek...'' - ez a parasztozas is engem minosit?
''...és ezt ne vedd személysekedésnek!'' - vagy ez a gerinctelenseg, hogy vallani sem mered?

valamint oszinten kerlek, meseld mar el nekem, hogy miert is engem kellene, hogy minositenek a fenti linkek? mert komolyan nem ertem
szerintem nem kellene eroltetned ezt a ''beszologatos'' stilust, foleg azok utan nem, hogy elsore sem azt az eredmenyt hozta, amit vartal (ha jol sejtem azt vartad, hogy suru kussban maradok majd

na, hirtelen ennyi, most megyek ebedelni, addig hisztizz kicsit, majd irok meg

(#391) hummerdikk válasza VladimirR (#390) üzenetére


hummerdikk
őstag

Szep az tuti, jo hosszu! ;]

(#392) Bencom ™ válasza tildy (#387) üzenetére


Bencom ™
őstag

kinézetre olyan, ízre rosszabb... de raktam már tejfölt palacsintára, sajtot is, és tök jó, de hagymát még nem...

Ladybug: de az mégiscsak jobb, ha mindezt egy nő adja, nem? :)) az már eleve gyógyító hatású :))

Vlad: egésségedre, amiket beszúrtál, a felét nem értem, h mi köze van ahhoz, amit elé írtál, de te tudod (mert én nem) de biztos igazad van, most nincs kedvem veszekedni egy [moderálva - peterkeT]-vel, mert beteg vagyok, és nem akarok az idegességtől még jobban lebetegedni, mellesleg a barátnőm épp most keresett fel MSN-en, uh ha nem bánod, nem veled töltöm el az időmet, remélem megbocsájtod ;)
mellesleg faszter. fonetikus írásról hallottál már?

hummer: sharpapa azt mondta, találkoztam veled a csokiban, és nem köszöntem rád! én erre egyáltalán nem emléxem, ha volt ilyen, akkor bocsi!

[Szerkesztve]

(#393) Bencom ™ válasza Kephamos (#389) üzenetére


Bencom ™
őstag

megpróbálok menni, de nem ígérhetek semmit, most h a barátnőmmel beszélgetek, egyből jobban érzem magam (látod, ladybug? :)) ) de ki tudja mi lesz, ha megy el? :F majd ha leszek, akkor beszélünk, ha meg nem leszek, akor valszeg nem megyek suliba, mert beteg vagyok ;):DDD

jah, és Vlad: én nem szoktam hazudni, esetleg tévedek, de nem hazudok, leszokhatnál erről a [moderálva]dumáról! ;) RGB-nél is [moderálva]ság volt, de én meg nem is vagyok vele egyszinten szerintem ;) mellesleg két hónapot tévedtem, nagy cucc :U

[Szerkesztve]

[Moderálva by peterkeT.]

(#394) VladimirR válasza Bencom ™ (#392) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''egésségedre, amiket beszúrtál, a felét nem értem, h mi köze van ahhoz, amit elé írtál''
-Te kerted, hogy linkeljek - linkeltem (egyebkent a celja az volt, hogy ravilagitsak, mennyire nincs neked itt helyed)

''most nincs kedvem veszekedni egy hülyével''
-megkerhetlek, hogy a szemelyeskedest fejezd be? persze ertem en, hogy ha szorul a hurok, es nem tudsz mast irni, meg mindig ott a lehetoseg, hogy leparasztozol, lehulyezel, esetleg majd meg anyazol is kicsit

''mellesleg a barátnőm épp most keresett fel MSN-en, uh ha nem bánod, nem veled töltöm el az időmet, remélem megbocsájtod''
-na, ez a nap vicce, ha lenne baratnod, es valoban epp most keresett volna fel, nem hiszem, hogy itt erolkodnel, hogy probalj megmenteni valamit abbol, amirol azt hiszed, hogy a forumbeli ''tekintelyed'' maradvanyai

''mellesleg faszter. fonetikus írásról hallottál már?''
-azok utan, hogy eddig nem lattam volna, hogy akar egyetlen nevet is tisztessegesen irsz le (vlad, hummer, etc...), nem igazan fordult meg a fejemben, hogy ezesetben tobbrol lenne szo, mint nemtorodomsegrol

tovabba: ismet megkerlek, hogy a fentebb leirt kerdeseimre valaszolj (lehetoleg szemelyeskedes nelkul)

(#395) VladimirR válasza Bencom ™ (#393) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''én nem szoktam hazudni, esetleg tévedek, de nem hazudok''
-nos, a helyzet az, hogy innen nezve hazudtal, hogy jobb szinben tunj fel - az, hogy te ezt minenk nevezed, a maganugyed (legkozelebb az ilyen helyzetet elkerulendo nezz utana a dolgoknak, mielott leirsz valamit)

''leszokhatnál erről a parasztdumáról!''
-latom, szemelyeskedes nelkul meg mindig nem megy, ehhez fogadd kulon gratulacioimat (mellesleg leghamarabb akkor fogok leszokni a ''ne hazuggy'' mondatomrol, amikor vitapartnereim (mar amelyiket lehet igy nevezni) leszoknak a sorozatos, oket jobb szinben feltuntetni probalo tevedesekrol)

''RGB-nél is parasztság volt, de én meg nem is vagyok vele egyszinten szerintem''
-na, ezt fejtsd mar ki, hogy jon az egeszhez? ha en felhozok valamit ellened, akkor szaralak vagyok, engem minosit, de te persze johetsz mindenfelevel? (amirol nem is vagom, hogy mi akar lenni, igy hirtelenjeben, megkoszonnem, ha nem csak a levegobe beszelnel)

''mellesleg két hónapot tévedtem, nagy cucc''
-na latod, mar megint hazudsz (jo, tudom, tevedsz) - a ket evet a banolasodra vonatkozoan mondtad, a ket honap tevedes meg legfeljebb a regisztraciodra helytallo

tovabba a kerdeseimre meg mindig nem valaszoltal (jo-jo, megertem en, hogy nehez, ha sarokba szoritanak)

(#396) Lord Zero


Lord Zero
addikt

hm, megszűnt a ring-topik..?

nem, mindegy

(#397) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Néhány kérésem lenne az iméntiekkel kapcsolatban.

1. Személyeskedést és egymás sértegetését kéretik befejezni. Az eddigieket moderáltam, többet pedig nem szeretnék látni, mert innét már egész postokat fogok törölni.
2. A továbbiakban jobban örülnék, ha átfáradnátok a Ring topikba, látom van mit megbeszélnetek. Az Offtopicban ez kicsit off, akármilyen furcsán is hangzik ez, remélem belátjátok.
3. Kérném a nyíregyházi kollégákat, hogy a heti napirendjüket és találkáikat privátban beszéljék meg (ajánlom az MSN-t vagy a privát üzenet küldést), esetleg a nyíregyházi topikban, ott ez már úgyis rendszer.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#398) VladimirR válasza Lord Zero (#396) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, csak mikor azt mondom valakinek, hogy ''a ringben folytassuk'', akkor altalaban elintez annyival, hogy ''jajj, nem akarok en vitazni'', ami magaban nem is lenne baj, ha nem lenne hatalmas alszentseg (majdnem azt irtam, hogy faszsag), hisz elotte epphogy anyamat nem szidta (volt amr ra jopar pelda)
majd, ha a vitapartnerem felno addig (nem csak a jelenlegi konkret esetrol beszelek), es kezdemenyezi, hogy foltassuk mas uton, akkor sziveseneleget teszek a keresenek (bar nem kulonosebben szeretem pl privat uzenetekben intezni, mert akkor paran ugy erzik, moderator hijjan mindent lehet (es mar majdnem olyan alpari stilusban irniak, mint en szoktam itt, az OT-ban))

(#399) Lord Zero


Lord Zero
addikt

az egyik legzseniálisabb kompozíció, amit láttam (hallottam): [link]
sajnos még 2mbit mellett is beszaggat néha (de második lejátszás már oké)

nem, mindegy

(#400) hummerdikk válasza Bencom ™ (#392) üzenetére


hummerdikk
őstag

Pedig egy husos, sajtos, ujhagymas palacsinta (ami nem edes hanem inkabb sos) az fincsa tud lenni!
Igen volt! Mikor voltal bent beszelni Hedivel akkor, de semmi gond. En mar tultettem magam azon, hogy haragudjak rad. Hulyek voltunk oszt kesz. Ti meg Vladival hagyjatok mar abba!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 28 [No Chat Plz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.