Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jym


Jym
tag

A Corsair memóriamoduljairól mindig az volt az álláspont, hogy Q..a jók, de ehhez mérten elég drágák is. Namost böngészgetve a SuliNet-es árlistát, feltünt benne a 256-os modul 13e Ft-os áron. Ez nem sokkal több, mint a többi (Samsung, Hynix, hasonló olcsóbb típusok), föleg adóvisszatérítéssel.
Találkoztatok már ezekkel a modulokkal? Hogyan lehet, hogy ilyen kevésért mérik ezeket?
:(

Jym

(#2) mormota


mormota
senior tag

ha már sulinetben akarsz vmit veni, akkor minimum 60e-ért kell, hogy legyen vmi visszatérítésed, mert 60e fölött fizetnek csak vissza. az alatt neked kell állni minden egyes pennyt. 50% önerő de csak 60e fölötti vásárlás esetén

Illusztrálok, tehát vagyok

(#3) szucsi válasza mormota (#2) üzenetére


szucsi
őstag

de a hatvan rugót nem egy tételben kell teljesíteni.

Ha 3 boltben vásárolsz összesen 60 rugóért az év során, szerintem ugyanolyan jó.

(#4) Jym


Jym
tag

A SuliNet dolog úgy műxik, hogy amit ilyen cimkével veszel (kicsit drágábban), annak az árából 50 % adójóváírást kapsz, az összegtől függetlenül. A 60e Ft azért határ, mert annál többet nem igényelhetsz vissza, bármennyit is költesz.
Engem igazából a SuliNettől függetlenül, az olcsó Corsair ramok érdekelnek, hogy ezek mitől ilyen (relatív) olcsók.

Tudja valaki a magyarázatát?

:(

Jym

(#5) L3zl13 válasza Jym (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A Corsair-nek nincs véletlenül valami value szériája? Mint a Kingstonnak pl...

A Kingston value pl szintén jó, de tuningot ne várj tőle.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) erdoke válasza L3zl13 (#5) üzenetére


erdoke
titán

Van Corsair Value is, valsz ez van ''olcsón'' SuliNetben.

A legjobb aláírás a héten

(#7) Amigo78 válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Amigo78
senior tag

de van:
CORSAIR VALUE SELECT 256 MB PC3200 CL2.5 DDR - 10860 (13575) élettartam


(#8) X@b3e válasza mormota (#2) üzenetére


X@b3e
addikt

LOL Hülyeség!! Minden után visszakapod az ára felét, csak a visszakapott összeg nem lehet több, mint 60k

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#9) Aruns válasza X@b3e (#8) üzenetére


Aruns
csendes tag

Ez igy van, minden utan visszakapod az ara felet, max 60 ezer forintot (erdekes, hogy milyen regota van sulinet, de sokan meg mindig nincsenek tisztaban a legalapvetobb szabalyaival sem)

(#10) Jym


Jym
tag

Annyit sikerült kiderítenem, hogy ez egy ''Value SeLecT'' nevű széria, a Corsair honlapján is megtalálhatók. Érdekse, hogy ahol én vettem (Debrecen), ott a SuliNetes változat olcsóbb volt, mint a sima (bár csak pár száz Ft-tal).
Tesztelni még nem tudtam, de állítólag ezek tuning szempontjából gyengék, tehát nem igazán lehet őket túlhajtani, bár ez nem is feltétlenül fontos, a stabilitás nameg az élettartam-garancia sokkal lényegesebb!
:DD

Jym

(#11) Jym


Jym
tag

Érdekes, nem érdekse...

Jym

(#12) MrCsiT válasza Jym (#11) üzenetére


MrCsiT
addikt

Azért némi húzhatósági eredmény érdekelne, ha lennél kedves :D
(mert én is filózok a Corsair és a jól teljesítő Geil között..)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#13) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Hát, ezek után nagy eredmény aligha lesz(ez a típus van SeX-ben, DEPO szerint) :
Bővebben: link

[Szerkesztve]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#14) HunChris


HunChris
senior tag

Corsair Valuecelect 512MB/400
VS512MB400

csak 333-on: CL2, 2, 3, 5
:(

A gagyi Infineonom CL2, 2, 2, 5 és így 3-10%-kal gyorsabb.

húzni nem húztam, nem volt időm....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.