Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nyomtatóport átalakító usb-re (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Manitou


Manitou
addikt

Nővéremék régi gépükhöz(366 pékető) akarnak venni egy nyomtatót, ami USB-s, de az alaplapon nincs usb port. Nem tom hogy létezik-e olyan átalakító amit a paralel portra dugva USB-t rá lehet rakni és működik is , csak persze gondolom, nem olyan gyorsan, mint ha USB-s lenne. Szóval ez lenne a kérdés, hogy létezik -e ilyen átalakító?? És mi pénzbe fáj sac/kb? :)

(#2) dain válasza Manitou (#1) üzenetére


dain
tag

szerintem ezt elektronika nélkül nem úszod meg, úgyhogy biztos benne lesz pár ezresbe, de közelebbit nem nagyon tudok mondani..

lehet azzal járnának a legjobban, ha vennének egy pci-os usb vezérlő kártyát, 2-3K és van 4 db usb 2.0 portjuk..

my days are darker than your nights..

(#3) Ferger


Ferger
tag

Nekem is volt ilyen gondom egy havernál, és a szaküzletben is a PCI-os USB-kártyát ajánlották. Hatalmas előnye, mint az előttem szóló is írta:
Így megmarad a párhuzamos port, és lesz 2-4 USB csatlakozód.

Ha Isten a harmadik napon teremtette a Napot, a Holdat és a csillagokat, hogyan mérték az első két napot?

(#4) Manitou válasza dain (#2) üzenetére


Manitou
addikt

Csak az a baj, hogy én már alig merek nyúlni ahoz a géphez, akkora egy rakás sz@r, fagy össze vissza, egy játék se megy rajta , szó szerint, és hát ha vennék bele egy ilyen PCI-os USB cuccost, és nem működne, akkor engem basznának le:(,jobb lenne valami manuális megoldás. De lehet gépcsere lesz alaplap+proc , aztán már ilyen kártyát se kell venni.

(#5) LukE válasza Manitou (#4) üzenetére


LukE
veterán

van kulso lpt<->usb atalakito, keress ra, ahol biztosan van, az a chipcad.hu, bar ok csak nyers elektronikat aruljak asszem.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nyomtatóport átalakító usb-re (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.