Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14936) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Canonnál a B203-as hibakód mit jelent?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14940) tylerddd válasza lao (#14938) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi a tippet! Esetleg még valaki B203-as hibakódról valamit?!

Csak azért kérdem, mert amikor nekem volt B200-as, akkor itt az egyik fórumtárs konkrétan meg tudta mondani, hogy az fejhiba és kuka/csere/tisztítás kell neki.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#17327) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!
Van egy MG6650-es nyomtatónk ami B203-as hibát szokott produkálni de mindig sikerült megoldani így [link]
Próbáltam vele nyomtatni majd az előkészítés közben fogja magát és kikapcsol. Ilyenkor vissza sem lehet kapcsolni csak ha áramtalanítom egy ideig. Utána bekapcsol de megint kikapcsol mielőtt elkezdené a nyomtatást. Mi lehet a probléma?
Köszönöm

(#17916) evola


evola
senior tag

Sziasztok!

Canon Pixma MG 5753 nyomtató nyomtatófej csere után is B203-as hibát mutat.
Érdemes vele tovább szórakozni vagy dobjam el és vegyek valami más nyomtatót?

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#18163) Vladislav


Vladislav
tag

Sziasztok!

Canon Mg5750 típusú nyomtatóm van, B203-as hibakódot ír ki. Drivert frissíttettem a nyomtatón, azt követően írta ki a hibát. A nyomtatót újraindítottam, a patront kiszereltem, majd vissza, semmi változás. Fejet kell cserélni?

Üdv: Vlad

(#18164) PociAti válasza Vladislav (#18163) üzenetére


PociAti
senior tag

Használd a fórum keresőjét.
B203 hibakód

(#18181) Vladislav


Vladislav
tag

Sziasztok!

Sajnos a nyomtatófej kiáztatás nem járt eredménnyel továbbra is a B203-as hibakódot írja ki a gép (MG5750). Elképzelhető, hogy van valamilyen összefüggés a nyomtató firmware frissítése és a hibaüzenet között? Egy helyen azt olvastam, hogy más is járt így: [link]

A készülék lapolvasóját valahogy nem lehet aktiválni?

Mennyire lehet biztos, hogy a fej ment tönkre? Érdemes [link] ilyen fejekkel kísérletezni vagy inkább kuka? Én speciel környezetvédelmi szempontok miatt a javítás híve lennék, de ha nem nyomtatófej hiba akkor feleslegesen adok ki pénzt egy új fejért.

Debrecenben esetleg szervizt nem tudtok javasolni, vagy nem foglalkoznak ilyen piszlicsáré ügyekkel?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Vlad

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.