Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) thommasson


thommasson
csendes tag

Sziasztok!
adva van egy otthoni hálózat, benne 2 gép. az egyikhez egy nyomtató, míg a másikhoz egy scanner van csatlakoztatva. Mindkettőn XP oprendszer duruzsol. a bibi az, hogy mikor a scannerről rá akarom küldeni a bescannelt anyagot a nyomtatóra (ill. ha csak simán hálózatról akarok nyomtatni), akkor azt nem tudom megtenni :((
Régebben (új oprendszer telepítés előtt) minden rendben működött.. most meg nem megy... a másik gépen, amelyikről hálózaton keresztül akarok nyomtatni fel van telepítve a nyomtató hálózati nyomtatóként (a másikon pedig ugye meg van osztva) LPT1-es porton van, asszem nem is ütközik semmivel (arról a gépről, amelyikhez csatlakoztatva van is csak akkor tudok nyomtatni, ha be van kapcsolva induláskor a nyomtató)

Teljesen tanácstalan vagyok, ha bárkinek bármi ötlete van a probléma megoldására kérem ÍRJON!!!

Köszönettel,
Thomasson

(#2) gaben


gaben
aktív tag

Szerinetm rakd újra az xp-t majd csinálj egy sima hálózati kapcsolatot, nyomtatómegosztással, utána,menni kéne.
A scannerről való kép átküldésénél vérj egy kicsit mert lassú.Nekem is így volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.