Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) akaido válasza gabx76 (#27) üzenetére


akaido
addikt

Ezt a másik suliban tartandó órát már mi is mint Damolész kardját megkaptuk., de még a mi iskolánkból nem kell máshová áttanítani, és ide sem jöttek még így kollégák.
A város más iskoláiban azonban már műxik a dolog.
Engem spec. nem zavarna ha más suliban kellene okítanom az számítástechnikát. Gondolom ez egy nagyobb városban több kényelmetlenséggel jár már ha csak a munkahelyre való érkezést néznénk.
A számítástechnika tanításával kapcsolatban meg most csak annyit, hogy néhány évig hw fejlesztésre való zsé nem várható, azzal a gépparkkal kell meglenni ami van, ami azt jelenti, hogy a legfejlettebb gépeink 3 Ghz-es P4-esek 2 giga ddr sdram rammal, így annyira nem sírok, mikor tudom, hogy van ahol még PI-es vagy korábbi gépek vannak, ha vannak egyáltalján. Az egész suliban az én munkaállomásomon van Core2Duo- proccos gép meg 3 op. rendszer: XP, Vista, Kubuntu Linux. Vannak projectoraink, Interaktív tábláink, így "csak" vigyázni köll a cájgra, oszt hadd szóljon.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.