Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gZoma


gZoma
csendes tag

Hello mindenkinek!
Röviden és tömören a sztorim: amióta ''upgrade''-eltem egy ASUS A8N-E alapú gépre, a korábban tökéletesen, kerio firewall mögött működő p2p szoftverek (revconnect, bitcomet) képtelenek stabil működésre abban az esetben, ha felinstallálom a hw-es firewall-t és active armor-t. Minden driver, BIOS, sőt XP (32 bites) a létező legfrissebb... már sok-sok fórumot böngésztem, de igazi megoldást eddig még nem találtam, azon kívül, hogy ne használjam a hw-es tűzfalat!
Van olyan ember kerek-e világon, akinek fagyás, BSOD nélkül, megbízhatóan működnek a p2p szoftverek az nvidia firewall, illetve active armor használata mellett? Ha igen, plíííz help!
Üdv:
gZ.

(#2) ajuhasz válasza gZoma (#1) üzenetére


ajuhasz
tag

Hi

Ha a Dc++ P2P nek számít nekem megy nekem semmi bajom vele Medium szintre állítottam be ás megy. Egy baj hogy nem magyar :)

na bye

(#3) Steven válasza gZoma (#1) üzenetére


Steven
addikt

1., van már ilyen topik tuti hogy zárják
2.,van létezik kb 1 napja jött ki új driver hozzá és pont ezeke és hasonló inkompatilítási hibákat javítanak benne
[link]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) gZoma válasza Steven (#3) üzenetére


gZoma
csendes tag

A link alatti drivernek kisebb a verziószáma (7.13), mint ami fel van installva (8.22). De azért lecseréltem, hátha-nátha. DE nem, a probléma maradt, néhány perc működés után crash-el a bitcomet és a revconnect is! :(((
egyéb meglátás? a másik fórum elérhetősége is jól esne...

(#5) gZoma


gZoma
csendes tag

oops, közben rátaláltam az említett topicra, legalább ott is feltehetem a kérdéseimet :)
[link]
gZ.

(#6) gZoma


gZoma
csendes tag

megoldva, zárható!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.