Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gefi


gefi
csendes tag

Sziasztok!

A laptop-om (Portocom Multimagic) TFT monitorja érdekes jelenséget művel. A bekapcsolás után röviddel (változó időszak 10-50 másodperc) kikapcsol úgy, mintha kikapcsolták volna mödgötte az ''égőt''....vagy pl. lenyomtam volna a képernyő lezárását érzékelő gombocskát.... Gyakorlatilag látszanak az ablakok, de nagyon haloványan.

Korábban is csinálta ezt, akkor rájöttem, hogy ha a áramtalínítom (nem jó most az aksija) és utána ujra indítom minden helyre áll akár napokra is. Most visszont már ezzel a módszerrel sem megy tovább a boot-nál. Tehát a boot-ot még szépen színesben látom, utána egyszerüen mintha 0,1%-ra váltana.....

Ha pl. a monitor lecsukását érzékelő gombot nyomom, amíg a gép be nem lép a windows-ba ..... akkor ezután órákig tudom használni....tehát nem vált át az említett állapotba....

Nos, csak azt szeretném kérni, hogy ha valaki találkozott már hasonló jelenséggel, ossza meg velem a tapasztalatait!

Előre is köszönöm!


GeFi

(#2) gefi válasza gefi (#1) üzenetére


gefi
csendes tag

Lécci , valaki, ....vagy ez ennyire különleges probléma???

GeFi

(#3) Flashy válasza gefi (#2) üzenetére


Flashy
veterán

valószínűleg. szervizt kéne megkérdezni, nekik az a munkájuk. annyit biztos tudni fognak kapásból hogy komoly gond vagy megcsinálható vagy mi ez.

(#4) SzaboZE


SzaboZE
addikt

A háttérvilágításod haldoklik. Vagy a cső vagy az inverter.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#5) NB-Szerviz válasza SzaboZE (#4) üzenetére


NB-Szerviz
csendes tag

Üdv! SzaboZe.. :)

(#6) NB-Szerviz válasza gefi (#1) üzenetére


NB-Szerviz
csendes tag

Én egyszer már találkoztam Multimagicnél ilyen jelenséggel... Megoldottuk. Érdemes szervizt felkeresned.

Topikot zárom, itt lehet folytatni.

[ Módosította: Mate ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.