Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2580) Zotya84 válasza arcitec (#2578) üzenetére


Zotya84
őstag

Lehet. Szóval, a lényeg. Igen, sajnos elég későn vettél meg egy régi típusú licencet, de hát ha akkor jár le, hát akkor... :(

Igen, ha csak két gépre azon az áron továbbra is be tudod szerezni a régi típusú licencet, akkor érdemes lehet bespájzolni belőle - vagy nem, mert a fene se tudja, hogy a régi kulcsokat előbb-utóbb kivezetik-é.

Az hogy a platformfüggetlenségről nem olvastál, szerintem a vásárló és az eladó részéről is lehet figyelmetlenség/inkorrektség. Hisz a) ők nem szóltak már régebben, hogy ezt meg akarják/fogják lépni, amit; b) szerintem a béta megjelenésekor ezt már tudni lehetett, és ugyan utánaolvasással, de kideríthető lett volna.

A tegező szövegek engem rohadtul nem zavar, mivelhogy a magyar oldalon is az angol fordítását használják, azok meg nem szoktak magázódni... :)

Most meg érdemes lehet családban összeállni, ahogy én is teszem, és összedobni az árát az ötösnek - a régi áron így gépenként nekem is kb 4800Ft-ba került egy évi NIS...

Qasam (2577): Igazán nincs mit.

GoodSpeed: Egyébként igen, azt kellett volna tenniük szerintem is. Csak a licencbővülést még mindig lehet, hogy így lehetett a legegyszerűbben menedzselhető módon levezényelni. Pedig szép is lett volna, hogy amikor meg akarom újítani, akkor megkérdezi, hogy mostantól melyik licenc érdekel, mert hogy ezek meg ezek vannak mostantól. De hát azzal foglalkozni kellett volna kicsit többet, mint egy új kulcsgenerátort írni - ami véleményem szerint sokat nem is változott, csak valami apróságban... :W

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.