Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41133696


#41133696
törölt tag

Napokon belül érkeznek a 2012-es Symantec termékek, köztük a Norton Internet Security 2012.

A szoftver kinézete a béta verzió megjelenése óta már ismert. Nagyjából azt is tudjuk, milyen újdonságokat fog tartalmazni. ,,Az új NIS támogatni fogja a Google Chrome-ot, ami azt jelenti, hogy most már nem csak a Windows Internet Explorer és a Mozilla Firefox alatt használhatjuk csupán a Norton Toolbart és az Identity Safe-et hanem Google Chrome alatt is !

Google Chrome & Norton Toolbar Forrás: Greenebola

Fontosabb újdonságok :

SONAR 4
Identity Safe 2.0 (Cloud azaz felhő technológiával)

Download Insight 2.0

Bandwidth Metering

Norton In-Product Support Experience (AutoFix)

Bővebben : What's New in Norton Internet Security 2012

(#2) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Ezt hiányoltam eddig is a nortonból:

"Biztonságos futtatási mód
A gyanús alkalmazásoknak és weboldalaknak egy speciális, izolált környezetet hoz létre, melyben nem tudnak kárt tenni a számítógépben

Ezek szerint most sem rakták bele? Pedig, ha emlékezetem nem csal, akkor szó volt róla, hogy belekerül az új 2012-es verzióba. Amúgy nagyon megszerettem, és elégedett vagyok a NIS 2011-el.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#3) #41133696 válasza bajtokarpi (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

Helló! Tudtommal homokozó nincs, de létezik ingyenes homokozó ha valakinek szüksége van rá : Sandboxie.

(#4) bajtokarpi válasza #41133696 (#3) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Igen tudom, csak a KIS 2011-nél hasznosnak találtam. Szerintem bele fért volna ebbe is. Mind1. Más, tesztelted a 2012-es verziót? Tudsz róla kézen fogható információt, hogy meg üti-e a 2011-es szintjét?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#5) #41133696 válasza bajtokarpi (#4) üzenetére


#41133696
törölt tag

Biztosan feleslegesnek ítélték meg. Nekem például még sohasem volt szükségem homokozóra, mert csak megbízható fájlokat futtatok.

(#6) #41133696


#41133696
törölt tag

(#7) HZoli87


HZoli87
veterán

A legutolsó béta build lett gyakorlatilag a végleges verzió. A kiszivárgott HP OEM verzió már lefrissül a végleges verzióra (19.1.0.28).

(#8) #41133696 válasza HZoli87 (#7) üzenetére


#41133696
törölt tag

No akkor remélhetőleg holnap vagy a hét elején már megkapjuk :C

(#9) Mosanke


Mosanke
senior tag

Sziasztok!
Így, közeledve az új Norton megjelenéséhez, lenne néhány kérdésem.
A jelenlegi telepített NIS2011 magától felfrissít majd a 2012-re vagy nekem kell kattintgatnom a Norton Update Centerre (ma reggeli eredmény), hogy mikor lesz elérhető az új?
Előtte el kell távolítani a 2011-es NIS-t és utána feltelepítem a 2012-est vagy rá lehet telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#10) #78121280 válasza HZoli87 (#7) üzenetére


#78121280
törölt tag

Megtaláltam ezt a kiszivárgott verziót fel is frissítette magát 19.1.0.28 :))
Meg is lepődtem, hogy magyarul is tud. :DD

60 napra aktiválta magát.

Izgatottan várom a hivatalos megjelenést, már csak azért is mert pár hete megvettem egy dobozos NIS 2011 1 év / 3 gép és a NIS 2012 szeretném aktiválni. :DD

(#11) Greenebola válasza HZoli87 (#7) üzenetére


Greenebola
senior tag

Gondoltam :P amikor kiszivárgott nagyon rajta voltam azt láttátok is :DDD rengeteg fórumot olvastam ahol írták ,hogy voltak már ilyesmi dolgok 360 esetén is.
Azt nem tudom ,hogy támogatni fogja-e azt a Letöltő programot amit használsz (el is felejtettem a nevét) régebben nem néztem sajnos mikor tesztelgettem a bétákat.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#12) HZoli87 válasza Greenebola (#11) üzenetére


HZoli87
veterán

Internet Download Manager, biztos hogy nem működik vele a Letöltés Insight, így számomra felejtős a Norton. Pár napja teszteltem a legutolsó bétát, jól teljesített.

(#13) Mosanke


Mosanke
senior tag

(#14) g.gergo válasza Mosanke (#13) üzenetére


g.gergo
senior tag

- Nem fog magától frissíteni.
- Eltávolíthatod, de a 2012 telepítője előtte úgyis megteszi.

(#15) Mosanke válasza g.gergo (#14) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszönöm. :R

(#16) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagyon várom már a végleges verziót, porig fogja alázni az összes többi védelmi progit. :D

Na jó azt azért nem, de igen csak jó vírusirtó, nem igen találtam olyat magamnak amiben megbízok és ennyire minimális is a rendszerterhelése. Kaspersky-ben bízok de az azért egy kicsit jobban terheli a gépet.

Thanos was right.

(#17) TFSi


TFSi
őstag

Az első teszt, igaz lengyelül, de ma már ez nem lehet gond... :DDD

[link]

Nagyon jónak tartom a Nortont, pláne az utóbbi egy évben, de azért KIS-t használok, persze nem azt mondom, hogy örökké azt fogok... :D

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#18) bubogabor válasza TFSi (#17) üzenetére


bubogabor
tag

Megvan a vegleges magyar nekem akinek kell irjon

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#19) #41133696 válasza HZoli87 (#12) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos én leginkább az Operát hiányolom ...

(#20) HZoli87 válasza bubogabor (#18) üzenetére


HZoli87
veterán

Szerintem egyszerűbb, ha ide belinkeled. Persze csak akkor, ha megbízható forrásra mutat. ;)

(#22) bubogabor válasza HZoli87 (#20) üzenetére


bubogabor
tag

megbizhato hidd el hivatalos helyrol van

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#23) HZoli87 válasza bubogabor (#21) üzenetére


HZoli87
veterán

Symantec/Norton szerverre gondoltam, ahonnan te letöltötted.

-----

5 percig szerkesztheted a hozzászólásodat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) bubogabor válasza HZoli87 (#23) üzenetére


bubogabor
tag

Igen onnan csak feltoltotem a multiuploadra onnan gyorsan lejon pl megauploadrol

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#25) #41133696 válasza bubogabor (#24) üzenetére


#41133696
törölt tag

És akkor miért nem lehet direktbe belinkelni a Norton szerveréről??

(#26) HZoli87 válasza #41133696 (#25) üzenetére


HZoli87
veterán

Én se értem ...

(#27) #41133696 válasza HZoli87 (#26) üzenetére


#41133696
törölt tag

Főleg, hogy a Symantec szerverei nem arról híresek, hogy lassan jönne róla lefele a cucc...

(#28) bubogabor válasza HZoli87 (#26) üzenetére


bubogabor
tag

feltettem a hp om kiszivargott vezziojat beleptem a norton a accountomba es onnan letoltottem a nis dowloadert es avval telepittettem aki nemhiszi hogy ez vegleges ne toltse le

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#29) #78121280 válasza HZoli87 (#23) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hmm hmm.

[link]

[link]

:DD

(#30) ollie válasza bubogabor (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Legközelebb csak a hivatalos szerverről linkelj ilyet!

***

(#31) ƵøŁĭ válasza #78121280 (#29) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

2012 az igen :) hamarosan gondolom elérhető lesz a hivatalos oldalon is.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#32) egykori


egykori
őstag

Amíg ITT vagy ITT el nem dördül a start pisztoly, addig felesleges egymást hülyíteni, mert úgy sem lesz mindenki számára legális és megbízható letöltés.
A linkelt helyeken is reszketnek már a userek a 2012-es NIS-ért, és ezért abban a pillanatban, amikor elérhető - jelzik számukra!
Ráadásul - mint a fentiekből látszik :U - csak megrovást kapunk a gyerekes türelmetlenség miatt.

(#33) ertz


ertz
aktív tag

[link]
Itt már meg lehet venni a NIS 2012-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) Fire/SOUL/CD válasza ertz (#33) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Bocs, de én a linkelt oldalon csak 2011-es termékeket látok...

egykori
Hát az ilyen fájlmegosztós verziók belinkelését eddig sem engedték meg, főleg úgy nem, hogy a termék hivatalosan még meg sem jelent.
Az a 90 napos trial változat (OEM), az létező/eredeti termék, csak épp nem publikus, mert kizárólag OS-el előtelepített gépeken/gépekhez mellékelik...
Ha a Symantec is kiadja a 2012-es termékét, akkor az várhatóan 15-30 napos trial keretében fogja tenni (eddig legalábbis így tette)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#35) ertz válasza Fire/SOUL/CD (#34) üzenetére


ertz
aktív tag

[link] - itt is csak 2011-est látsz? :)

(#36) HZoli87 válasza ertz (#35) üzenetére


HZoli87
veterán

"Sorry! Your order cannot be processed and has been cancelled. If you believe you have received this message in error, please contact Customer Service. We apologize for any inconvenience this may have caused."

Nekem ezt dobja az oldal. Előző linkeden én sem találtam a 2012-es verziókat. :N

(#37) ertz válasza HZoli87 (#36) üzenetére


ertz
aktív tag

Érdekes. :Y
[link] - Ez mit mond nektek?

(#38) Fire/SOUL/CD válasza ertz (#37) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Első link | Második link

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#39) HZoli87 válasza ertz (#37) üzenetére


HZoli87
veterán

Ez működik, de itt csak a "régi" verziókat találom.

(#40) Mosanke válasza Fire/SOUL/CD (#38) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Én is csak a régi verziókat látom azon a linken.

(#41) Mosanke


Mosanke
senior tag

Közben megjött a Symantec support válasza a kérdésemre: - mikorra várható a 2012-es termékek hazai megjelenése?.
Bár kicsit olyan ez, mintha kaptam is választ meg nem is. :D
A felesleges részeket töröltem, csak az érdemben fontosat másolom be.
Tisztelt xxxx xxxxxx !

Hozzám került az Ön e-mailje és szívesen megválaszolom a kérdését.

A NORTON 2012-es termékek várhatóan szeptember közepétől lesznek majd elérhetőek Magyarországon. Először angol, német, francia, spanyol nyelven majd kis késéssel magyar nyelven is. A multilanguage (több nyelvű) telepítő is meg fog jelenni utána majd.

Remélem a feletti információk segítettek megválaszolni a kérdését.

Akármilyen további Nortonnal kapcsolatos kérdéssel ismét hozzám fordulhat vissza válaszolva erre az e-mailre.

Üdvözlettel,

Michaela Mentelova
Norton Customer Service
Europe, Middle East and Africa
Chat support: www.norton.com/chat

És egy kérdés a végére. Nálam az óra melletti norton ikonján a zöld kis pipa a betöltődést követően csak kábé 2 perc elteltével lesz zöld, addig szürke. Másnál is ilyen sokáig tart ez a "kizöldülési" folyamat? Mi van addig amíg szürke az a kis pipa?
Már mindenem működik, sőt már meg is nyitottam addigra a FF-ot amikor még mindig szürke.

(#42) #41133696 válasza Mosanke (#41) üzenetére


#41133696
törölt tag

A szürke vonásos ikonra, nagyon ritkán előjön 2011-nél ...

Ami engem bosszant - és ez évek óta így van a 2009-es verzió óta - , hogy ha a gépemen lévő négy fiókok között kell kijelentkezni meg be többször is, akkor előbb vagy utóbb átvált game módba az ikon, mintha kátszanék és nem veszi észre, hogy nem játszom, ilyenkor kénytelen vagyok újraindítani a gépet, mert game módban nem nagyon frissíti magát.

Remélem 2012-ben majd javítják :K

(#43) bubogabor válasza Mosanke (#41) üzenetére


bubogabor
tag

[link]Érdekes hogy nem jelent meg magyarul 38 mbos a magyar telepito akkor ez mi nem a hp oem kiszivárgott verzioja megislehet nézni a kepet

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#44) ertz


ertz
aktív tag

Itt lassan már beesteledik... elkezdhetnének végre dolgozni Amerikában is és frissíthetnének a 2012-re. :D

(#45) #41133696 válasza ertz (#44) üzenetére


#41133696
törölt tag

Fentebb írták, hogy multilanguage csak szeptember közepe.

(#46) ertz válasza #41133696 (#45) üzenetére


ertz
aktív tag

Nekem teljesen megfelel az egynyelvű angol. :D

(#47) Mosanke


Mosanke
senior tag

Valamit azért nem értek teljesen vagy inkább csak nem tiszta. :F
Tehát akkor ezek szerint van külön csak angol nyelvű telepítő, csak német, csak francia ...meg még néhány nagyobb nyelvterülethez tartozó. És utána van egy multilanguage (többnyelvű) telepítő is? Amiben a felsoroltak már nincsenek benne? Ebben vagyunk mi magyarok a többi "kicsikkel" együtt?
Vagy hogyan is van ez?

[ Szerkesztve ]

(#48) #41133696 válasza Mosanke (#47) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tavaly úgy volt, hogy egy időben jelent meg a magyar az összes többivel. Szóval engem meglepett ez a fordított üzenet ami ide be lett postolva a kedves fórumtárs által.

(#49) #78121280 válasza ertz (#44) üzenetére


#78121280
törölt tag

Amcsiknál már megvehető online.

[link]

[link]

(#50) Fire/SOUL/CD válasza #78121280 (#49) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát ez baromi jó, Én megint csak 2011-es termékeket látok.
Valami proxy mögött vagy, vagy mi?

Szerk
Na Proxy-val már Én is a 2012-es termékeket látom... :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.