Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 6680 info

Hozzászólások

(#401) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Sziasztok!
Nemtom láttatok-e már olyat, hogy valamiért állandóan hangot ad ki a hangszórója a 6680-nak(nagyon halkan, többnyire csak este hallom, és csak akkor hogyha odatartom a fülemhez, szal nem lenne vészes, de zavar). És lehet hogy ennek a következménye az is hogy valami brutál gyorsan lemerül az akku :( Szóval szerintetek mi lehet a megoldás. Gondolom nem szoftveres :DDD

(#402) Borosz válasza Sensation (#397) üzenetére


Borosz
senior tag

Újonnan nem, de garanciával igen. Van olyan, ami még egy év garos és 50K-ért vesztegetik. Karcmentes. Papírok, tartozékok, doboz, minden.

(#403) Borosz válasza Yushchenko (#401) üzenetére


Borosz
senior tag

Ha egy ''master reset''-et csinálnál talán kiderülne, hogy szoftveres-e a gond. Előtte érdemes menteni a PC suit-al.

(#404) Ricardo válasza Borosz (#402) üzenetére


Ricardo
félisten

Másfél év garanciával, kitűnő állapotban, függetlenül is kapsz kicsivel 50 felett.

[link]

[Szerkesztve]

(#405) Ricardo válasza Sensation (#397) üzenetére


Ricardo
félisten

Én az N70 el nem vagyok kibékülve. túl zsúfolt a gombsora :(

(#406) Yushchenko válasza Borosz (#403) üzenetére


Yushchenko
őstag

Jogos. Mindjárt megcsinálom. Ammm mi az a master reset :F

(#407) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Na lefrissítettem teljesen a szoftvert. Semmi nem változott. Ez hardveres lehet :(

(#408) Ricardo válasza Yushchenko (#407) üzenetére


Ricardo
félisten

Marad a szervíz :U

(#409) Yushchenko válasza Ricardo (#408) üzenetére


Yushchenko
őstag

Jajjj :DDD

(#410) Borosz válasza Yushchenko (#407) üzenetére


Borosz
senior tag

Bátor vagy. Nekem megmakkant a 6680 a frissítés közben. Mostmár jó. Nokia szervíznek hála.

(#411) Yushchenko válasza Borosz (#410) üzenetére


Yushchenko
őstag

Bátor? LOL

(#412) runny válasza Borosz (#410) üzenetére


runny
csendes tag

Én is elkövettem egy hibát. A 6680at a Nokia software updaterrel frissitettem, de franc sem gondolta hogy english szoftot rak rá. Viszont nekem szükségem lenne a magyar nyelvű software-re. Lehetséges házilag ezt a problémát orvosolni, vagy Nokia szervíz? :F

(#413) Yushchenko válasza runny (#412) üzenetére


Yushchenko
őstag

Hát nemtom ti mit csináltatok :(
Nekem volt rajta magyar is, az egy dolog hogy az angolt rakja be alapjáraton :)

(#414) Bdanyy válasza runny (#412) üzenetére


Bdanyy
addikt

Lehet,csak írd át a product codeot a magyar 6680-éra.Nokiaprogramokon az egyszerű szoftvrerfrissítés témát olvasgasd és házilag is meg lehet csinálni ;)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#415) Pompi válasza runny (#412) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez nem a Nokia hibája, hanem azé aki az eredetileg nem ebbe a régióba szánt telefont behozta az országba.

Ahogy már Bdanyy írta át kell írnod a telefon product code-ját egy magyarországira és máris magyarra fogja frissíteni a NSU.

Feel Good Inc.

(#416) farkas 007


farkas 007
tag

üdv!
van egy problémám, cseréltem egy ilyen telót, de a srác nem mondta meg a biztonsági kódot, és nem tudom az elérhetőségét, boltban azt mondták, hogy csak horvátországban tudják megcsinálni 120 euróért. hogyan lehetne kicsapni belőle? sürgős help please :W

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#417) Pompi válasza farkas 007 (#416) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

12345 -öt próbáltad már?

Feel Good Inc.

(#418) farkas 007 válasza Pompi (#417) üzenetére


farkas 007
tag

persze, az volt az első, de semmi, és elég sok lehetőség van sajna :Y
master reset nem segít?

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#419) Borosz válasza farkas 007 (#418) üzenetére


Borosz
senior tag

Én egy nokia HSW-11 headsettel szívtam meg majdnem. Kérte a kódot, hogy összeszinkronozzon a tellel. A headsetben 0000 volt a kód. :U Esetleg megpróbálhatod... Mennyi lehetőség van még? Korlátlan?

Ja igen. Ezt hívják használttelefon cuminak. Amit én vettem le akartam frissíteni a szoftot és meghalt. Persze akitől vettem az már ki is nyomott, amikor hívtam, pedig csak azt akartam, hogy kérdezze meg az eredeti tulajtól, hogy megvan-e a garlevél mivel még garos a készülék. :o
Használt készüléket csak nagyon körültekintően vegyen az ember.


[Szerkesztve]

(#420) farkas 007 válasza Borosz (#419) üzenetére


farkas 007
tag

az egészben az az idegesítő, h nem hibás a készülék és a pasa sem akart átverni, mert nála ment a készülék, valszeg átállította magánál, meg asszem van olyan beállítás h az adott simnél nem kéri a kódot, csak másiknál..

a 4db 0 sem jó, ha 4 számjegyű akkor asszem 16000 lehetőség, ha 5 akkor meg mégtöbb :W :(((
a szívás az az, hogy elcseréltem valakivel, és kipróbáltam az ő karijával, működött rendesen, aztán elment. és amikor néztem volna, akkor meg amikor bekapcs, biztonsági kód, beütöm az 12345, semmi, 1234 semmi, akkor már ideges voltam kicsit, és a 0000/0 sem jó, ugyh innentől ko.
gondoltam nem baj, 2-3ezresért kiütik, bemenek a szervízbe, hát sajnos a 6680 és az n70 esetében nem tudnak semmit tenni, mert ugyanaz mint a függetlenítés, és nincsnek meg hozzá a kósok, próbáljam meg horvátországban, hehe

[Szerkesztve]

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#421) Borosz válasza farkas 007 (#420) üzenetére


Borosz
senior tag

Se egy email se semmi más elérhetősége nincs már meg? Papírjai megvannak? Esetleg számla róla, amit átadott a régi tulaj a dobozzal satöbbivel? Vagy doboz sincs csak a pucér telefon töltővel? :F
Hiv. nokia szervízben meg tudják mondani, hogy garos-e. Ha igen és nincs garlevél akkor a számla bemutatásával vásárolhatsz garlevelet 6K-ért ha megvan a számla. És ha esetleg még megvan a garlevél hozzá akkor ''elflesseled'' és beviszed javíttatni. Nem sok lehetőség van az biztos. :(

(#422) farkas 007 válasza Borosz (#421) üzenetére


farkas 007
tag

semmi nincs hozzá...telo, töltő headset. az előző tuljról semmi infom nincs... gyakorlatilag egy csere volt, én egy palm treo 600ast adtam érte... elköszöntünk és agyő..

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#423) Borosz válasza farkas 007 (#422) üzenetére


Borosz
senior tag

:W
Akkor Nokia szervíz. Egy szoftverfrissítés 6K gar. levél nélkül - ha erre van szükség ahhoz, hogy tudd használni a SIM-eddel. Szerintem ott segítenek.

(#424) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Formázás sem segített rajta?

Mármint kikapcsolod,*+3+hívógomb lenyomása közben bekapcsolod.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#425) farkas 007 válasza Bdanyy (#424) üzenetére


farkas 007
tag

sajnos nem :W :W

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#426) Bdanyy válasza farkas 007 (#425) üzenetére


Bdanyy
addikt

http://forum.gsmhosting.com/vbb/attachment.php?attachmentid=58070&d=1148205976

ez segiteni fog.lehet regelni kell. itt a nokia topicban van bb5 topic es abban valami unlock security code es valaki 6680 al tesztelte

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#427) farkas 007 válasza Bdanyy (#426) üzenetére


farkas 007
tag

köszönöm!
de sajna nem működök a progi. az a része, ami imei kód alapján megadja a gyári bizt.kódot az megy, de valszeg a fazon akié volt sajátot állított be, a prog, ami meg lefuttatja a keresést (gondolom) nem működött... :O :O :W

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#428) Salmi válasza farkas 007 (#427) üzenetére


Salmi
tag

BB5-ös telcsikhez sajnos nincs mesterkód számító progi. Egy szoftverfrissítés segít végső esetben.

(#429) Fész86


Fész86
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy mi az a Series60 Scalab Eskin support?
Honnan tudnám ezt letölteni?
Sok téma kéri ezt telepítéskor.
elöre is köszönöm a segítséget!

És még egy probléma.
Miért nem tudok Bluetoothon küldeni fájlokat.Csak fogadni tudok :O
Please help!

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

(#430) tomazin válasza Fész86 (#429) üzenetére


tomazin
veterán

sok téma->én még nem láttam ilyet,és nekem a témák nem is kérnek semmit,meg nem is kellene nekik
nem tudsz küldeni->fel sem ajánlja az opciót?vagy mi?

(#431) Fész86


Fész86
csendes tag

Helló!
A téma-problémára találtam megoldást.Nem tettem fel öket:)
A bluetooth.
Az opciót felajánlja bármelyik fájlnál,csak amikor ott tart,hogy keresi a másik készüléket egyszerüen nem találja meg. :((
Aszongyák a okosok,hogy csak a szoftverfrissítés segít,vagy tudnál más megoldást?
Elöre is köszönöm!

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

(#432) tomazin válasza Fész86 (#431) üzenetére


tomazin
veterán

Hát ha jól tudom akkor otthon házilag is tudod frissíteni a softot,de olvass vissza egy picit.Ha van ilyen opció akkor csináld meg fullos akksival.
Nekem semmi gond nincs a bluetoothal,simán felismer mindenféle telefont.Amúgy csak 1-el próbáltad vagy már többféle-fajta telefont is kipróbáltál?

(#433) Fész86


Fész86
csendes tag

Bluetooth.
Sok telefonnal próbálgattam,újabb típusokkal,régiekkel,sajnos egyikkel sem volt hajlandó kommunikálni.
Van ez a telefon párosítás opció,ott elvileg látja a másikat.Tuti,hogy szoftver.Már formázáson is túl esett...
Voltam szervízben,aszongyák,szoft.ubdate.kár.

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

(#434) Borosz válasza Fész86 (#429) üzenetére


Borosz
senior tag

[link]

Ez egy újabb és fejlettebb téma megjelenítés (ikonok, felbontás stb.), amit pl. N73-on vagy E50-en is lehet használni mivel azok kijelzőjének a fizikai felbontása 320*240. Vannak olyan témák, amiket csak ezekre lehet feltenni a felbontás miatt. Azt nem tudom, hogy létezik-e valami alkalmazás, amit ha felteszel a készülékre akkor képes lesz megjeleníteni az ilyen témákat is. Ezt nem tartom valószínűnek a kijelző fizikai kolrlátai miatt (6680).

Series60 Scalab Eskin support = Series60 Scalable skin support

(#435) K21_overlord


K21_overlord
tag

Hellósztok.
Most szeretnék ilyen telót venni és kellene 1 pár info h mire figyeljek oda a vételnél, mik azok amik tönkremehettek a készülékben stb... Meg kb azt is megírhatnátok h mennyit érdemes kiadni 1 ilyen telóért?, és h mit nem tud ez amit a csúcsszuper mega atom készülékek tudnak :F
THX

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#436) Zoltanfi válasza K21_overlord (#435) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Hát egy kicsit pixeles és fakó a kijelzője és csöppet széles, de amúgy nagyon jó teló!
30-35-öt biztosan megér. Aproneten érdemes megnézni az árakat, én nem vagyok annyira naprakész.

[Szerkesztve]

(#437) tomazin válasza K21_overlord (#435) üzenetére


tomazin
veterán

amire figyelj:
Alapból adnak hozzá egy kártyát.Annak van egy kiegészítő kártyája(nem tom mi a neve,az a lényeg,hogy ami a telóban van azt beledugod abba a kiegészítőbe,és igy használhatod akár fényképezőgépben is vagy kártyaolvasóban) azt én nem kaptam meg.
Másik dolog,ha nem akarsz új headset-et venni,akkor próbáld ki mert nekem szar volt az is.
A töltője nekem egy kalap szar,bedugom és sípol.Alapból ilyenek asszem ezek a hosszúkás nokia tölők,de ha tudsz kérj hozzá másfajtát..de lehet ez csak engem zavar.
Ha eszembe jut még valami akkor megirom.Nekem ennyi bajom van vele.
A kijelzője meg szvsz szép,pedig még nekem egy fólia is van rajta pluszban,ami nem teljesen átlátszó...

(#438) K21_overlord


K21_overlord
tag

Thx a válaszokt
Neten láttam 1 készüléket 20Kért :F :F :F
Irok a srácnak h - hát én megvenném (1 napos volt a hirdetés) szondja h sajnos elvitték és h nem is érti h ment el ilyen gyorsan :O
De az is igaz h látni neten 40k ért de lehet már 30k ért is hozzájutni :F kiérti ezt.
1ként mp3 hallgatására mien a teló?:meddig bírja tisztán mp3 al? és mien a minőség?
THx

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#439) tomazin válasza K21_overlord (#438) üzenetére


tomazin
veterán

annyiért nem csodálkozom.Én picit több,mint fél éve vettem 50ért...
Nekem 2napig birja a telo,ha nem csinálok rajta semmi extrát(so,csak telefonálok napi 1h max),sztem fél napnál tovább semmiképpen.
Nem rossz alap headsettel,de azért nekem van mellette mp3lejátszóm is.

(#440) K21_overlord


K21_overlord
tag

Szupi kezd jó kép kialakulni benne a telóról. Már csk 1 jó vétel kell ;]

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#441) Borosz válasza K21_overlord (#440) üzenetére


Borosz
senior tag

N70-hez való fülessel (HS-23 talán...)nagyon szépen szól. Mélyek is vannak bőven. Nekem van, hogy 3-4 napig is bírja. MP3-at szerintem tovább kell bírnia, mint fél nap. A kijelzője eszi az akkut nem a zenehallgatás. A ház kicsit recsegős, de masszív. Kamera csúszka kotyog kicsit, de megszokható. Gyors a szoftvere - jobb mint az N70 első szériás szoftja. Kamera szép képeket csinál. Persze főleg sok fénynél.

(#442) tomazin válasza Borosz (#441) üzenetére


tomazin
veterán

de az a 3-4nap éjszakai kikapcsolással van ugye?

(#443) Borosz válasza tomazin (#442) üzenetére


Borosz
senior tag

Én sosem kapcsolom ki csak offline-ba teszem. Napi 10-20 perc beszélgetésem van. Néha 1-2 óra MP3 + fél óra nyomkodás/nap. Így értendő a 3 nap.

(#444) tomazin válasza Borosz (#443) üzenetére


tomazin
veterán

az ha éjszaka offlineban van ennyit dobna rajta..hmm...legalább nem zavar senki éjszaka közepén :D

Nagyon jó az aláírásod :R

[Szerkesztve]

(#445) Borosz válasza tomazin (#444) üzenetére


Borosz
senior tag

:B
Én is megrettentem annak idején, amikor nézgelődtem 6680 után, hogy keveset bír az akku, de eddig csak jót tudok mondani.
Ja és ha a nagyobbik gyerkőc rávetődik a pool-ra akkor max 1-2 nap csak éjszakai offline-okkal..

(#446) tomazin válasza Borosz (#445) üzenetére


tomazin
veterán

Hát akkor majd kipróbálom én is ezt az offline üzemmódot...

Még annyit pluszban,h nagyon igaz az aláírás..

(#447) Borosz válasza tomazin (#446) üzenetére


Borosz
senior tag

Nem vallás topik, de innen van:
Péld. 17.22
A vidám szív a legjobb orvosság, a bánatos lélek pedig a csontokat is kiszárítja.
Biblia...

(#448) Diablo1


Diablo1
csendes tag

Sziasztok!
Nekem elszállt a 6680-am. :(
Bekapcsolom, világít a kijelző, de semmi nem jelenik meg rajta, csak fehéren világít. :(
Pedig maga a teló be is kapcsol, mert adja a belépési hangot, de a kijelzőn semmi sem jelenik meg.
Nem értem, hogy hogyan történt, én csak annyit csináltam, hogy beállítottam az ébresztőórát (ekkor még teljesen jól működött), elaludtam, aztán még a csörgési időpont előtt felébredtem, ki akartam kapcsolni az ébresztőt és már akkor is tök fehér volt a kijelző. :(
Nem értem, meg sem moccant a teló, semmi sem történt vele.
Szerintetek mitől szállhatott el?
Egyébként a hard resetnek mi a kódja?, hátha attól magához tér.
Előre is köszi a választ! :R

(#449) Diablo1 válasza Diablo1 (#448) üzenetére


Diablo1
csendes tag

Közben megoldódott. :)
Haverom elkezdte rázni, és kezdett megjelenni a kijelzőn vmi.
Aztán elkezdtem ütni a telefont (nem túl erősen) és először megjelent 4 nagy ikon, aztán ütögettem tovább, elkezdtem nyomkodni a gombjait és visszaugrott a kijelző. :DDD
Most teljesen jól müxik. ;] :C

(#450) Fész86


Fész86
csendes tag

Hard reset7végülis a formázás.Célszerü elötte a fontosabb SMS,ill.MMS-eket a kártyára menteni,vagy beállítani,hogy ott tároljon mindent,hogy ne vesszen el semmi fontos...én így jártam..elveszett 1 pár adat.
Formázás,ha jól emléxem:(két kéz kell hozzá)
1.teló off
2.bal kézzel:hívás gomb+csillag gomb
3.jobb kézzel:3-as gomb+bekapcsoló gomb
Mind1-iket egyszerre kell nyomva tartani 10-20mp.-ig
A kijelzö világítani fog,majd egy kis idö mulva megjelenik a Nokia logó.
Onnan lehet tudni,hogy sikeres a formázás,hogy pin kód kérése után megszólal az alapból beállított ''indulási''dallam.
Mindenkinek kellemes formázgatást kívánok!:)Persze csak ha szükség van rá.
Üdv:!

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 6680 info
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.