Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) col válasza AS (#450) üzenetére


col
addikt

Amúgy nem rossz technikailag a 6280, csak ne lenne ilyen ''tili-toli'' :)

Na remélem addigra, mikorra nekem kell, kijön valami ''telefon'' formájú is ilyen paraméterekkel :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#452) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyébként a 6230 i vel lehet ilyen videóstreminget letölteni vagy nézni folyamatosn a kijelzőn, mert igy reklámozták annó a tv ben

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#453) col válasza Jégkokó (#452) üzenetére


col
addikt

Szolgáltató/wap oldal függő. Amelyik feltesz és támogat ilyen anyagot, onnan lehet.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#454) Jégkokó válasza col (#453) üzenetére


Jégkokó
veterán

Akkor a Tímobájnál lehet ilyen dolgokat nézni, mert a pannonál van olyan hogy rendes tv műsort lehet vele nézni:D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#455) col válasza Jégkokó (#454) üzenetére


col
addikt

azért túl sokat ne várj tőle...nem lesz tv minőségű.. sőt.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#456) Jégkokó válasza col (#455) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azt én nagyon jol tudom hogy meg se fogja közelíteni a tv mínőségét.A telefonon ugyse dvd t fogok nézni:DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#457) col válasza Jégkokó (#456) üzenetére


col
addikt

Tudom, hogy nem DVD-t, csak a képernyőt.

A dvd rá se fér, meg amilyen kicsi ez a telefon úgyis legurulna róla a dvd :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#458) Digital válasza AS (#448) üzenetére


Digital
addikt

Ahogy elnézem ez a 6280 a SE K750i ellen készül! Dupla kamera (az egyik 2,0mp,250.000 szín :C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#459) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem tudja valaki, hogy az miért van hogy a nokia mostanában kkijön egy olyan telefonnal amin se internet se kamera nincsen de még java programokat se lehet rajta futattni, és szines kijelzős, és 2 vagy mennyi memóriája van, mert szerintem felesleges ennyi memória egy telefonba.Meg enyi erővel rakhattak volna több memóriát a 3100 ba:D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#460) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Valaki nem tudja hogy mért van az hogy hiába állitom át a csengőhangot mindig valahogyan máshogyan csörög???:(((

(#461) Digital válasza Beerwolf (#460) üzenetére


Digital
addikt

Ha a kívánt csengőhang a memóriakarin van,másold fel a telefonéba! Én is így jártam,mindíg a ''nokia tune'' szólalt meg :))

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#462) Beerwolf válasza Digital (#461) üzenetére


Beerwolf
senior tag

THX.:R
Nekem meg OldPhoneon csörgött mindig bármit csináltam ugyanúgy, azt csodálkoztam mér nem veszi fl már valaki a telefonját a buszon.:B

(#463) Digital


Digital
addikt

UP! :DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#464) Digital


Digital
addikt

Tudna valaki küldeni faja mp3 csengőhangokat (mélben)? Lehet vicces szöveg is:D

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#465) Preko


Preko
csendes tag

Már nem emlékszem kinek volt gondja a wap beállításokkal, de én is ezzel szívtam napokig. Akárhogyan állítottam be a wap-ot, sehogysem akart működni.
Rejtélyes módon egy kikapcs-bekapcs után tökéletesen működött minden.

(#466) xcbiker


xcbiker
addikt

Ha más is Nokia füles hangszóró cserét tervez hasznos info: 32 Ohm-os a prüntyögő.
Én egy Sony fülesét aplikáltam rá.

Létezik olyan mp3 lejátszó, video lejátszó soft erre a telóra amiben bele lehet tekerni az adott file-ba?

[Szerkesztve]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#467) BogeyDog


BogeyDog
csendes tag

Sziasztok!

Van egy új 6230i-m és az a gondom, hogy nem bírom rávenni, hogy bekapcsoljon a képernyőkímélő. Ez csak egy dolog, viszont nemtom, hogy ez okozza-e, de két napot bír az akksi, pedig nem is használom, kb 2 képet csináltam vele az elmúlt két napban meg megnéztem az egyik játékot (Vfonék még nem aktiválták a kártyát - céges teló.) Mondanátok erre valamit? Amúgy megnéztem, most júliusi gyártás, szóval gondolom baromi friss a szoftver. Köszi!:(

(#468) Digital válasza BogeyDog (#467) üzenetére


Digital
addikt

Beállítások->kijelző beállítása->képernyővédő (ha nem tetted volna válassz ki valami témát),alatta energiatakarékos mód ezt kapcsold be! Esetleg nézd meg bluetooth nincs -e mindíg bekapcsolva!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#469) Busafej


Busafej
csendes tag

Sziasztok ! segítségeteket kérem telefont akarok venni de nem tudom milye nokia 6230i vagy Samsung E720 sztem mind kettő jó telcsi és nem tudok dönteni előre is kössz:)):R:R

(#470) Digital válasza Busafej (#469) üzenetére


Digital
addikt

Itt szerintem ne várj más választ:6230i:C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#471) Busafej


Busafej
csendes tag

Gondoltam :R de amugy ha nem lennél nokiás és választanod kéne akkor is azt választanád?:U :F Írj pls

(#472) Digital válasza Busafej (#471) üzenetére


Digital
addikt

Persze! Volt egy Samsung V200-am,E820,mindkettőnek kopott nagyon a borítása,és valahogyan nem voltam elájulva egyiktől sem! Készenléti idejük katasztrófa,ezért is adtak a v200-hoz 2 db akkut gyárilag!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#473) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Hogy lehetne az üzemmódokat átnevezni? Esetleg törölni, újat létrehozni?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#474) col válasza Andie (#473) üzenetére


col
addikt

Szia Andie :) most esett le, icq szám alapján, hogy Te az az ''Andie'' vagy :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#475) Andie válasza col (#474) üzenetére


Andie
őstag

Nem mondod komolyan, hogy Te meg ''az'' a Col vagy??? :Y
(már régóta figyelem a nicked, de mindig elhesegettem a lehetöséget, soha nem utaltál rá a hozzászólásaidban)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#476) col válasza Andie (#475) üzenetére


col
addikt

Pedig én vagyok ám :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#477) Andie válasza col (#476) üzenetére


Andie
őstag

Nahát?! Ennyi év után... gyere már privibe, mesélj :)

Az eredeti kérdésemre valaki? :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#478) pala13


pala13
csendes tag

Sziasztok!Nekem a következő lenne a kérdésem:1,Nektek az aksi meddig bírja?2,Hogy lehet megoldani,hogy a java játékok ne csak fél képernyőn vagy kicsinyítve jelenjenek meg?3,A menüt hogy lehet megoldani,hogy ne ilyen idétlen 9 kockás legyen?Tudtok-e olyan oldalt konkrétan ahol progik vannak rá(esetleg gps-ként lehet-e használlni)?4,Kell-e rá vírusírtó,ha igen akkor mi?Köszi a segítséget!!!!

(#479) col válasza pala13 (#478) üzenetére


col
addikt

1..
2...
3. A menü beállíthato, hogy lista, vagy keretes legyen...

GPS-ként úgy tudod használni, hogy veszel egy GPS vevőt és a telefonodra teszed. Ugyanis ebben NINCS GPS... :O

4. Vírusirtó? Mi a fenének? Ez java-s telefon nem symbianos...

Javaslom forgatni a telefonhoz kapott leirást, illetve utánanézni milyen telefonod is van és mit tud...

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#480) pala13 válasza col (#479) üzenetére


pala13
csendes tag

A 3as pont hol állítható mert egyébként már 3x átnyálaztam a használati útmutatót,de nem láttam benn,egyébkéánt szerintem meg azért kérdezek itt,mert valamiért nem tudok rájönni,arra amit tudni szeretnék.

(#481) col válasza pala13 (#480) üzenetére


col
addikt

Kezd az alapoknál. pl. GPS mit jelent és mi is az, aztán folytasd a telefonok alapelveivel (java-symbian), melyik fertőzhető, melyik nem. stb.. és persze kérdezz,, csak az alapismereteid nem árt, ha megvannak, mert enélkül a kérdéseid ..:(

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#482) pala13 válasza pala13 (#480) üzenetére


pala13
csendes tag

Egyébként köszi.

(#483) col válasza pala13 (#482) üzenetére


col
addikt

A menü megjelenési formája a 3-as pont. Beállítások, kijelző beállítása, menü (keret-lista) kb itt keresgess...

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#484) pala13 válasza col (#483) üzenetére


pala13
csendes tag

És ha nem találok ott semmi ilyesmit?Nekem Vodás van,lehet a voda ezt kivette belőle?

(#485) col válasza pala13 (#484) üzenetére


col
addikt

Nem hiszem.. bár nekem 6230-am van és az ottani menü rendszert mondtam. De nézd meg a nokia oldalán a kezelési utasitást, vagy belinkelem neked, honnan töltheted le..

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#486) col válasza pala13 (#484) üzenetére


col
addikt

Kezelési utasítás 46 oldal. (a letöltött pdf formátumosban):

''...A menübe való belépéshez nyomjuk meg a Menü gombot. A menünézet
módosításához válasszuk az Opciók > Fõ menü nézete > Lista vagy Keret
lehetõséget....''

Ennyi...

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#487) pala13 válasza col (#485) üzenetére


pala13
csendes tag

Nézd már meg lécci,hogy csak én vagyok-e vak?Mert én még ebben sem látok semmi ilyesmit.Még egy kérdés?Szoftvert én tudok-e frissíteni rajta,ezzel a garanmmcia elveszik-e és hogy ilyenkor mi az ami törlődik belőle.Valamint még 1 x a java nem lehet beállítani,hogy teljes képernyős legyen bizonyos játékoknál?
Ja és a mobimb2,5 höz működő segédlet van valahol,mert nem engedi hogy a shutdown logót átformázzam.(Értsd ezalat,hogy a 2,3 -as crack ne jó hozzá)

[Szerkesztve]

(#488) col válasza pala13 (#487) üzenetére


col
addikt

Szoftvert te ''otthon'' nem tudsz frissiteni. Ehhez speciális eszköz kell és az legálisan csak szervizben van. Garanciában a sw frissítés ingyenes, ha nincs a telefon ''buherálva''.
A kijelző mérete a játékoknál. Olyan java játékot, programot használj, amit erre a telefonra is ajánlanak, mert a más készülékekhez irt programok a más méretű kijelzők miatt másként viselkedhetnek.

Ez hardware, informatikai, kommunikácios, stb szakmai forum. Nem warez forum. Szóval illegális dolgokat (cracket) itt ne keress és ne kérj!...

[Szerkesztve]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#489) pala13 válasza col (#486) üzenetére


pala13
csendes tag

Ok!Mea Culpa:B.Köszi a segítséget és bocsi tényleg én voltam a vak,még 1x köszi,és bocsi!!!!!


[Szerkesztve]

(#490) Andie válasza col (#488) üzenetére


Andie
őstag

Bilincsbe verni! Elvezetni! :DD

A játékok képernyömérete egyébként engem is idegesit kicsit, föleg mikor jobboldalon marad egy sáv, de rendszeresen rárajzol a program, csak épp nem törli. A végén elég szép krixkraxok keletkeznek :)
Valóban, ahogy Col is mondja, ugye egy-egy grafikus programot egy adott képméretre optimalizálnak. (kivéve a vektorgrafikus cuccokat, pl flash - de ez ugye itt nem jellemzö). Tehát amikor megirják, megadják, hogy a szörnyek meddig mehetnek ki (128? 208?), és milyen magas legyen a pálya, stb. Ha ezt egy 128x128as telcsire irták, nyilván ekkorára szabták a pályaméretet is, a menü méretét, stb. Ahhoz, hogy ez 208x208on is teljes képernyösben megjelenjen, szinte az EGÉSZ proggit át kell irni, de a megjelenitös részét minimum. Ez nem kis munka, igy nyilván nem kapkodják el. Minekutánna a teló kb 2 hónapja van hivatalosan piacon, ezért sztem a közeljövöben már számithatunk egy két kellemes proggira.

Pala : MobiMB-ben tudok néhány hasznos ''tanácsot'' adni, keress mailen. (max ketten ülünk - de én le tudom kenyerezni Colt :) )

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#491) col válasza Andie (#490) üzenetére


col
addikt

Jóvanna :)

Erre csak annyit, hogy..

''..mindenki belepisil a strandon a medencébe, de nem kell feltétlenül ezt a trambulinról tenni ..'' :))

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#492) pala13 válasza Andie (#490) üzenetére


pala13
csendes tag

Köszönöm szépen majd mindjárt írok is egy mai9lt,addig is hogy ne legyek jó fiú van még egy kiakasztós kérdésem:(És előtte átnéztem a használati útmutatót)Szóval valakik zaklatnak,azt már be kell lássam,hogy nincsen rajta hívászűrés,hogy foglaltat jelezzen,de azt meg lehet-e vhogy csinállni,hogy mondjuk az adott csoportnak függetlenül attól hogy éppen milyen üzemmódban vagyok a Tárgyalás üzemmód feltételei szerint csengjenek??
(Hasonszőrü láma barátaimnak meg itt egy link ahonnan nagyon jó témákat lehet tölteni:http://nokiathemes.no.funpic.de/,itt meg egy másik ahonnan javakat:www.javagame.ru);)

[Szerkesztve]

(#493) Andie válasza pala13 (#492) üzenetére


Andie
őstag

Hát persze. Berendezed az emberkéidet csoportokba (jó kis meló!), aztán megadod a csoportnak a csengöhangot.
Konkretan : Menü - Névjegyzék - Csoportok - Új. Beirod a csoport nevét, aztán azon Opciók - Csoport adtai - Csengöhang. Ugyanitt Opciók - Csoport Adatai - Csoport Tagjai -val lehet egyesével hozzáadogatni az emberkéket. A csoportkép gondolom magától értetödö.
Ha a itt a csengöhangnál a tárgyalásnál kiválasztott csengöhangot adod meg, akkor úgy fognak csörrenni.

Van egyébként valami hivás szürés... mingyár utánnanézek.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#494) pala13 válasza Andie (#493) üzenetére


pala13
csendes tag

Köszi,de rosszul tettem fel a kérdést szóval azt szeretneém,hogy nekik csak 1-t csippanjon,ne is rezegjen meg semmi,és ezt nem tudom megcsinállni.A hívásszűrés (végre én tudok 1 kicsit segíteni) csak a csevegő üzemmódra vonatkozik.

(#495) Andie válasza pala13 (#494) üzenetére


Andie
őstag

Tökéletesen értettelek, és ha egy olyan zenét, hangot, midet választasz ki a csoporthoz, amiben egy szem pityenés van, akkor már nyertél is :) (lelemény rulez)

Megnézegettem ezt a hivás szürést, de csak olyat találtam, ami az összes bejövöt vagy kimenöt tiltja. Tehát olyat nem lehet (vagy nem találtam) ami bizonyos embereket, csoportokat tilt.

De akinek üldözési mániája van, ne vegyen telefont :))

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#496) pala13 válasza Andie (#495) üzenetére


pala13
csendes tag

Tökéletesen igazad van,egyszerübb a számomat lecserélni,de van az úgy néha,hoyg illetéktelen emberek megszerzik a számunkat:((Azért köszi!!!!!!;)

(#497) Symbianhome2


Symbianhome2
csendes tag

Sziasztok!

Akit érdekel , annak leaírom , hogy oldalunkra felkerült a várva várjt játék , a GLIMMERATI!
Töltsétek ezerrel!Aki még nem regisztrált nálunk az ingyen megteheti!Az oldalon találtok sok mindent!
Filmek , Symbian Játékok , Symbian Programok , Symbian UIQ , N-GAGE játékok , Csengőhangok ,
és még rengeteg letöltés!Gyertek és nézzétek meg , és töltsetek !!!!! INGYEN !!!!

Hogy hol?

UW.HU
a SYMBIANHOMENÁL! :D

http://symbianhome.uw.hu http://symbianhome.uw.hu
http://symbianhome.uw.hu http://symbianhome.uw.hu
http://symbianhome.uw.hu http://symbianhome.uw.hu

(#498) col válasza Symbianhome2 (#497) üzenetére


col
addikt

IqLight népi mázas cserépedény.. ne reklámozz és pláne ne olyan oldalt ami nem is jó erre a telefonra.. Debillkém ez NEM symbianos telefon.. :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#499) Andie válasza col (#498) üzenetére


Andie
őstag

:C
De micsoda reklámduma! ''Hogy Hol?'' Vámházkörút! :))
Csak itt, csak most, csak nekünk! Igaz, hogy baxhatjuk a szimbiánt, de a csengöhangokat már nagyon ''vájtuk''! :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#500) Digital


Digital
addikt

Up! a jó telónak!
# 500 :C

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.