Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum IX. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Ime a folytatás:

Mottó(k):

''AZ A NŐ FOGLALT, AMELYIKEN FEKSZENEK!'' - Integra
''Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján!'' - Ismeretlen szerző
''Csak az a nő foglalt, akinek ló fekszik a sírján!'' - Kidus következtetése.


Előzmények:
Nők, nőügyek Archívum VIII. [link]
Nők, nőügyek Archívum VII. [link]
Nők, nőügyek Archívum VI. [link]
Nők, nőügyek Archívum V. [link]
Nők, nőügyek Archívum IV. [link]
Nők, nőügyek Archívum III. [link]
Nők, nőügyek Archívum II. [link]
Nők, nőügyek Archívum I. [link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) Kokkantas válasza Racecam (#1) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Áááááááááá akkor töröld az enyémet plz... gyorsabb voltál. :(((

[Szerkesztve]

Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján

[Szerkesztve]

(#3) Pala válasza Racecam (#1) üzenetére


Pala
veterán

Köszi Racecam :R

Hogy is van a szokásos mottó?

''Akkor higgy egy lónak, ha nő legel a sírján?''

(#4) EQMontoya


EQMontoya
veterán

amúgy egyáltalán nem várom, sőt, meg is lepne, ellenben nem gondolkodnék, hogy mit is kell tennem :)

Same rules apply!

(#5) KMan válasza Pala (#3) üzenetére


KMan
őstag

''Csak az a no foglalt amelyiken fekszenek'' -ilyen is volt.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#6) EQMontoya válasza KMan (#5) üzenetére


EQMontoya
veterán

lol, ebben van vmi :D

Meg ''Hüséget fogadtam, nem vakságot''

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#7) Pala válasza EQMontoya (#4) üzenetére


Pala
veterán

Hát igen...de még ha mazochista vagy, akkor se kívánd magadnak:)

Nőkkel azért nagyon vigyázni kell, mert úgy általában véve baromira kiszámíthatatlanok, emellett - mint azt sikeresen megállapítottuk :C - sokszor a józan paraszti ésszel szöges ellentétben álló dolgokat művelnek:D

(#8) EQMontoya válasza Pala (#7) üzenetére


EQMontoya
veterán

mondjuk az is ellentétes a józan paraszti ésszel, hogy hajnal 1kor itt irogatunk, és nyomogatjuk az f5-öt :D

Same rules apply!

(#9) venember83 válasza EQMontoya (#8) üzenetére


venember83
nagyúr

kikerem magamnak! en ctrl-R-t nyomogatok :B

(#10) EQMontoya válasza venember83 (#9) üzenetére


EQMontoya
veterán

valóban, igy különbbé is válsz, mint ''mi'' :D

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#11) Pala válasza EQMontoya (#8) üzenetére


Pala
veterán

az ember nappal éber, éjszaka friss :)

Hétvége van, szóval amúgy sem gond..meg én úgysem tudnék aludni, mivel hosszú hónapok óta álmatlanságban szenvedek:O

fáradtnak persze fáradt vagyok, de..huh, ne tudjátok meg milyen az, amikor sorozatban minden egyes nap úgy feküsztök le, hogy hulla fáradtak vagytok, mégis csak 10 perceket vagytok képesek megszakítás nélkül aludni. :((

[Szerkesztve]

(#12) EQMontoya válasza Pala (#11) üzenetére


EQMontoya
veterán

én sokszor úgy fexem le, hogy 2-3körül off, 6:45kor ébreszt a vekker... hát, nagy elmény, 1 hétig folyamatosan :(((

Same rules apply!

(#13) Pala válasza EQMontoya (#12) üzenetére


Pala
veterán

Nekem konkrétan az alvással van bajom...ez teljesen más..nem számít, hogy mennyire fárasztom le magam nap közben:(
felébredek gyakran, nagyon felszínesen alszok. Pl. bejön egy légy a szobába, kapásból felriadok...nekem úgy érzem nem kell félnem attól, hogy éjszaka belopózva elkötnek valamit a lakásból:)

mod: most viszont lassan megyek, azért valami alvást mégiscsak színlelnem kéne

[Szerkesztve]

(#14) EQMontoya válasza Pala (#13) üzenetére


EQMontoya
veterán

ennek is megvan az előnye, nem kell riasztó :DDD Álmodj nőkkel! (bár akkor megint rosszul aszol :D)

Same rules apply!

(#15) Pala válasza EQMontoya (#14) üzenetére


Pala
veterán

Álmodok inkább csótányokkal :DD
Időnként úgyis itt kaparásznak a konyhában.

(#16) Racecam válasza Pala (#11) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Beteszem az ''igazi'' mottót! ;)

Vagy legyen mind a kettő? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17) VladimirR válasza Racecam (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bocsm de felhivnam ra afigzelmed, hogz egz mottok kimaradt, megpedig:
ne higgz olzan allatnak, amelzik ot napig veryik es nem doglik bele

p.s.: magzar villentzuyet ruley

(#18) Agyasima


Agyasima
senior tag

Én azért annyit hozátennék, hogy az
'' Akkor higgy a nőnek, amikor ló legel a sírján'' idézet Mel Gibson szájából hangzott el a ''Maverick'' c. filmben, és aki ezt nem tudja, az szégyelje magát!
Szóval egyes hozzászólást kéretik javítani.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#19) degu válasza Agyasima (#18) üzenetére


degu
senior tag

Itt nem a hit/nem hit a problema!
A nok azert lettek feltalalva,hogy a racionalis ferfiak nehogy tul hatekonyak legyenek! :R
Gondoljatok bele! Milyen dog unalmas lenne egy olyan vilag,ahol minden a helyen lenne,minden logikus donteseken alapulna,es a feher-feher,a fekete meg fekete lenne! :Y
Semmi hiszti,semmi kiszamithatatlansag,semmi erzelemi dontes... :))
Jo lenne ez nekunk? :F :(

[Szerkesztve]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#20) SzalaiG válasza degu (#19) üzenetére


SzalaiG
addikt

Igen. :D

Nyugodtabb lenne az életünk.

(#21) VargaI válasza degu (#19) üzenetére


VargaI
senior tag

az alkotó is megmondta, hogy a tökéletes mátrix nem tetszett senkinek sem, ezért ilyen most amilyen :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#22) Pala válasza VargaI (#21) üzenetére


Pala
veterán

valahol van abban is igazság, hogy a problémamentes lét nagyon unalmas lenne.
szvsz bűnözők meg terrorizmus nélkül is unalmas lenne az élet, attól függetlenül, hogy ezektől általában mindenki szeretne megszabadulni:)

(#23) VargaI válasza Pala (#22) üzenetére


VargaI
senior tag

ezzel csak az a probléma, hogy ha van vmi, utána meg nincs akkor az hiányozhat, de ha nem volt semmi, vagy csak nem tudsz róla, akkor nincsen, ami hiányozna (nem lenne unalmas emiatt, ha nem lenne/nem tundál róla hogy van olyan is :DDD )

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#24) Pala válasza VargaI (#23) üzenetére


Pala
veterán

értem mit akarsz mondani (annak ellenére, hogy elég keszekuszán írtad:DDD )

Amíg nem volt telefon, addig nem nagyon akartak telefonálni az emberek, mivel meg sem tudták fogalmazni magukban, mit jelent az:)

(#25) VargaI válasza Pala (#24) üzenetére


VargaI
senior tag

mások is mondták már hogy érdekesen tudok néha fogalmazni, de ezekszerint megfejthető azért....

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#26) EQMontoya válasza Pala (#24) üzenetére


EQMontoya
veterán

akkor ha ezt a gondolatmenetet megforditjuk, volt 1 idő, amikor béke volt és nyugi, meg ősközösség. Ki volt az az idióta, aki feltalálta a kötekedést és a nyigást?!!! :((( :((( Mert ezt a gondolatmenetet alkalmazva arról se tudták eleinte, hogy milyen...

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#27) Pala válasza EQMontoya (#26) üzenetére


Pala
veterán

Szerintem ebbe azért ne menjünk bele:D

Én spec örülök annak, hogy az emberi faj nem tökéletes, annak ellenére, hogy bizonyos tökéletlenségek nagyon idegesítőek tudnak lenni:)

mellesleg szerintem egy tökéletes világból nem hiányzik a rossz, sőt, az is tökéletesen rossz...pont emiatt nem létezhet tökéletes világ, hiszen egy tökéletes bűntényt pl. hogyan derít fel egy tökéletes nyomozó?:) paradoxon.

szokták ugyebár a csajokat is pontozni 10-es skálán, hogy ki kinek mennyire jön be:) nálam itt 9 pont a max, vagy 9.9 legfeljebb..tökéletes nő nincsen :)
de ugyanez vonatkozik másra is

[Szerkesztve]

(#28) Goose-T


Goose-T
veterán

Mekkora egy barom vagyok. Ott volt a lehetőség végig előttem és nem éltem vele. A félénkség utolsó csíráját kellene valahogy kiölnöm magamból, ami megakadályoz a végső lépésben. Kettesben mentem egy nővel salsázni... táncoltunk egymással, én is táncoltam másokkal, ő is, de mindig visszajött hozzám és elmondta, hogy akivel táncolt, mekkora balfék és hogy sikerült leráznia... meg hogy keresett engem és körbejárta a helyet háromszor, de nem talált... múltkor meséltem, hogy megyek egy trópusi szigetre nyaralni, azt mondta, eljön velem... rábeszélt, hogy menjünk jövő hét csütörtökön is bulizni... amellett találkozunk hétfőn, szerdán és pénteken jön hozzám házibuliba... kész vagyok... ekkora balfácánt, mint én... Ne válogassátok meg a szavaitokat, valakinek a helyére kell tenni az agyamat, hogy megembereljem magam. Bocs a szétszórt fogalmazásért, csak szemléltetni szerettem volna az agyamban pörgő gondolatok kuszaságát.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#29) VargaI válasza Goose-T (#28) üzenetére


VargaI
senior tag

hajrá repülj rá! ennél egyértelműbb szerintem nem is lehetne a helyzet, úgyhogy lépjél már vmit az ügyben! (persze a megfelelő irányban.. :DDD )

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#30) BosziKedvese válasza KMan (#5) üzenetére


BosziKedvese
csendes tag

Nem biztos, hogy foglalt... :Y
lehet, hogy csak elfoglalt. :W

Mindazok, akik azt hiszik hogy a csillagos ég a határ, korlátozott képzelőerővel bírnak.

(#31) BosziKedvese válasza Goose-T (#28) üzenetére


BosziKedvese
csendes tag

Teljesen felesleges téged lecseszni. Már megtetted helyettünk. De sohase késő észheztérni. Hajrá! :C

Mindazok, akik azt hiszik hogy a csillagos ég a határ, korlátozott képzelőerővel bírnak.

(#32) I_Am válasza Goose-T (#28) üzenetére


I_Am
veterán

Csak egy dolgot nem értek.

Az, hogy még nem tetted meg a legutóbbi alkalommal a lépést a nyitott ajtón keresztül, most miért vág ennyire földhöz. Az ajtó még mindig nyitva áll, hiszen találkoztok még. Nem késtél le semmit, egy napon nem mulik az életed és a boldogságod. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#33) lorcsi válasza Goose-T (#28) üzenetére


lorcsi
veterán

nem értem :F
mit basztál el ha még találkoztok egy csomószor?

(#34) Blurred


Blurred
csendes tag

Ha valakinek van használati utasítása a nőkhez, az lécci küldje ell nekem!
:DDD
(Tudom....a Világ legnagyobb titka a női lélek)

-NoGood-

(#35) Niquis válasza I_Am (#32) üzenetére


Niquis
aktív tag

Gondolom, attól fél, hogy legközelebb sem lesz bátorsága megtenni azt a lépést, és azután sem, egyszer csak a lány unja el a várakozást, látva, mekkora töketlen fickó ez. Na ezt maximálisan át tudom érezni, mert számtalan alkalommal töketlenkedtem el ilyen helyzeteket, sosem volt meg a kellő bátorság, és még mindig csak a sötétben tapogatózom, hogy miért nem. De egy kevés eset még mindig bennem van... az egyik, amikor találkoztunk, és az első pillantásból éreztem, itt minden klappolna, ... de nem tettem semmit. Most már nem is tudok, mert a büdös életben nem látom őt többet. Ez már 5 éve volt, mégis a kés, amit forgatnak bennem, azóta is ugyanolyan éles. Ne akarj ilyet, Goose.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#36) TrollBalint válasza Blurred (#34) üzenetére


TrollBalint
addikt

Egy olyan nekem sem jönne rosszul :)
Tegnap itt aludt nálam egy lány, de ettől függetlenül nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, az biztos, hogy nagyon elfoglalt, mert sokat kell tanulnia :(

[Szerkesztve]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#37) Eagl3 válasza TrollBalint (#36) üzenetére


Eagl3
veterán

Ottaludt? Micélból? Veled akart lenni vagy kirakták othonról? :)

(#38) TrollBalint válasza Eagl3 (#37) üzenetére


TrollBalint
addikt

Kollégiumba lakunk, és este áthivtam, hogy megmaszirozom a hátát, aztán elaludt... Utánna felébredt, és el akart menni, de nem engedtem ;]
és együttaludtunk, de ennél több nem történt. Csak még annyi, hogy simogattam a haját, és mondta, hoyg ez milyen jó...:)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#39) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

Egy jó kis zeneszám: Pilu - Bögyös, dögös, harmincötös
Van benne igazság

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#40) Goose-T válasza I_Am (#32) üzenetére


Goose-T
veterán

Teljesen igazad van. Sőt, akár úgy is fel lehet fogni a dolgot, hogy ez egyértelmű bizonyítéka annak, hogy ellenállhatatlan vagyok. :D Nem is fontos pont őt felszednem, ha még nagyon sok nőnél működne a sármom. :DDD Ráadásul sokszor talizunk még. Idősebb egyébként nálam hat évvel és szédületes vonzereje van. Ezek az érettebb nők azért tudnak valamit, amit a fiatalabb fruskák nem igazán.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#41) EQMontoya válasza Goose-T (#40) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ezek az érettebb nők azért tudnak valamit, amit a fiatalabb fruskák nem igazán.
főzni :DDD :DDD bocs, de ez kihagyhatatlan volt

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#42) macilaci78 válasza Goose-T (#28) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te töketlen balf@sz, Te pipogya, málé, impotens, hogy nem éred fel ésszel, ami nyilvánvaló és a farkad után sem hajlandó menni!

Mielőtt még bannolnak, ezzel csak fel akarlak rázni, meg ne sértődj! :U

Komolyra fordítva a szót, mindent tudsz a hölgyről ahhoz, hogy bele merj vágni, teszem azt, biztosan hajadon, nem a pénzedért szeret (nem tudom, ki fizetné az ő nyaralását), a főzés mellett esetleg a gyereknevelésben is lehet-e tapasztalata, stb...

Ha a miért ne? kérdésre a saját mujaságodon és a korkülönbségen kívül nem találsz lényegesebb választ, akkor vágj bele! Nem tudok salsa-zni, de biztos van olyan tánclépés, amit csókkal is be lehet fejezni, elég egyszer macsónak lenned, aztán már mehet megszokásból! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#43) macilaci78 válasza TrollBalint (#38) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a hajsimi nyerő dolog, páromnál nagyon sokat ér és szvsz a hölgy is díjazta a figyelmességet. Legközelebb menj egy lépéssel tovább és légy minimum a takarója! :DDD

Nem érdekel, intézd úgy, hogy legyen legközelebb! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44) Pala válasza macilaci78 (#43) üzenetére


Pala
veterán

hehe, ha az ember kicsit leleményes, az ilyen apró dolgokat is az előnyére tudja fordítani:D

(#45) macilaci78 válasza Pala (#44) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Leleményesség a rövidtávú célok eléréseh elegendő csak, aki messzebbre tekint a jövőbe, annak taktika kell! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#46) Pala válasza macilaci78 (#45) üzenetére


Pala
veterán

inkább stratégia;)

(#47) macilaci78 válasza Pala (#46) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Taktikusan és/vagy stratégikusan? Nem mindegy? Lényeg, hogy ne fázz a paplan alatt ezeken az egyre hosszabb téli estéken. :DDD

Mert ugye nem mindig az a cél, hogy megvolt, van olyan, hogy jólesik a van is.

A nincs nő, nincs sírás effektussal kapcsolatban meg annyit, hogy nem megér néha pár könnycseppet? :o De alapíthatnánk egy ilyen klánt is, jobb nő nélkül, de nem melegen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#48) Pala válasza macilaci78 (#47) üzenetére


Pala
veterán

a stratégia egy rövidebb/hosszabb távú cél elérése érdekében alkotott egységes terv, a taktikai pedig a végrehajtás eszköze.:) A kettő nem ua.

''A nincs nő, nincs sírás effektussal kapcsolatban meg annyit, hogy nem megér néha pár könnycseppet?'' - az a baj, hogy ezt már nem tudom...addig megér, amíg nincs nő...onnantól hogy van, már egyből zavaróak a problémák.
Kapsz és vesztesz is valamit, ha lemondasz a nőkről. SZVSZ!

(#49) BobChemistry válasza Blurred (#34) üzenetére


BobChemistry
őstag

az lenne a vilag leghosszabb konyve... :DD

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#50) macilaci78 válasza Pala (#48) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem többet ér egy kettesben, otthon eltöltött este, mint egy kis tivornya a haverokkal. Van olyan dolog, amit a haverokkal egyszerűen nem lehet.

A másik dolog, lehetsz akármekkora stratéga, ha nem tudod a gyakorlatba ültetni. Szerintem Goose is tudja, mit kéne tennie, csak ugye valahogy mégsem teszi.

Tudod, az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum IX. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.