Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nincs többé ''Jó estét, jó szurkolást'' (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

resztinpísz Knézy Jenő.

(#2) biker válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


biker
nagyúr

ne már!
mondd hogy nem igaz!

:O:O:O

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) atus7377


atus7377
aktív tag

De sajnos igen !!!

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#4) biker válasza biker (#2) üzenetére


biker
nagyúr

ooo, bbbb.... most olvasom az origon.....

ehhhh.......

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) Dirtyz


Dirtyz
őstag

:O

Védd a fákat, egyél hódot!

(#6) Agyzuzo válasza biker (#2) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Már több mint egy órája igaz, sajnos...
RIP.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8) hungeek


hungeek
senior tag

jézusom......

(#9) MaUser


MaUser
addikt

Nem nagyon szerettem, ahogyan közvetít, de kegyetlen lehet így meghalni.:(
R.I.P.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#11) Redreamer


Redreamer
tag

Hát ilyet, pedig hústvétkor még teljesen jó volt. Nagy veszteség az egész magyar sportnak! Reszpekt for him! :O

Az élet azért jó mert minden megtörténhet, és azért szar mert meg is történik!

(#12) Marcus


Marcus
aktív tag

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
Annyira szerettem...

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#13) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

59 évesen..:( Két és fél hónap alatt végzett vele a rák.

Az biztos hogy rá mindenki emlékezni fog,már eddig is egy legenda volt.

(#14) Polesz


Polesz
addikt

A Telesport szerdán, 20:08-tól az MTV 1-es csatornáján külön műsorban emlékezik Knézy Jenőre.

Sajnálatos... :(:(:(

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#15) rogers


rogers
aktív tag

Most láttam én is az Index.hu-n :O

Sajátságos stílusa volt, de én bírtam nagyon. RIP. :O

Hogy a saját szavaival éljek ''Micsoda dráma!''

Jobb későn, mint még később...

(#16) Protoss


Protoss
senior tag

:( :(

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#17) guess.who


guess.who
senior tag

Most hallottam én is az M1-en, a Híradóban... Mit lehet erre mondani?
Én azt hiszem, hogy mindenki sejtette, hogy a kórházba kerülése után nem fog már onnan kijönni... Ezért kapott gyorsan életműdíjat, meg minden hasonlót...
Közhely, de tényleg így volt: lehetett szeretni vagy utálni is, de szinte egyetlen sportrajongónak sem volt közömbös a személye.
Nyugodjon békében.

(#18) _Volkovy_ válasza guess.who (#17) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

off
Hogy erre mit lehet mondani?
Azt,hogy van a családunkban egy 79 éves bácsi,aki már négy! agyvérzésen volt túl,utána felébredt egy kómából,és jelenleg ott tart hogy tegnap kapta meg az utolsó kenetet.Jó,nem?:(
on

Én reménykedtem.

(#19) Superman


Superman
nagyúr

Gyulai István nemzedékének egyik legnagyobbja volt Knézy Jenő. Mindig ki mert állni a véleménye mellett, ezért sokan ellendrukkernek tartották, de csak őszinte volt.

Nyugodjék békében.

(#20) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

:(((:((:((
:((:((:((:((:((

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#21) Agyasima


Agyasima
senior tag

Hiányozni fog az igencsak sajátos stílusa.
Reméljük jó helyen van.

:O

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Két éve voltam a teremfoci-bajnokság döntőjén Dunaújvárosban, Jenő közvetítette a Dunafer-Siófok meccset. Tökölinek volt egy három-kapufás lövése, amit a helyiek természetesen benn láttak. Ott álltam közvetlenül a közvetítő-fülke mellett, és Jenő a lassítás után jelezte felénk, hogy nem volt bent. Amikor hitetlenkedve csóváltuk a fejünket, fogta a monitorját, és felénk fordítva mutatta a második lassítást, ezzel is bizonyítva igazát. Hát, ilyen ember(i) volt.

Nyugodjék békében!:(((

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#23) lrigo


lrigo
tag

Őszintén sajnálom! Remélem, minél többünk emlékezetében sokáig megmarad a ''Jó estét, jó szurkolást!''

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#24) Tapsi


Tapsi
addikt

Szörnyű!
De a legszörnyűbb az,hogy azokat a díjakat csak most adják át neki,pedig már jóval hamarabb +kellett volna kapnia.:O:O:O:O

(#25) PeliScan


PeliScan
addikt

Hát, remélem azért nem volt nagyon nehéz halála. Isten nyugosztalja. :(

(#26) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Én is nagyon sajnálom. :O

"Later Nerd!"

(#27) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Rest in Peace :(:(:(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#28) Zsiba


Zsiba
senior tag

Hiányozni fogsz Jenő!!!

''One Ring to rule them all...''

(#29) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

:(
R.I.P
:O:O:O

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#30) Zsiba


Zsiba
senior tag

Had mondjak el egy rövid sztorit! Nem nagy, csak ez ugrott be elsőként a hír hallatán...

Nagymamám, aki sajnos már nem él, nagyon szerette Jenőt (e sztori előtt is)! Nyolc éves lehettem és nála töltöttem a nyarat falun. Nagyi lottózott és akkoriban még a lottóhúzásokra neves személyiségeket hívtak meg, akik a számokat húzták. Délután a TV előtt ülve figyelte vajon milyen számokat húznak.

Az akkor meghívott személyiség Knézy Jenő volt... Nos ő nagy-nagy izgalmakat okozott Nagymamámnak. Jenő kihúzta az első számot és talált. Nagyi boldog volt: ''Ez az! Csak így tovább Jenő!'' Pörgetés, Jenő kihúzta a második számot és az is talált... ''Ez az! Gyerünk Jenőkém!'' Ismét pörgetés, Jenő a harmadik számot húzta és az is talált! Nagymamám extázisban ugrált(!) a TV előtt és telitorokból kiabált! Ez az Jenőkém! Még két szám! Gyerünk Jenőkém!''...

Sajnos a másik két szám már nem talált, de így is nagy elégedett volt Jenővel a mamám...

Nos a sztori ennyi! Bocs ha nem volt elkápráztató, de ez a kép ugrott be a szomorú hír hallatán először és gondoltam megosztom Veletek.

''One Ring to rule them all...''

(#31) jojojo


jojojo
senior tag

hmmmm :(

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#32) Ra3


Ra3
őstag

R.I.P.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#33) SYZYGY


SYZYGY
tag

Sajnálatos. A magyar sportból is Velehalt valami....:( :( :(

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#34) telcom


telcom
tag

Részvétem. :(((

telcom

(#35) napos2600


napos2600
tag

jopar evvel ezelott tortent hogy az utcan bandaztunk egy telen es Jenő pont arra jart egy novel, megalltak telefonalni a dobalos fulkebe, mi meg hogolyoval illetuk a fulke ablakat. akkor egy csoppet ideges lett de nem kezdett el szitkozodova kergetni minket.
en sosem kedveltem ot de ahogy mar emlitettek erintetlenul senkit nem hagyott.

reszvetemet nyilvanitom ezzel, itt.

(#36) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Az biztos,hogy valamilyen emléke mindenkinek marad róla.És többségében jó emlékek..

(#37) Veron


Veron
őstag

RIP

Nem volt a kedvencem, de szerintem jo hangulatot tudott teremteni a követitések alatt, és bakijain jokat lehetett röhögni!
Nagyon sokat tett azért hogy Magyarországon minél több sportközvetitést lassunk!
nagyon sajnálom

Mégegyszer : RIP

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#38) emstityu


emstityu
tag

Nyugodjon békében, és részvétem minden hozzátartozójának!

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#39) j.bravo


j.bravo
addikt

Hát, én is sajnálom, volt rossz közvetítése, de jó is... Mindent összevetve azért kár érte.
R.I.P.

Whatever.

(#40) janati


janati
őstag

Nagyon sajnálom. Isten nyugosztalja!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#41) Tommeee


Tommeee
csendes tag

:(

Obszcén aláírásom volt, moderálták.

(#42) Szeke


Szeke
senior tag

Kegyetlen halál, nem szeretném én is igy végezni, mint ahogy szerintem senki sem :O

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#43) Nimrod


Nimrod
addikt

Sajna én is tegnap este a híradó előzeteséből tudtam meg. Kár a ''nagyöregekért''.
Kedveltem a stílusát :O

(#44) HEBI


HEBI
senior tag

Egy híres magyar meghalt, ráadásul a hasznos fajtából. Sajnálom.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#45) Gaius


Gaius
tag

Nagyon - nagyon sajnálom Knézyt. Borzasztóan fog hiányozni. Ő volt az a talán egyetlen mai szakkommentátor, aki maximálisan értett azokhoz a sportokhoz, amelyeket közvetített. Legyen az foci, jégkorong, úszás, bármi.

Azt hiszem, hogy a ''jó estét - jó szurkolást'' kezdetű közvetítés világszinten óriási volt. Nem hiszem, hogy bárki mondott volna valaha is ehhez hasonlót.
Előre látta az összes helyzetet, a mérkőzés képe és a csapatok pillanatnyi formája alapján 97 %-osan megmondta, hogy mi várható, a támadásból esik-e gól. Látta a leseket, minden apró és nagyobb szabálytalanságot.
Maximálisan felkészült minden közvetítésére, nála nem voltak olyan bakik, hogy nem tudja, éppen kinél van a labda, vagy kit cserélnek le a félidőben.

Lehetett ugyan tudni, hogy kinek szurkol, de ezt igyekezett kompenzálni a beszédstílusával.
Úgy gondolom, hogy a magyar sport felívelő részének (1988, Szöul) aktív részese volt, a futballmérkőzéseket vele szerettem igazán nézni.

Nyugodjék békében! :(


Alea iacta est - Gaivs Ivlivs Caesar

(#46) Il Padrone


Il Padrone
senior tag

Nyugodjek bekeben!

Hianyozni og a magyar sporteletbol...

Il Padrone

(#47) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Nem vagyok egy mai gyerek, úgyhogy jónéhány évet és mérkőzést néztem a közvetítésével. Valahogy mindig is úgy éreztem a stílusa abszolút egyéni, nekem bejött.
Már most nagyon hiányzik! :( :( :(

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#48) authenticDViD


authenticDViD
tag

Most érkeztem haza érettségiről, erre ilyen hír fogad.. Ahh... R.I.P. :(

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#49) Nimrod válasza authenticDViD (#48) üzenetére


Nimrod
addikt

De legalább az érettségid jó lett (reméljük).




Igaz, kitörölheted vele.

(#50) robekri


robekri
addikt

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

:(:(:(:(
:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nincs többé ''Jó estét, jó szurkolást'' (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.