Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz tybsen #1935 üzenetére

    Áááá ... ez pontosan így van :K

    A WP rendszer hiányosságaival én sem tudnék együtt élni, oké hogy gyors meg minden de nagyon sok kompromisszummal jár ... iPhone 6 biztosan nem rossz csak hát én 300k -t nem vagyok hajlandó érte kifizetni, ez már a túl drága kategória, nem a mi piacunk ez :N

    Marad az Android, viszont mivel a jóval drágább telefonokon nem érzem azt hogy smooth vagy gyorsabb lenne (sőt némely gyártónál inkább akadósabb), így tényleg mi értelme lenne lecserélni a Nexus 4 -t ? vagy inkább úgy kérdezem milyen telefonra lenne érdemes lecserélni :F

    Remélem hogy ezzel az új 5.0 -al optimalizálnak majd valamit, vagy legalább erezhető különbség legyen a Nexus 4 és egy jóval erősebb telefon között, ezt úgy értem hogy olyan mintha nem lennének a telefonok a hardverhez optimalizálva, a Moto G sokkal gyengébb telefon, de semmivel sem érzem lassúbbnak :U

    Ezzel csak azt akarom mondani hogy míg pl. PC esetében vásárolok egy erősebb cpu -t vagy vga -t, érezhető hogy sokkal gyorsabb, de Androidos telefonoknál hiába veszek 2X erősebb telefon ha nem érzem a különbséget, létezik hogy ennyire lekorlátozzák az Android rendszert hogy a gagyibb / olcsóbb telefonokon is elszaladgáljon ? :o

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés