Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
Még nincs saját topikja a Neverwinter Nights kiegészítő-lemezének, ezért nyitottam neki egyet. A Mask of The Betrayer nevű kiegészítő már aranylemezen van, elméletileg napokon belül megjelenik az USA-ban, Európában feltehetően pár nappal később.

Aranyon a NWN2 kiegészítője

A játék hivatalos oldala

Hivatalos Megjelenés: Október 9.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Neverwinter Nights: Mask of The Betrayer (Továbbiakban: NWN2:MOTB) újdonságai:

- Teljesen új, 25 óra kihívásokkal teli új játékidő a NWN2 játékosoknak,
- A MOTB-ben elérhetjük az EPIC szinteket (30-as szintig), ami magával hozza az EPIC Skilleket, Feat-eket és Class-Tulajdonságokat, kiegészítve új Prestige Class-okkal, mint pl. a Red Wizard,
- Kapunk új fajokat, képességeket, tárgyakat, varázslatokat és 20 új típusú szörnyet is.

Itt egy újabb keletű infó a játékról.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Following the climactic battle against the King of Shadows, you awaken alone and stranded deep beneath the earth. A dark hunger grows within you, threatening to devour your very soul. Will you fight against the hunger within or will you embrace it, revelling in your newfound power?
Set in harsh, spirit-rich Rashemen, near the powerful nation of Thay, Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer presents players with an exciting new 20-30+ hour campaign filled with meaningful choices, rich characters, and surprising outcomes. Continue the adventure of your Neverwinter Nights 2 character or create a completely new epic hero - no previous Neverwinter Nights experience required. Hundreds of new gameplay options include epic levels; feats, spells, races, and classes; powerful weapons, armour, and crafting options; and hordes of diverse creatures.

* Major improvements to the Neverwinter Nights franchise: enhanced graphics, including extensive use of specularity, environment effects, and normal maps; improved performance; streamlined party control; and an easier to use and more powerful toolset. Experience Neverwinter Nights 2 at its best.

* Epic storyline provides the most riveting RPG experience since Planescape: Torment, with the compelling characters and plotlines for which Obsidian Entertainment is renowned. Play the official campaign either alone or online with your friends.

* Stunning new environments include the Astral Plane, sunken Imaskari ruins, a Thayan wizard academy, and the Shadow Plane. Immerse yourself in the Forgotten Realms as you've never seen it before.

* Explore an amazingly reactive world, where your decisions affect those around you and the passage of time realistically impacts gameplay.

* Switch seamlessly between exploration and tactical combat with the immersive, over the shoulder view of Character Mode and the top down perspective of Strategy Mode with its RTS-like controls.

* Combat and negotiate with dozens of new creatures including many D&D favourites such as blue dragons, treants, hags, solars, and the two-headed fell troll.

* Choose from over 20 classic and exotic D&D races, including the new genasi: planetouched humanoids hailing from the elemental planes of air, earth, fire, or water.

* Customize your character with over 60 epic feats including the monk's Blazing Aura, the rogue's Epic Precision, and the druid's Dragon Shape.

* Master more than 50 new spells, including epic spells such as mass fowl, damnation, and vampiric feast.

* Play new D&D classes such as the Red Wizard of Thay, Spirit Shaman, and Invisible Blade.

Ui.: Bocs az angol nyelv miatt. Lefordítom majd holnap, ha van rá igény.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) Janoska26 válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Janoska26
addikt

Asszem ez hívják topicnyitási kényszernek, ahogy elnézem a sima Newerwinter nights 2 forgalmát ez is bőven elfért volna benne, úgy ahogy anno a Heroes 5-be is belefért a kieg is.node, nem kell besértődni vagy ilyesmi, ez csak az Én véleményem, ami lényeg az pedig a játék :DD

(#5) Vistaboy válasza Janoska26 (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocsi, nem kényszer volt, csak most olvastam egy oldalon a kiegészítőről és nem találtam hozzá topikot. Csak miután megnyitottam, azután vettem észre, hogy az eredeti játék topikjában is erről beszéltek... :B
Hát ha a modik is űgy gondolják, majd bezárják. Addig aki akar, írhat ide.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Janoska26 válasza Vistaboy (#5) üzenetére


Janoska26
addikt

Írok hadd pörögjön, csak az a baj, hogy még nem érkezett meg és ma megrendelni sincs időm, úgyhogy majd hétfőn beszerzem, és leírom mizujs vele, a képek alapján egyébként nagyon szép kis jáccó lesz, bár az elődjével sem volt gond :DD :C

(#7) Vistaboy válasza Janoska26 (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én főleg az új Prestige Class-okra vagyok kíváncsi, meg az Epic cuccokra és skillekre. Remélem lesz új játszható faj, bár már van egy exportált karakterem (Paladin), amivel már végigvittem a gamét, de jobb szeretnék már egy Chaotic Evil karaktert indítani... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) Janoska26 válasza Vistaboy (#7) üzenetére


Janoska26
addikt

Én beérem egy sima mezei harcossal is jó sok passzív tulajdonsággal, nem szeretem a sok hókuszpókuszt :( :DD

(#9) Thrawn válasza Janoska26 (#8) üzenetére


Thrawn
félisten

Nocsak te NWN rajongó vagy? Nagyon helyes bár szorulhatott volna beléd egy kis ész is :D (értsd: varázslás)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) Vistaboy válasza Janoska26 (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jobb szeretem Én is a közelharcot, de azért az is nagy feeling, amikor egy durvább varázslattal kiirtasz egy egész szobányi ellenfelet ;] (A látványról már ne is beszéljünk).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Janoska26 válasza Thrawn (#9) üzenetére


Janoska26
addikt

nem azért nem szeretem a varázslást mert hülye vagyok hozzá, hanem azért mert macerás, meg ha nagyon csicsa a mágia akkor visszább kell vennem a felbontást mert beszaggat :DD
Az, hogy rajongó az túlzás, inkább csak lelkes amatőr ;)

(#12) Vistaboy válasza Vistaboy (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Itt a fordítás, ahogyan ígértem:

Az Árnyékok Királya elleni hatalmas csatát követően egyedül ébredsz fel hajótöröttként mélyen a föld alatt. Egy sötét éhség növekszik benned, fenyegetve hogy elnyeli a lelkedet. Harcolsz a benned lévő éhség ellen, vagy magadhoz öleled és felszabadítod a frissen nyert erődet?
Rashemen-ben, egy szellemekben gazdag városban, közel Thay hatalmas nemzetéhez, Neverwinter Nights 2: Mask of The Betrayer (Továbbiakban: NWN: MOTB) egy izgalmas új 20-30+ órás hadjáratot kínál a játékosoknak megtöltve sorsdöntő választásokkal, gazdag karakterekkel és meglepő végkifejletekkel. Folytasd a kalandot a NWN2-es karaktereddel vagy hozzál létre egy teljesen új epikus hőst - Nincs szükség NWN2 tapasztalatokra. Több száz új játékbeni újítás van, mint új Epikus Szintek, Feat-ek, Varázslatok, Fajok és Kasztok. Hatalmas erejű Fegyverek, Páncélok, Tucatnyi új tárgyak és varázslatok készítése, és sokféle új bizarr teremtmény.

* Főbb fejlesztések a NWN-ben: továbbfejlesztett grafika, úgymint specularity, environment effect, and normal map. Megnövelt teljesítmény, Egyszerűbb és átláthatóbb Parti-vezérlés és egy könnyebben kezelhető és sokkal többet tudó Szerkesztő. Tapasztald meg a NWN-t a legjobb formájában.

* Epikus történeti szál biztosítja a leglebilincselőbb RPG élményt a Planescape: Torment óta, < Ezt a részt passzolom.>. Játszd a hivatalos hadjáratot egyedül vagy Online a barátaiddal.

* Lenyűgöző új környezetek, mint az Asztrál Síkok, az elsüllyedt Imaskiri romok, a Thay-ban lévő Varázsló-akadémia és az Árnyékok Síkja.

* Fedezz fel egy csodálatosan élethű világot, ahol a döntéseid befolyásolják a környezetedet, és az idő múlása valósághűen hat ki a játékmenetre.

* Válts gördülékenyen a felfedezés és a taktikus harc között, beállíthatod a nézetet egészen a váll fölötti nézethez a Karakter Mód-ban, vagy egészen felső nézetbe a Stratégia Mód-ban, RTS-hez hasonlító irányítással.

* Harcolj vagy tárgyalj egy rakás új teremtménnyel, köztük sok D&D favorittal, mint Kék Sárkányok, Treant-ok, Hag-ok, Solar-ok, vagy a kétfejű Fell Troll.

* Válassz több mint 20 klasszikus és egzotikus D&D faj gözül, közöttük az új fajjal: A Planetouched humanoidokkal az Elementális Síkokról (Levegő, Föld, Tűz, Víz).

* Tedd egyedivé a karakteredet a több mint 60 Epikus Feat-tel, köztük a papok "Blazing Aura"-ját, a tolvajok "Epic Precision"-jét és a druidák "Dragon Shape"-jét.

* Válj mesterévé több mint 50 új varázslatnak, köztük Eikus varázslatoknak, pl. "Mass Fowl", Damnation" és "Vampiric Feast".

* Játsszál az új D&D kasztokkal, mint a "Red Wizard of Thay", "Spirit Shaman" és "Invisible Blade".

Ui.: Ha valamit rosszul fordítottam, akkor javítsatok ki nyugodtan, aki pedig tudja hogy ez a rész "with the compelling characters and plotlines for which Obsidian Entertainment is renowned" mit jelent, az kérem írja le.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Most olvastam a Bioware fórumán (Kint már megjelent a játék), hogy a Mask of The Betrayer telepítéséhez le kell szedni egy hotfix-et, amit ha nem teszünk, a játékon belül nem lesznek feliratok és szövegek a dialógusokban.

A hotfix innen tölthető le: NWN2:MOTB Hotfix Angol

A telepítés menete:

1. Installáld a Neverwinter Nights 2-őt,
2. Patch-eld fel a játékot a legfrissebb verzióra az Auto Update-tel (Jelenleg v1.10),
3. Installáld a Mask of The Betrayer-t,
4. Telepítsd fel a javítást.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Informácoók a játékról (Benne a gépigénnyel)

Mask of The Betrayer Trailer

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Most olvastam, hogy a kiegészítőben lehetséges hogy összefuthatunk az egyik kedvenc NPC-mmel: Aribeth-el. :R :))

Aribeth de Tylmarande fontos NPC volt az első Neverwinter Nights-ban. Személy szerint örülnék a találkozásnak, és remélem hogy ezúttal ő is elszegődhet majd mellénk társnak. ;) Bár már régen játszottam az első résszel, de mintha úgy rémlene hogy a szerelme kivégzése után vált gonosszá, és a játékosnak két lehetősége volt, miután szembekerült vele. Aki magas meggyőzőerővel (Charisma) rendelkezett, az visszatéríthette őt a jók közé. Aki nem, vagy nem akarta, az meg tudta őt ölni és a fegyverét tarthatta meg.
Most olvasom több helyen (Nem tudni, mi igaz belőle), hogy ő lesz az a bizonyos áruló (Betrayer), akiről szól a kiegészítő. Nos én ennek nem örülnék, mivel akkor tuti nem lép be a csapatba.
Meglátjuk. Nemsokára kiderül. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) Janoska26 válasza Vistaboy (#14) üzenetére


Janoska26
addikt

Én megpróbáltam feltelapíteni az alapot, már azt sem hagyja, autorun elindul és kivág egy hibaüzenettel, hogy nem lett befejezve az előző telapítés vagymi, valamikor volt fenn az igaz azóta még az a winfos van fenn, majd megpróbálom kipurgálni a registryt hátha az segít, valaki találkozott ilyennel egyébként? :U :)

(#17) Vistaboy válasza Janoska26 (#16) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ilyen hibaüzenet akkor szokott előfordulni, amikor nem sikerült rendesen leuninstallálni a játékot. Pucold ki a registry-t, akkor jó lesz.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18) Janoska26 válasza Vistaboy (#17) üzenetére


Janoska26
addikt

marhára nem értem egyébként, mert normál uninstallt nyomtam neki anno, minden hibaüzenet nélkül le is szedte, ha meg tényleg ez van akkor találtam egy bugot :DD

(#19) Vistaboy válasza Janoska26 (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Próbáld meg legközelebb, hogy nem az Autorun-nal telepíted, hanem a lemezen lévő setup.exe-vel.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) Janoska26 válasza Vistaboy (#19) üzenetére


Janoska26
addikt

szintén zenész ;)

(#21) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sárkány a MOTB-ből.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új videó a játékból.

Már csak 3 nap a megjelenésig! :C Érdekes, a CD-Galaxisban nem találom a játékot. :F

[ Módosította: Panther ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy pár érdekes új részlet.

Amúgy sikerült szert tennem egy példányra :C , úgyhogy máris nekilátok a játék kivesézésének. Az újdonságok elég vonzóak, főleg az említett "drogfüggőség"-re vagyok kíváncsi. ;]

Részletek hamarosan... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, megvoltak az első tapasztalatok. :C
Hát ez a játék egyszerűen brutális lett! Aki játszott az eredeti NWN2-vel, az feltétlenül próbálja ki! :K
A kiegészítő legfontosabb újítása az, hogy a játékos már az induláskor egyfajta átokkal van sújtva. Folyamatosan lelkekre van szükségünk, ellenkező esetben legyengülünk és végül meghalunk. Ha viszont sok lelket szívunk magunkba, akkor a bennünk lakozó erő egyre gonoszabb és gonoszabb formában tör a felszínre, míg végül teljesen fel nem emészt minket. ;]

Itt egy kép a játékból (A hsz. írásakor itt tartok):

A képernyő jobb sarkában van a Szellemi Energia (Spirit Energy) mércéje. Ez folyamatosan csökken, ha elfogy, meghalunk. A csíkon lévő kis ábrák a leépülés mértékét mutatják. Először csak pár Stat-Point-ot veszítünk el, súlyosabb esetben már a képességeinket is. Minél rosszabbul állunk, annál gyorsabban romlik az állapotunk.
A Szellemi Energia csíkja alatt egy kisebb vízszintes csíkot is találunk. Ez azt mutatja, mikor tör elő belőlünk az őrület. Ha a csík elér a gonosz végletig, akkor elszabadul a pokol. ;]
Hogy milyen ez, azt még nem tudom, egyenlőre még nem kellett annyi lelket ennem. Most vagyok félúton. Viszont van ennek is jó oldala: Minél inkább előtör belőlünk a gonosz erő, annál durvább új képességeket kapunk. Így aki gonosz karakterrel játszik, annak ez ideális választás lehet. ;]

Az öt új varázslat (Alul, balra) a lélekrabláshoz kell. Ezekkel tudunk lelkeket rabolni, sőt van benne egy nagyon durva varázslat is, amikor már nagyon rosszul állunk, és sehol sem találunk egy szellemet, amit magunkba olvaszthatnánk, akkor ezt használva XP feláldozásával energiát nyerhetünk.

Az Inventory-t azért hívtam elő, hogy lássátok a másik "nagyszerű" újítását a játéknak. Ezek (A Diablo II mintájára egymásba olvasztható) Esszenciák, amiket folyamatosan találunk a leölt ellenfelekben, de később lesz egy olyan skillünk is, amivel esszenciát is szívhatunk ki a lelkekkel együtt. A legkisebb fokozatúból négy kell egy közepeshez, a két legmagasabb fokozathoz már nyolc darab kell, abból lehet egy jobbat csinálni. Lényegében ezek a Diablo II kristályaira emlékeztetnek, és itt is ugyanarra lehet őket használni. Van egy tárgy, amivel össze lehet őket olvasztani, és egy másikba téve (Mint a Horadric Cube a Diablo II-ben), egy tárggyal kombinálva őket tudjuk az adott tárgyat Enchant-olni. Persze ehhez egy varázslat is kell, ezért már a játék elején kapunk egy különleges társat, egy Red Wizard-ot. Neki minden képessége és segédeszköze megvan ezekhez. Sőt, a Familiar-ja kitűnő Tolvaj, sok zárat és csapdát tud hatástalanítani.

Egyenlőre ennyire jutottam, ha lesz más is rajtam kívül, aki játszik majd a játékkal, akkor további segítséggel is szolgálhatok. :R

Ui.: Ne lepődjetek meg a képre pillantva, azért majdnem Fekete-Fehér a kép, mert az Árnyék Síkon járunk. Itt minden szín ki van fakulva... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) karnokd


karnokd
tag

Hello, végre rájöttem hogy kell fegyvereket enchantelni. A problémám az, hogy savas sebzést akarok rátenni, de Safyija-nál nem találom a Melf's Acid Arrow varázslatot, se ilyen tekercset (az act II-ben vagyok). Valaki tudja, hogy lehet szerezni ilyen varázslatot?

Cf550W + E6600 @ 2,4 + 4GB 800MHz Kingston 5-5-5-18 + Asus P5B Deluxe + 2 x 320GB + 1TB +SB Xtreme +Nec18x + GF250GTS 1 GB Twint Frozr

(#26) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre!
Epic Karakterem van! (Level 20). :C
Kíváncsi vagyok az új skillekre. ;]

Az viszont már nagy megkönnyebbülés, hogy végre van egy olyan skill-em, amivel anélkül juthatok Szellemi Energiához, hogy növekedne a gonosz erő. (Lawful Good karakternél ez fontos.). Csak már annyit kellett ennem eddig, mire meglett, hogy csak egy ilyen étkezés hiányzik már a skálából. :( ;]
Nehéz helyzet. Nagyon kíváncsi vagyok az új erőkre, de nem is akarom elrontani a karakteremet. :F

karnokd: Próbáltad a kereskedőket? Náluk szokott lenni ilyesmi. Bár még én nem enchant-oltam, de majd utánanézek.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) Kraptor


Kraptor
őstag

Én játszottam NWN2-vel de az nem nagyon jött be. Ezt kipróbálmám de már nincs meg a NWN2 alap játékom...valaki?:):)

Különben a stroy aszem BG3 alapkoncepciója akart lenni csak miután nem lett BG3 ilyen formában jelent meg, legalább is ezt mesélték régebben. Nem tudom, hogy mi valósúlt meg végül is. Mennyivel lett jobb a grafika, kezelhetőség, kamera, társak irányítása, stb?

(#28) karnokd válasza Vistaboy (#26) üzenetére


karnokd
tag

Eddig senkinél nem volt ilyen.
Most újabb problémába ütköztem: A Slumbering Coven-eknél azt választottam, hogy véget vetek az álomnak. De valahogy nem tudom őket legyőzni. Már egy órája hentelek. Talán az a baj, hogy tolvaj karakterrel nyomulok? Vagy válasszam inkább a másikat - ami esetén elmarad a harc, de szegény alagsori álmodót nem tudom megmenteni? Már az összes utitársam meghalt...

Cf550W + E6600 @ 2,4 + 4GB 800MHz Kingston 5-5-5-18 + Asus P5B Deluxe + 2 x 320GB + 1TB +SB Xtreme +Nec18x + GF250GTS 1 GB Twint Frozr

(#29) Kraptor válasza karnokd (#28) üzenetére


Kraptor
őstag

Tényleg itt megtudnak halni a társaid vagy csak elalszanak mitn NWN2ben?

(#30) Vistaboy válasza karnokd (#28) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem most három emberkét kell kiszabadítanom. Egy már megvan, de a másik kettőre már nincsen időm, sajnos (Éjjeles vagyok :O ).

Ott én azt csináltam, hogy bementem az álmába az egyik csávónak és ki kellett vezetnem egy labirintusból. Amikor visszaértem, előjött egy vízió. Már vége, legyőztem a varázslót, de most megint visszakerültem a terembe, gyanítom hogy a másik kettőt is meg kellene menteni valahogy, de most nincsenidőm ilyen fejtörőkre. Majd holnap. :o

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) Vistaboy válasza Kraptor (#29) üzenetére


Vistaboy
veterán

Csak akkor halnak meg, ha mindenki meghal. Ha csak egy karakter is élve marad, utána minimális HP-vel ugyan, de felébrednek.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#32) karnokd válasza Vistaboy (#31) üzenetére


karnokd
tag

Feltéve, hogy épp nincs körülöttük küzdelem. Az én esetemben pedig volt. Mindegy, hagytam azt a történetágat és simán kimentem az épületből.

Cf550W + E6600 @ 2,4 + 4GB 800MHz Kingston 5-5-5-18 + Asus P5B Deluxe + 2 x 320GB + 1TB +SB Xtreme +Nec18x + GF250GTS 1 GB Twint Frozr

(#33) karnokd válasza Vistaboy (#30) üzenetére


karnokd
tag

Igen, ott meg kell menteni őket, de egy pár portálon és küzdelmen át kell esni, mire a boszorkányok elé kerülhetsz.

Cf550W + E6600 @ 2,4 + 4GB 800MHz Kingston 5-5-5-18 + Asus P5B Deluxe + 2 x 320GB + 1TB +SB Xtreme +Nec18x + GF250GTS 1 GB Twint Frozr

(#34) Vistaboy válasza karnokd (#33) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyenlőre úgy döntöttem, új karaktert indítok. Nagyon nem nekem való a Paladin class. :U Inkább a Blackguard-ot próbálom ki, az közelebb áll a pici lelkem világához... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#35) polaar


polaar
tag

Na én is elkezdtem,nagyon tetszik!Végre van benne kihívás,van néhány elég húzós harc az elején is!A macit hogy lehet beválasztani a csapatba?

(#36) Vistaboy válasza polaar (#35) üzenetére


Vistaboy
veterán

Amikor legyőzöd Okku-t, választhatsz, hogy elnyeled-e a lelkét (Devour Spirit) vagy megkíméled. (Lényegében ez a jó-gonosz oldal választás). Ha megkíméled az életét, meg lehet őt győzni hogy meg tudsz birkózni a benned lakó gonosszal, és így segít neked megszabadulni tőle.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#37) polaar válasza Vistaboy (#36) üzenetére


polaar
tag

Még nem tartok ott sajna.A hagspawn spirit shaman-t kötelező bevenni a csapatba?Nem túl szimpi az awful good kari mellé.

(#38) Vistaboy válasza polaar (#37) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem Chaotic Evil karim van, így szimplán benyeltem őt... ;]
Amúgy nem lineáris a sztori, én pl. először legyaktam Okku-t, és csak utána a Forest Man-t.

Amúgy Okku jó harcos, a korábbi Neutral Good karakteremmel kipróbáltam az erejét.

Én most leginkább a Spirit Eater Feat-ekre vagyok kíváncsi. Állítólag ahogy nő benned a kór, annál durvább képességeid lesznek. ;] Hát már bennem buzog elég erősen, rohamosan fogy a Spirit Energy-m. Remélem a későbbiekben kapok egy olyan képességet, amivel a 10%-nál nagyobb mennyiséget is lehet gyűjteni, mert már így néha csak annak köszönhettem az életem hogy van egy skill, amivel XP árán fel lehet tölteni a Spirit Energy-t fullra.

Apropó: Ha már szóba került: Szerezz immunitást a Negative Level ellen, így amikor ezt használod, nem veszítesz szintet. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#39) sztanesz


sztanesz
tag

Ma nekilátok én is:) a héten nyomtam végig a 2.ik részt, nagyon bejön ez a játék meg a hasonló rpgk(baldur's gate,icewind dale, planescape torment).

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Valaki aki már játszik a játékkal, árulja már el nekem, hová tűntek a társaim, miután tábort vertünk a városban? :F Nem találom egyiküket sem. Egyedül meg nem sok esélyem van kalandozni. :O

Hová mennek ilyenkor? Végignéztem a színháztól át a klubokig, és a templomokat is, de nem találom őket. Most mi legyen? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#41) polaar válasza Vistaboy (#38) üzenetére


polaar
tag

Hmmm nehéz az élet,mindenesetre úgy vettem észre ha sok spirit ellenfél van körülötted és úgy használod a devourt több energyt kapsz,volt hogy 35-öt kaptam!Ki akarom próbálni a rangert,epic two weapon fighting-al mindkét kézzel ugyanannyiszor támadsz-22 szinten ez 10 támadás/kör ez pedig táp!30-as szinten 12/kör!

(#42) Vistaboy válasza polaar (#41) üzenetére


Vistaboy
veterán

Van területre ható Devour skill is. És most már a komolyabb ellenfelek ellen is jó, mert a full HP-jük 25%-át szívja el. Volt hogy nekem 13-ról ment fel 72-re... ;] Igaz, utána a craving-csíkom full is lett, ergo nem sokára le is apadt rendesen. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#43) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Közeledek a játék végéhez! :C Csináltam egy pár képet. ;)

Enyhe SPOILER-veszély:

Ismét a miénk a legendás kard.

Vándor ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.

Amúgy most vagyok 27-es szinten. Sárkánnyal eddig összvissz egyszer találkoztam, de az is velem volt (Lehet hogy jó karakterrel játszva ellenség lesz, nem tudom). Elég gyatrán nézett ki, szívesen legyaktam volna pedig. :DDD

Mindegy, jön az utolsó Act. Legalábbis gondolom, mivel úgy írták hogy 30-as a szinthatár. És nem néztem be minden bokorba XP-ért. Na meg persze a Satiate-et is sokszor kellett használnom (Átlagban 5000-6000XP árán tölti vissza a Spirit Energy-t fullra).

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végigvittem! :C

Amúgy aki elér a végére, és legyőzi a főellenséget úgy hogy még nincsen 30-as szinten, az kattintgasson folyamatosan rá, minden kattintással 5000XP-t kap a karakter. Amint eléred a 30-as szintet, bejön a végső választómenü.

Sajnos elég rövidre sikerült, bár lehet hogy jó karakterrel tovább tart. Megoldani azt a rengeteg puzzle-t nyilván hosszabb ideig tart majd, mint legyakni mindenkit. ;]

Asszem kipróbálok egy jó karaktert is. Hátha más társakat is kapok általa.
Amúgy még mindig nem tudtam rájönni, hogy hová tűnt Safya (Ha jól tudom a nevét) mellőlem? Egy pihenés után egyszercsak ukmukkfukk eltűnt. :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#45) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Érkezik egy új, letölthető kiegészítés is az NWN2-höz, Mysteries of Westgate címmel.

Mod: Mi az, senki nem játszik a játékkal? :F Csak én szemetelek ide? :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#46) Qru válasza Vistaboy (#45) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De játszik a nép, csak én pl még az alap gamét nyomom csak abban is most elkadtam. :W

tudom nem clasic nwn2 topik, de hátha..

Szóval az öt szobrot kell megtalálni, meg volt 4, az ötödiket szétütötte egy rusnya undead (én meg az őt :D ). Most megkéne keresnem vmi Aldanon nevü figurát, Crossroad Keep-ben... de nem találom!!! Hol van a muki? Előre is thx! :R

#nincsbennetarcsi

(#47) Vistaboy válasza Qru (#46) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha nem találsz meg valakit, akkor építsd fel a még befejezetlen épületeket, ugyanis egyes karakterek csak akkor csatlakoznak a váradhoz.
Én is így jártam, egy szakállas hapit kellett keresnem, de addig nem jelent meg, amíg a könyvtárat helyre nem pofoztam.

Ui.: Nem biztos hogy mindegyiknél ugyanaz a megoldás, ha jól emlékszem, itt az volt. De már elég rég játszottam végig. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#48) Qru válasza Vistaboy (#47) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, a szakállas hapi már meg van. :) Akkor építkezek ezerrel, már a pénzt is összeszedtem rá. :R

#nincsbennetarcsi

(#49) Thrawn


Thrawn
félisten

Valaki árulja már el miért nem tudom elforgatni a képet ha az egeret a képernyő széléhez húzom :O Billentyűzettel sem megy...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50) Szipi válasza Thrawn (#49) üzenetére


Szipi
aktív tag

Üdv.

Ezzel én is szívtam miután felraktam a kieget :W .
Nyomd meg a *-ot a numerikuson és átvált strategy nézetből Character nézetbe(vagy valami ilyesmi neve van).
Ajánlott az options menüben beállítani a nézeteket részletesen.
Nekem kis szórakozás után sikerült visszaállítani a kamerát úgy ahogy az alapjátékban müxik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.