Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Nether

Hozzászólások

(#1) EnDaN


EnDaN
tag

A játék egy gyors tempójú városi túlélő FPS, amely máshoz nem hasonlítható játékélményt nyújt. A játékosoknak gyorsan kell életmentő döntéseket hozniuk. Ebben a poszt-apokaliptikus világban a halál vár minden sarkon, a magas épületek tetején. Teleportáló szörnyek törnek az életedre, amelyeket Nether-nek hívnak. A túléléshez szükséged lesz az ügyességedre és kitartásodra. A pályán fegyverek, felszerelés, étel, ital található, ezen kívül lehetőség van tárgyak készítésére és vásárlására is. Rajtad múlik hogy egyedül vagy csapatban játszol a kiszámíthatatlan Netherek és más játékosok ellen.

A játék leírása röviden ennyi. Amit fontos tudni, hogy csak 64 bites operációs rendszeren hajlandó elindulni! Beta fázisban van.

Jelenleg viszonylag könnyen hozzá lehet jutni egy 72 órás Guest keyhez (ami 72 óra játékbeli időt jelent!) és több helyen sorsolnak teljes játékot is. Erről és egyéb hírekről is olvashatsz a nemrég indított magyar oldalon:
Nether.hu

:)

[ Szerkesztve ]

(#2) Lalo01


Lalo01
tag

Itt ki fognak sorsolni 50db teljes Chosen pack kulcsot, ha valakit érdekel. :)

Steam:VELOC1Ty

(#3) Thome


Thome
addikt

Eléggé pang a topik, senki nem játszik vele?

(#4) EnDaN válasza Thome (#3) üzenetére


EnDaN
tag

Én is régen néztem rá, de most hogy megkaptam a steam kulcsot az előrendeléshez felrakom és megnézem mit változott az elmúlt hónapokban :) Sajnos elég kevesen játszották akkor még :(

(#5) Thome válasza EnDaN (#4) üzenetére


Thome
addikt

Pár órája szereztem egy 72 órás kódot, kipróbáltam és nagyon átjött a játék. Kellőképp ki van balanszolva, amit néztem még fél éves videókat ott baromi erősek voltak a netherek, jelen pillanatban viszont letudtam ütni 1v1 felállásban 3-at is.

Üvölt a játék a csapatjátékért ez viszont látszik az egészen.

Ami szervereket láttam az átlagban 20 fővel volt megtöltve, még nem haltam meg egyszer sem, elég jó a lootom is így kezdő lvl4-es szintűként, bár global pakkba tettem a cuccaim mert félek hogy kinyírnak. Már ha egyáltalán számít az hogy global-e vagy sem. :DDD

Holnap-holnapután még játszom vele aztán ha ténylegesen átjön a játék és nem idegel ki akkor meg is veszem, 7 euró nem sok érte.

Jó lenne egy kicsit felpörgetni a topikot, kizárt hogy ne játsszon senki, vagy legalábbis ne legyen meg néhány embernek. :))

(#6) gmx9 válasza Thome (#5) üzenetére


gmx9
aktív tag

Ha még nem vetted meg, épp akcióra esélyes a játék steamen (attól függ megszavazzák-e, ez esetben 2,8 euró lenne). Bevallom nagyon tetszett a játék a kezdetekben, de úgy hallom annyira elcseszték, annyira monoton és PvP lett az egész, hogy borzalom.

Azért ilyen árral átgondolnám behúzzam-e, de ha tényleg ennyire nem számít a többi játékos, akkor csak a kedvem menne el az egésztől... :(

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#7) Thome válasza gmx9 (#6) üzenetére


Thome
addikt

Még nem vettem meg, megvárnám ezt a leárazásosdit, egyébként hol lehet erre szavazni? Akárhogy írtam a googleba, kerestem a steamben a fülek között, nem találtam.

Egyedül nem is valami élvezetes, de 3 eurót megérne, hátha később változik valami. Úgy látszik a zombi téma az ami most nagyon felkapott. Na meg az hogy egymást irtják az emberek ebben a játékban is, semmi csapatszellem.

(#8) EnDaN válasza Thome (#7) üzenetére


EnDaN
tag

Megszavazták, 11-től Steam-en 80% kedvezménnyel lehet megvenni 8 órán át! :)

Én már jó rég játszottam (3 hónapja talán), akkor is egyedül, ha összejönne pár ember akkor szívesen csatlakoznék én is. A nagy kedvezmény után biztosan tele lesznek a szerverek, egy kis ideig tuti :)

(#9) Thome válasza EnDaN (#8) üzenetére


Thome
addikt

Fel kell lendíteni a topikot, hátha lesz valami kis közösség, ha már összejönne 3-4-5 ember, úgy már érdekesebb lenne. :K

Este meg is veszem, lehet több darabot is, hátha később mást is érdekel majd. :K

(#10) Thome válasza Thome (#9) üzenetére


Thome
addikt

Pontosítok, azt hittem este 11 az a 11, szóval most veszem meg... :DDD

(#11) Hungazda


Hungazda
csendes tag

Sziasztok!Gyors választ kérnék, hogy ezen a gépen elfutna-e a Nether? És ha igen milyen beállításokon?

amd a8 5600k with radeon hd 7560d
2x2 gb ddr3 1333mhz ram
win 7 64 bit

(#12) Thome válasza Hungazda (#11) üzenetére


Thome
addikt

HD felbontásban low-mediumon el kellene futnia. Ha végre megoldódna a vásárlásom körül a galiba, akkor szívesen adnék vendégkulcsot hogy kipróbáld.

(#13) Hungazda válasza Thome (#12) üzenetére


Hungazda
csendes tag

Köszi csak, ha menne akkor megvenném ameddig ilyen olcsó szerinted megéri így megvenni?

(#14) Thome válasza Hungazda (#13) üzenetére


Thome
addikt

Én mondjuk ennyi pénzért (3 euró) ígyis-úgyis megvenném, később még jól jöhet ha most esetleg nem indulna el. De el kell indulnia, nekem HD4850-en elindul ami picit erősebb csak.

(#15) Hungazda válasza Thome (#14) üzenetére


Hungazda
csendes tag

Köszi a választ, meglátjuk :D Esetleg fps kb?

[ Szerkesztve ]

(#16) EnDaN válasza Thome (#12) üzenetére


EnDaN
tag

Guest Pass 72 órás linkem van sok, de nem steam-es, én nem ott vettem meg annakidején. Ha gondolod küldök egyet és kipróbálhatod megy-e.

(#17) Thome válasza EnDaN (#16) üzenetére


Thome
addikt

Hungazda részére küldd, én már megvettem, igaz hogy cseszik szinkronizálni a nether accountommal a steames, így nem tudok vele még mindig csak unsecureden játszani, de legalább nyugtat a tudat hogy megvettem és reklamálhatok náluk... :U

Az fps-t nem mértem még soha, de így érzésre 25-50fps között mozoghat, és úgy írom hogy nem túlzok, ez alá érzésre sem szokott beesni az fps.

(#18) dinostaRR


dinostaRR
tag

Senki ne adjon ki pénzt erre a játékra. Anno béta teszteltem és katasztrófa. Követtem a játékot a háttérből, de alig haladnak vele, illetve tömegesen hagyják ott a gémet. Sokkal kevesebb játékos van most mint anno.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#19) Hungazda


Hungazda
csendes tag

Nem tudjátok mikor lehet már szinkronizálni végre, mert így nem tudok játszani vele? :(

(#20) oohyeeah válasza Hungazda (#19) üzenetére


oohyeeah
csendes tag

Nem vagy vele egyedül...

(#21) Thome


Thome
addikt

Én még korán ráugrottam az akció elején (kb 11 óra után pár perccel) ám még mindig nem szinkronizált. Ugyan van egy 3 napos guest kulcsom aktiválva amivel tudom az unsecured szervereket használni (rendes szervereken spectator módba vág be), eddig azt hittem hogy ettől van gubanc, de úgy látszik a rendszerükben van a hiba, lehalhatott a nagy akció miatt.

(#22) Hungazda válasza Thome (#21) üzenetére


Hungazda
csendes tag

Akkor csak várni kéne?

(#23) Thome válasza Hungazda (#22) üzenetére


Thome
addikt

Én azt teszem, írtam ticketet hogy gáz van, de sok embernek az van ahogy olvastam, a fórumuk is lehalt. Valószínűleg dolgoznak a hibán, majd 1-2 nap aztán neki lehet esni a játéknak szerintem, türelem! ;)

(#24) Hungazda válasza Thome (#23) üzenetére


Hungazda
csendes tag

Leírnád nekem, hogy mit írtál a levélben meg, hogy hol kell elküldeni?Megköszönném :D Vagy ez nem fontos, hogy mindenki akinek gáz van az elküldjön egy ilyen levelet?

[ Szerkesztve ]

(#25) Thome válasza Hungazda (#24) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem lényegtelen, globális a hiba, én is azelőtt elküldtem mielőtt utánanéztem hogy nálam van-e a hiba vagy mindenkivel ugyanez történt, szóval csak türelem és megjavul előbb-utóbb. ;)

(#26) Thome


Thome
addikt

"We are currently looking into issues being caused by the increased amount of players from the Steam sale. We'll keep doing out best to make sure server connection and log-in is stable for everyone. Thanks for your patience!"

Türelem.

(#27) Hungazda


Hungazda
csendes tag

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele nekem beindul a játék, beadja a szervereket, de viszont utána kiakad. Ez az én hibám lehet pedig reméltem beindul. :( Esetleg ha valaki tudna megoldást ami segítene azt megköszönnöm.(Bár nem hiszem, hogy van ilyen)

[ Szerkesztve ]

(#28) Thome válasza Hungazda (#27) üzenetére


Thome
addikt

Totál meghal a játék ott? Mert ma reggel óta nálam is ez van.

(#29) Hungazda válasza Thome (#28) üzenetére


Hungazda
csendes tag

Igen reggel mondom megpróbálok bejelentkezni és sikerült olyan boldog voltam aztán meghal a menüben a játék... Akkor ez most ilyen "globális" hiba lehet szerinted? (ctrl alt del és látom hogy a nether nem válaszol)
Majd meglátjuk.

(#30) EnDaN válasza Hungazda (#29) üzenetére


EnDaN
tag

Tegnap nekem is homokórázott ott vagy 4-5 percet...aztán a játék már ment jól. Persze én is 4x kilőttem mire aztán lettem olyan türelmes hogy otthagytam, megvártam míg betölti a szervereket :D Hiába olcsó most és van sok játékos ha elrontják ezzel :(

(#31) Hungazda válasza EnDaN (#30) üzenetére


Hungazda
csendes tag

De én még az egeret sem tudod megmozdítani. Vagy te sem tudtad addig?

(#32) EnDaN válasza Hungazda (#31) üzenetére


EnDaN
tag

Én sem, addig semmi nem ment.

(#33) Hungazda


Hungazda
csendes tag

nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem elindul és megy a játék :D

(#34) Hungazda


Hungazda
csendes tag

Nekem most d.u tól Login failed van. Nektek is ilyen van?Nektek megy? :D

(#35) EnDaN válasza Hungazda (#34) üzenetére


EnDaN
tag

Karbantartás volt hogy növeljék a kapacitást. Azt írták hamarosan vége lesz már.

(#36) Hungazda


Hungazda
csendes tag

Jaa még egy kérdésem lenne, hogy valamelyik szerveren miért csak spektatorba dob be?

[ Szerkesztve ]

(#37) Thome


Thome
addikt

Na ekkora blamát...

2 csóva elkezd kergetni késekkel, de mivel jó volt a kondim meg a kajaszintem, simán elfutottam előlük. Beérek safe zónába aztán elindultam de egy rakás nether volt mindenfele, kinyírtam 3 nethert egyszerre, ezt is túléltem és visszafutottam a safe zónába. Level 12. Aztán gondoltam a safe zónában hagyom a karakterem amíg elmegyek a valóságban vacsorázni. Mire visszajövök már megvoltam halva és a hullám körül a cuccaim... :DDD

Pedig csóró karakterem sokmindent túlélt már, a nagy góliát kingkong dögöt nem öltem eddig még vele, már repülő dögöt is legyaktam, igaz bebugolt egy kéményhez. :C

Tényleg mindenki csak írtani akarja a másik embert egyébként. Szóval igen gyorsan kellene egy normális társaság akikkel lehet írtani menni.

(#38) Joci93


Joci93
senior tag

Na én is beruháztam a Netherre.

Lehet addolni steamen: joci19933 :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#39) Thome válasza Joci93 (#38) üzenetére


Thome
addikt

Done. ;)

Steamen addolhattok: thomahu

(#40) PuertoRIco69 válasza Thome (#39) üzenetére


PuertoRIco69
csendes tag

Sziasztok. Én is megvettem tegnap de egyedül eléggé nehéz játék . Ha lesz csapat akkor csatlakoznék én is! Ja és vigyázzatok mert a csapatos játékosok most rá álltak az uj játékosok vadászatára... Ezt egy kicsit cigányságnaak érzem dehát a túlélés a lényeg. Sz.val ha megalakul a csapat akkor jelöljetek steamen. E-mail alapján is megtaláltok meg késöbb posztolom a nevem,mert cod- hoz van beállítva és a szinezés sok gagyi karaktert hozzádob, amit pc-ről könyebb kimásolni.

(#41) Thome


Thome
addikt

Készítettem egy Nether csoportot Steamen, remélem jól állítottam be, s tudtok csatlakozni, így jobban nyomon követhetjük egymást, ha épp valaki játékban van már.

http://steamcommunity.com/groups/phnether

(#42) betegphiu


betegphiu
senior tag

sziasztok!

Tegnap előtt vettem meg a nethert és lenne egy két problémám vele,remélem tudtok segíteni:

-Elfelejti a beállított gombokat
Valamely gombokat hiába nevezek át nem csinálja,csak a gyárival,egér oldalsó gombjai felejtősek,nem érzékeli.

-nincs oldalazó futás beállítási lehetőség a menüben,tehát "A"-ra és"D"-re forog,nem pedig oldalaz.

-nem tudok 1440X900-at beállítani rajta.

-csak online mód van rajta (lehet hogy amúgy is,ezt nem tudom)

Steamen vettem,gép bőven jó hozzá,szépen fut meg minden.
előre is köszönöm.

(#43) PuertoRIco69 válasza Thome (#41) üzenetére


PuertoRIco69
csendes tag

Megtaláltam. Be is léptem és akit találtam fel is vettem remélem nem baj.

(#44) Thome válasza betegphiu (#42) üzenetére


Thome
addikt

Szia!

Sajnos gombbeállításokkal én is bajban voltam.

Viszont az oldalazó mozgás nekem most is működik A és D-re.

Felbontási gond nálam nem volt. Állítsd be 1920x1080-ra és igazából ennyi, nem igazán működik úgy ahogy kellene mert nálam is 1650-es felbontásban van, holott a monitorom 1280x1024-et bír, de lényegtelen is, mert a teljesítmény nem romlik.

S igen, ebben a játékban csak online mód van.

(#43) PuertoRIco69: Azért adtuk meg az elérhetőségeket, hogy felvegyék a játékosok egymást. ;)

[ Szerkesztve ]

(#45) betegphiu válasza Thome (#44) üzenetére


betegphiu
senior tag

köszi,akkor reinstallálom,hátha ottl esz a bibi.
a contagion sokkal jobb lett minden tekintetben .

(#46) Thome


Thome
addikt

Na elég jól sikerült összehoznom a dolgaim a játékon belül, szóval aki szeretne majd jönni annak közelharci fegyverként pajszerral illetve baseball ütővel tudok szolgálni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47) Thome


Thome
addikt

Hétvége egyik napján valami közös játék?

[ Szerkesztve ]

(#48) HunAtis


HunAtis
újonc

Üdv!
Minap én is szert tettem erre a játékra.
Elindítanom még nem sikerül, csak részben.
Problémám a következő...
Elindítom a játékot. A server keresőben jó sok servert lát, csak nem enged fel egyik sem.
Miután rányomok hogy csatlakozás, Bedobja a betöltőképernyőt kb 1 mp-re és visszadob a keresőbe.
Az összes servernél ezt csinálj.
Tűzfalam nincs, és fogalmam sincs mi okozhatja.
Volt valakinek hasonló problémája?
Köszi a választ előre is...
Remélem megoldódik, mert így elég tré a game......

(#49) Thome válasza HunAtis (#48) üzenetére


Thome
addikt

Steamen keresztül vetted meg? Próbáld meg újratelepíteni, egyelőre még nem találkoztunk mi itt ilyen gonddal. Bár egyszer ezt megcsinálta velem, utána ismét rákattintva a connectra már betöltötte a szervert.

(#50) Thome


Thome
addikt

Egy pár hibajavítás hamarosan jön (Jövőhét elején), ezt fordítottam magyarra át, a forrás helye (KLIKK IDE):

- Javítás a szerver lista betöltésének lassulására
- Javítás a szerverre csatlakozáskor menübe visszadobásra és a spectator módra
- A játék többet nem 1920x1080 felbontásban indul
- Javítás a játék költerületein az azonnali halálos helyekre
- Javítás egy rakás egyéb hibára

Addig is van egy egyszerű kis "mod" amivel tudjuk javítani a szerverlista betöltési idejét:

1) Nyisd meg a "Dokumentumok -> My Games -> Nether -> NetherGame -> Config mappát"
2) Keresd meg a "NetherEngine" fájlt ebben a mappában
3) Nyisd meg a "NetherEngine" fájlt a jegyzettömbben (Ajánlott csinálni a fájlról egy biztonsági másolatot)
4) Keresd meg ezt a sort: "ServerBrowserTimeout=10"
5) Írd át "10"-ről "0.2"-re
6) Mentsd el és zárd be.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Nether
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.