Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nero+a7n8x deluxe=hiba? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Sziasztok!

Régebben hallottam olyan dolgokat hogy evvel az alaplappal a nero baszakszik!
Nekem ilyen alapom van es csont uj configal vettem a gépet szal az irom (ami egy 52xes TEAC ) volt benne és kb egy honapig irtam vele de az elso format utan mikor ujratelepitettem a odlgokat (gyari cdkrol) meg azota frisseb driverekkel is telepitettem és azokkal se jo. Szal a problémám már fél éve megvan csak eddig azert nem volt tul nagy gond mert a masik gépen volt iro és azzal tudtam irni. De most az is elbaszodott vmiert és ugyanaz a probléma mint az uj gépemnel bar abban nem a7n8xvan:)
Szoval a probléma ----> ezt kapom a nero install utani inditasnal [L]http://khaosz.uw.hu/miez.jpg[/L]

ha meg irni akarok cdt akkor az irasra katt utan meg ezt adja ki-----> [L]http://khaosz.uw.hu/nero.jpg[/L] és nem mentem el egybol leall az iras és kész ha meg elmentem akkor kb harmadannyi ideig ir mint amikor megirta a cdt és elbassza a cdt és hibas az adat.

Szal mi lehet a probléma. Azt vágom hogy nem ismeri fel a nero az irot vagy nem látja de miért? Más programokkal is probaltam pl alcohol de azzal sem jo. Egy 1 honapos iro hogy romolhat el :F

Elore is koszonom a segitsegeket.

(#2) eddie303 válasza Kh@oSz (#1) üzenetére


eddie303
őstag

Próbálj újabb Nero-t ha van. Nem variáltál semmit ASPI driverekkel?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#3) eddie303 válasza Kh@oSz (#1) üzenetére


eddie303
őstag

Egyébbként nem ír semmit ilyenkor, csak image fájlba, ha az írót nem ismeri.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#4) Kh@oSz válasza eddie303 (#3) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

pedig ir mert a cdn lathato az iras szal....


és probaltam mar egy vagon verziot de mind1iknél ez volt a gond


mivel varialtam e??

(#5) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

F5

(#6) Haok


Haok
tag

SF? :)

---===Győzelem a fontos, és ahhoz kell a részvét....Görbüljön a BOT===---

(#7) Rebirth válasza Kh@oSz (#1) üzenetére


Rebirth
tag

Miből gondolod, hogy az alaplap a hibás, hiszen eddig működött és a reinstall után vannak gondjaid! Szerintem nem logikusan gondolkozol! Valószínű, hogy a REINSTALL alatt szúrhattál el valamit! 6-os nero-val is próbáltad már?

„A mindennapi élet tudata az Út.''

(#8) blac


blac
tag

Egy hasonló problémánál (mindig elrontotta az írást) nekem az segített, hogy az eszközkezelőben az író beállításánál (csak pio mód)-ot engedélyeztem.

(#9) Christoph


Christoph
aktív tag

Nekem 3 winyó van a gépemben (2 PATA+1 SATA) + dvd-rom +egy LG DVDRW, és sohasem volt gondom, az írással vagy a lemezkezeléssel.
Nekem 2.0-ás az alaplapom, esetleg próbálkozhatsz új nforce driverrel, bios frissítéssel...

''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

(#10) Kh@oSz válasza Haok (#6) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

nyehehehe mivan veled haok baratom?:)))
megym eg a pecazas?:)

(#11) Kh@oSz válasza Rebirth (#7) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Azert mondtam azt hogy format utan romlott el mert hatha nem raktam fel vmi olyan drivert amit fel kellett volna. Sztem logikus:)

(#12) Kh@oSz válasza Christoph (#9) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

nekem 2 vinyo meg egy dvdolvaso van rakotve és probaltam uj driverekt a legujabbtol régebbieket is de nemert semmit
mondjuk biosfrissitest meg nem csinaltam. Nem lehet azzal elbaszni az alaplapot ha vmit rosszul csinal az ember ?:F

(#13) Christoph válasza Kh@oSz (#12) üzenetére


Christoph
aktív tag

Természetesen, ha annyira rosszul csinálod, elcseszheti az alaplapot (pl közben áramszünet), de erre kicsi az esély, ráadásul az Asus Update szinte teljesen automatikus, mindent megcsinál helyetted, 2 perc az egész...

''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

(#14) Kh@oSz válasza Christoph (#13) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

hubazz és ha jon egy aramszunet akkor kész vége?
nemaaa
itt nalunk azert elofordulgat aramszunet szal akkor paras....
és ha biost frissitek akkor kell xp reinstall?

(#15) Christoph válasza Kh@oSz (#14) üzenetére


Christoph
aktív tag

Nem megy tönkre teljesen a lap, javítható, neked kell eldöntened vállalod-e a kockázatot, ami nem olyan nagy, persze nem is biztos hogy új Bios-ra van szükséged, mondjuk én mindig felrakom a legújabbat. A biosfrissitések leginkább az újabb hardverelemekkel kapcsolatos kompatibilitási problémákat orvosolják (pl:memo), persze egyéb hibákat is javíthatnak.

''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

(#16) Haok


Haok
tag

fenébe keveset horgászok, nincs itt jó tó, most készülök 1 hétre valami jó tóra.

Egyébként a problémádra a megoldás : írj rá linket :D:D:D:D:D:D:D

---===Győzelem a fontos, és ahhoz kell a részvét....Görbüljön a BOT===---

(#17) behappy válasza Kh@oSz (#1) üzenetére


behappy
aktív tag

ezért nem megy:

a nerot kiadták ''univerzális'' ,azaz bámelyik irohoz használható változatban is

és kiadták ugy is, hogy csak pl LG, AOPEN, TEAC..stb irokkal használható. (a dobozos irokban lelhetők fel általában, és néha egy-két bolt adja a bulk verziokhoz is)

A Tiéd a tipikus esete annak, ha pl LGhez bundled progit akar használni valaki más tipusu iron (nem ismeri fel)

Keress másik nerot és tökéletesen fog müködni!

üdv, behappy

(#18) Kh@oSz válasza Haok (#16) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

:DDDDDDDDDDDDDDD

ennek te vagy a mestere ;]

(#19) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Nah leszedtem egy 6os nerot szal azzal sikerult irni egy audio cdt de még mindig eleg bizonytalanul ir szal.... nah mind1 majd probalgatok progikat.
De az eleg erdekes hogy egy olyan program nem ismeri fel az irot amivel még az elejen irtam. Es ezek szerint az iro megiscsak jo. Nah mind1 sok gond van ezzel a géppel:)

(#20) spaceg


spaceg
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Asus A7N8X-X alaplapot, 2.4 Athlonnal, és a gép iszonyatosan lelassult, ezekután nem voltam képes egyik hdd-ről a másikra másolni 2db 60GB-s maxtor van benne. A rendszer partíció elég gyors, de a többiről való másolás iszonyatosan lassú. Az szerintem nem igazán normális, hogy 1000k-val mentsen DVd imaget, és közben ne tudjak mást csinálni.
Ha valaki találkozott hasonlóval, vagy van épkézláb ötlete segítsen, előre is köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nero+a7n8x deluxe=hiba? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.