Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Hát gf exp-szel (v más kémprogrammal) kell a francnak. Meg amúgy is, ezzel a játékkal. Mázli, h már Karácsonykor megvettem, és nem vártam efféle akcióra, vígan játszom azóta is.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) Ptech


Ptech
őstag

"limitált ideig egy ingyenes játékhoz való hivatalos csomagot kínálnak bizonyos grafikus vezérlőik mellé. Konkrétan a díjmentesen letölthető Overwatch 2 című alkotás"

Kiváló, látszik hogy nem fogy az OV2 sehogy sem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) csako


csako
veterán


:))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4) b. válasza csako (#3) üzenetére


b.
félisten

Mi lett a gázt vele amúgy? Nem követtem a címet. Anno az első mikor bejött pár órát beletoltam, de nem fogott meg.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) csako válasza b. (#4) üzenetére


csako
veterán

Én se tudom igazán, de úgy tűnik minden, attól kezdve, hogy Blizzard...

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6) Abu85 válasza b. (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Dühösek az emberek, hogy az Overwatch 1-et lelőtte a Blizzard, így mindenkinek kötelező volt áttérni a 2-re, ami sok szempontból visszalépés. A játékmechanika nem változott sokat, de nagyon ráment az egész a pay to winre, azt meg nem szokták szeretni az emberek. Plusz ugye attól, hogy F2P lett egy rakás gyerek ráesett, ami mérgezi a közösséget. Ugye így a BAN-nak sincs értelme, a játék ingyen van és új reggel jön mindenki vissza.

Valószínűleg nem lennének dühösek az emberek, ha maradt volna az Overwatch 1, de így úgy érzik sokan, hogy fizettek valamiért, amit a Blizzard már nem biztosít, és helyette kaptak egy sokkal rosszabb játékot. Ez meglátszik az értékelésen, hiszen sokan frusztráltak, hogy elvették a régi szórakozásukat.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7) Gdi válasza Abu85 (#6) üzenetére


Gdi
senior tag

Sokan a beharangozott, majd elvetett "PvE mód" miatt morcosak még.
Néha-néha van egy kis event, de új tartalmat nem nagyon adnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#8) podtibi válasza Abu85 (#6) üzenetére


podtibi
senior tag

Ez is az ami számomra már egy labirintus. Ha van az embernek annyi pénze hogy vegyen egynél is több játékot(Mert ugyebár bőven van ilyen ember is.) akkor mért nem hajlandó felhagyni azzal az eggyel is, hogy mással játszhasson. Az meg már hogy a vevő azt érzi hogy elfecsérelte az idejét valamire, mert nem úgy történtek a dolgok ahogy neki elfogadható játékot tekintve, az csak annyit jelent hogy ki se lépett eléggé a saját kis komfortzónájából-világából.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.