Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) neongorack


neongorack
senior tag

Ez a napom is érdekesen, de mégis jól zárul ugyanis megtaláltam a lelkitársam egy csaj személyében!Elég érdekesen hangzik, de mondhatni úgy is, hogy egy hullámhosszon vagyunk, de annyira, hogy az már majdnem ilyesztő,ez az amire én gondolok azt ő kimondja szitu!
De barátnőként egyáltalán nem vágyom rá, ha nem lenne megkötve a kezem akkor se....ez afféle nagyon szoros barátságként kibontakozó baráti kapcsolat! (nahh ezt most jól megaszontam:DDD)
A lényeg az, hogy egy nagyon jó barátot véltem benne felfedezni és ez olyan jó érzés!

Egyébként!
Holnapi napom (nagyon úgy látszik) hogy dög unalom lesz, asszony csak Kedden jön, de akkor valszeg egész nap:)!Holnapra nincs semmi programom, de majd csinálok!
Valami ilyesféle hogy ''kalandtúra a Kossuth utcán - avagy milyen kicsi egerszeg'':DDD-LOL
Valami ilyesmire számítok!Nomeg a T-elefon vagyis mobilhoz is be kéne néznem, hogy állítsák már végre be a WAP-om mert így nagyon sz@r.

Lassan tiplizek mára én is netről, de még fél 2-ig min fent nyomom mert egyáltalán nem vagyok álmos!Sokan mondják hogy a semmittevésben is el lehet fáradni.....én pedig ma nem fáradtam el!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.